[CELKEM: 49.052.520.000] Tomaso [RCoB] & Quick [RCoB] & SoCiAl [RCoB] vs. Bulbasaur (Ú: 6.822.137.000, O: 42.230.383.000)

You are seeing all the Community Sections but aren't interested in most them?
Check out this thread for an explanation on how to remove them: How to remove boardsections from your board view
PS: You can dismiss this notice in the top right of it
  • Ahoj všem :hi: tak na přivítanou z forem bychom vám rádi představili další úspěšnou RCoB recyklaci :dance: , Bulbu sem měl v hledáčku již pár dní , bylo jasné že se poletí APP , před 2-3 dny proběhl první pokus , který se nevydařil a věděli jsme, že teď si začne dávat pozor, takže plán byl jasný , MD :huntsman: , od sledovali jsme nejčastější moony a byly 4 vítězové , jelikož jeho letka se skládala jen z HS prakticky , tak jeho FS stalo nula nula nic , mohl létat i přes gala rozmístění , dnes poté co šel off se vyslaly HSka vstříc jeho měsícům , a byly velice úspěšné , 4 moony padli na 5 pokusů a padlo 30 HS , rozmístění nalezeno a pak už klasický proces ve formě falování , měli jsme štěstí že logl cca 2 min po dopadu ( štěstí ve formě ušetřeného deu na další let , jelikož faly běžely na 120% ) Bulba to vzal sportovně , jelikož to očekával a za odměnu jsme mu nastřelili nové moony , výsledkem bitvy se můžete pokochat níže , myslím , že je to solidní přivítaní na novém fóru, Bulbovi přeji rychlou obnovu , určitě se nevzdá :thumbup:

Dne 10-07-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Tomaso [RCoB]

Kolonizační loď 1

Lehký stíhač 100.000

Křižník 200.000

Bitevní loď 70.000

Ničitel 70.000

Bitevní křižník 144.706

útočník Quick [RCoB]

Lehký stíhač 337.836

Bitevní loď 100.448

Ničitel 97.035

Bitevní křižník 99.694

útočník SoCiAl [RCoB]

Křižník 796.439

Bitevní loď 74.768

Ničitel 255.457

Obránce Bulbasaur

Malý transportér 37.824

Velký transportér 38.000

Lehký stíhač 49.014

Těžký stíhač 5

Křižník 12.400

Bitevní loď 4.017

Kolonizační loď 7

Recyklátor 13.119

Špionážní sonda 2.740

Solární satelit 1.140

Hvězda smrti 4.045

Bitevní křižník 1.052

Raketomet 5.231

Lehký laser 5.990

Těžký laser 1.016

Gaussův kanón 107

Iontový kanón 245

Plasmová věž 64

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník Tomaso [RCoB]

Kolonizační loď 1 ( -0 )

Lehký stíhač 93.479 ( -6.521 )

Křižník 188.349 ( -11.651 )

Bitevní loď 66.014 ( -3.986 )

Ničitel 66.002 ( -3.998 )

Bitevní křižník 136.289 ( -8.417 )

útočník Quick [RCoB]

Lehký stíhač 315.770 ( -22.066 )

Bitevní loď 94.775 ( -5.673 )

Ničitel 91.534 ( -5.501 )

Bitevní křižník 93.975 ( -5.719 )

útočník SoCiAl [RCoB]

Křižník 750.349 ( -46.090 )

Bitevní loď 70.498 ( -4.270 )

Ničitel 240.988 ( -14.469 )

Obránce Bulbasaur

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

302.164.435 Kov, 123.031.332 Krystaly a 102.971.246 Deuterium

Útočník ztratil celkem 6.822.137.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 42.230.383.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 17.500.789.700 kovu a 13.449.068.300 krystalů.

Útočník získal celkem 528.167.013 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 22%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 14.073.408.135

Krystaly: 11.166.550.632

Deuterium: -584.070.754

Útočník(ci) získal(i) 24.655.888.013 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -21.600.902.435

Krystaly: -16.940.084.332

Deuterium: -4.217.563.246

Obránce(i) ztratil(i) celkem 42.758.550.013 surovin.

• :rofl::rofl:Ne ni to ten Bulbasaur co dal kudličku SFACE, kteří s nim chtěli spolupracovat a pomohl RCoBu, kteří ho teď za odměnu sundali:fatgreengrin::fatgreengrin::fatgreengrin:? To si těch Jidášovejch 30 stříbrných moc dlouho neužil aneb karma je zdarma8).
    Gratulace, moc pěkný úvod zde:thumbup:.

• Mno ja dodám len toľko. Pokiaľ sú moje informácie správne tak bulbasaurus letel na pomoc fantomasovi, a nie aliancii RCOB. On spolupracoval len s Fantomasom. To že to vyhovovalo celej aliancii RCOB je druhá vec. Chalani Gratulujem.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Útok probíhal od začátku do konce přesně podle plánu, což se často nestává :)

Věděli jsme, že falovat budeme muset posledních 35-45 minut, nakonec jsme ani nemuseli. Myslím, že to ani 2 minuty nebyly co logl :)

Díky za spolupráci kolegové a obránci glotr :thumbup:

• No jo jenže oni mají jen svoji pravdu hlavně ty kteří o tom nic nevědí :) hold každý se musí srát do věcí kterým vůbec nerozumí :) ale to už je český OGame. K bitvě jsem gratuloval ale trochu jsem vám to ulehčil :) jednou vám to třeba vrátím ;)

• No jo jenže oni mají jen svoji pravdu hlavně ty kteří o tom nic nevědí :) hold každý se musí srát do věcí kterým vůbec nerozumí :) ale to už je český OGame. K bitvě jsem gratuloval ale trochu jsem vám to ulehčil :) jednou vám to třeba vrátím ;)

Bulbasaure, nechci tě nijak navádět, ale pokud jsi byl pod některým z APP útočníků, normálně bych to nahlásil jako domluvenou strkačku, jako že jste se na tom všicbni domluvili...

