[CELKEM: 49.052.520.000] Tomaso [RCoB] & Quick [RCoB] & SoCiAl [RCoB] vs. Bulbasaur (Ú: 6.822.137.000, O: 42.230.383.000)

You are seeing all the Community Sections but aren't interested in most them?
Check out this thread for an explanation on how to remove them: How to remove boardsections from your board view
PS: You can dismiss this notice in the top right of it
  • Na vaší straně ? Proto od vás chodili skeny a i pokusy o útok ? Tak jo to máš asi taky hezkou představu o spolupraci. Spolupráce když se vám to hodi. Píšeš že kamarádům by se mělo pomáhat a to jsem přeci udělal pomohl jsem fantomovi trick nepsal nic o tom že by letěl útok jen psal o recyklaci s tím že mi napíše čas abych si mohl taky poslat recky ( ani to nenapsal asi nechtěl pomoct kamarádovi :D ) Bany znáš ? Z betelu a jen tak možná trošku herně a to je asi vše takže nevím co si myslíš ale ale to je normální když už nevíš jak napsat že je někdo idiot že je svině v reálu nic nedokázal atd. to by šlo ;)

• Bulbasaure ty uz radsi tady nepis :D protoze co ty vypustis to jsou vsechno takove ho*** :D mas 2 strany ve FL tak se treba nezapojim vubec, a ne ze jedne napisu ze mam fs a druhe letim ma app :D logika imbecil :D padaj hvezdy, neco si prej :))) grt utocnikum na novem foru :)

• Ja nechápem prečo do bulbasaura toľko hučíte. Veď neklamal, a letku mal na FS. Len že spôsobom ktorý mu vyhovoval :D :D :D . Tak neklamte naňho keď mal letku na FS :D :D :D

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.