Všichni by jste dostali sice BAN na 7 dní, ale potom by kluci museli vrátit suroviny, tobě by dok obnovil nějaké lodě a takto bys s klukama vykejval a dohnal bys je daleko rychleji :fatgreengrin:.

Jinak hezká práce :thumbsup:!

• Bulbasaure, nechci tě nijak navádět, ale pokud jsi byl pod některým z APP útočníků, normálně bych to nahlásil jako domluvenou strkačku, jako že jste se na tom všicbni domluvili...

Všichni by jste dostali sice BAN na 7 dní, ale potom by kluci museli vrátit suroviny, tobě by dok obnovil nějaké lodě a takto bys s klukama vykejval a dohnal bys je daleko rychleji :fatgreengrin:.

Jinak hezká práce :thumbsup:!

To mohly kluci zas pří té velké bitvě kdy on dopředu věděl kam se letí a letěl proti Ali kolegovi 😂😂😂

Jinak ještě jednou gratuluji kluci 😎😎😎

CZ GO pro Nusakan, Oberon

The post was edited 1 time, last by CryWolf ().

• Ali kolegovi ? Jakemu ? Ono se to píše hezky když nevíte jak to bylo jen ze strany která se cítí ukřivděne ale to je už asi u vás normální

• Třeba trix, jinak ja jsem četl tu komunikaci.

Prostě mi přijde svinstvo, když s někým spolupracuješ a poprosi o pomoct napsat promiň mám fs a pak...

ale v pohodě všichni víme kdo je ve skutečnosti Bulbasaur takže ti nikdo nemůže věřit a co napíšeš všichni ví ze to jsou keci 😂😂😂

CZ GO pro Nusakan, Oberon

The post was edited 1 time, last by CryWolf ().

• Byvali jsme ali kolegove, a v dobrem jsme tu ali i rozpustili, tim padem jsem nemel problem nemit bulbu v pratelich... nicmene, kdyz vam nekdo s kym dlouho spolupracujete a mate v pratelich pak napise ze ma fs a memuze letet je trosku vice nez svinstvo, mohl si nas aspon vsechny vymazat kdyz chtel toto udelat, ale co, podraz uz je dloouho za nama takze nema cenu se v tom pitvat :D jak rika robino, teraz je bulba dole, a hned je krajsi den :D

• Z toho si nic nedělejte... bulbasaur je schizofrenik jako prase a má všechno nějaký pomotaný, on sám už ani neví kdo vlastně je, bohužel jemu to ještě nedošlo :cool2: Jak jsem psal, k bitvě gratuluju :thumbsup:

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• No crywolf ale trick mi nepsal že letí ale jen o tom že bude recyklovat a falangovat nic o útoku takže když jsem letěl tak na obranu proti sface čili nikdo z bývalé aliance. Ale to už nikdo nenapíše. Že jsme byli bývalí kolegové atd a napsal o pomoc ? Ano ale fantomasem mám v přátelích mnohem déle mnohem déle jsem s ním spolupracoval a on napsal o pomoc proti sface tak jsem mu pomohl. Bany nevím proč píšeš co píšeš znáš mě ? Jak není po vašem tak přijdou urážky atd opravdu civilizované.

• No crywolf ale trick mi nepsal že letí ale jen o tom že bude recyklovat a falangovat nic o útoku takže když jsem letěl tak na obranu proti sface čili nikdo z bývalé aliance. Ale to už nikdo nenapíše. Že jsme byli bývalí kolegové atd a napsal o pomoc ? Ano ale fantomasem mám v přátelích mnohem déle mnohem déle jsem s ním spolupracoval a on napsal o pomoc proti sface tak jsem mu pomohl. Bany nevím proč píšeš co píšeš znáš mě ? Jak není po vašem tak přijdou urážky atd opravdu civilizované.

keď mi rcob odstrelil moon vo 4 gala, prosil som ťa o pomoc pri APP.. Odpoveď som najprv nedostal, potom som sa dozvedel, že máš FS (ostávalo cca 12 hod... no dajme tomu) Ide o to, že sme celý čas žili v tom, že hráš na našej strane. Pár akcii sa plánovalo len kvôli tvojim HS aby sa niekto z rcobu na ne chytil (ak by si chcel argumentovať, že si o nich nevedel, kľudne môžeš.. aj tak by si do toho nešiel)... Zjavne si to hral na dve strany, tak sa prosím ťa teraz nevyhováraj na to, že si Fantomasa mal vo FL omnoho dlhšie.. čo je toto vôbec za argument :confused::hmm: Ak mám niekoho vo FL a viem, že ide do akcie, tak sa mu do nej nebudem miešať nie?.. pokiaľ ma o to nepožiada.. A ak áno, tak dám vedieť, že tam idem... Je to predsa FRIEND list a kamarátom by sa malo pomáhať. Ak mám ale konflik záujmov tak ako správny Friend, vo Friend liste sa nezapojím už len z princípu... Možno som ale len ja pokazený...

• Bany nevím proč píšeš co píšeš znáš mě ? Jak není po vašem tak přijdou urážky atd opravdu civilizované.

Znám tě dost na to abych něco takového mohl napsat :)

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."