Hammerhead odbanován

• Super no. Špina Hammer i jeho druhý učet Limbo maj unban. By mě zajímalo za kým byl brečet, že ho zas pustili. A ještě má tu drzost, ze svého multaku Durgan, nám psát a vysmívat se, že je odbanovaný. Neskutečné tohle.

• Síce je aj Limbo odbanovaný, ale tento účet sa neobjavil v rebríčku. Len by ma zaujímalo prečo???

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Vy máte skúsenosť, že hneď po prvom priestupku dostanete perma ban?:hmm:

ANO, takto proběhl můj první a poslední BAN.

Vlivem bouřky vypadla elektřina v celé vesnici, s ní i internet. Zavolal jsem kolegovi z aliance aby se mi přihlásil na účet a pohlídal ho. On to udělal, napsal ticket a po přihlášení poslal letku na FS a odhlásil se.

Druhý den jsme se už na účty nepřihlásili.

----

V tomto případě se jedná o strkání z multiúčtu.

Pokud si dobře pamatuji, tak za to (myslím multi) se trestalo tak, že se všechny multy zabanovaly a po 7-mi dnech se odbanoval ten bodově nejnižší. Ty bodově vyšší měly permanentní ban.

----

BTW, Thane, Tvůj starej avatar se mi líbil víc...

• Vtedy to fungovalo o čosi inak ako teraz...

PS. Môj pôvodný obrázok bol prispôsobený inému fóru a toto nové nepodporuje také veľké rozlíšenie. Nenudil som sa ešte dostatočne na to aby som ho zmenšil a prispôsobil tuto :biggrin: ..no ak sa vám tak páčil kľudne si ho opäť sem dám lebo myslím, že si nebol jediný :fatgreengrin:

• Tak nějak nevím, co si o tom myslet??? Takový celkem hezký HUMBUK a nakonec dokonce přišel i BAN...v tu chvíli asi všeobecná spokojenost, ale...on je ZPĚT??? To se mi chce jen zopakovat něco ze Slunce,seno... "velebnosti, chce se mi zvracet!!!" Když měly jít mé účty z jiných serverů na Sirius, tak jsem je radši zrušil...předávat jsem nikdy nechtěl a tak mi to přišlo jako fér vůči ostatním!!! Jenže jak je vidno, tak ta férovost prostě u některých neplatí, což je smutné. Pro mě z toho vyplývá jen jedno...**** ve hře = **** v životě!!! Jestli za to dostanu ban na foru je mi celkem fuk...stejně krom tohohle příspěvku nic nepřispívám!!! Ono taky není proč, když tu hrají takoví "FRAJEŘI", které NIKDO ze hry nedokáže eliminovat!!! A teď se nám všem ještě může vysmívat, jak s tím *****!! Gratuluji Deutsche Power... ****!!!

/warn\Skyjko

The post was edited 2 times, last by Skyjko ().

• Vtedy to fungovalo o čosi inak ako teraz...

PS. Môj pôvodný obrázok bol prispôsobený inému fóru a toto nové nepodporuje také veľké rozlíšenie. Nenudil som sa ešte dostatočne na to aby som ho zmenšil a prispôsobil tuto :biggrin: ..no ak sa vám tak páčil kľudne si ho opäť sem dám lebo myslím, že si nebol jediný :fatgreengrin:

Takže chceš říct že podvodníky v klídku necháváme ve hře dál dělat to samé co do teď akorát si mohou na týden odpočinout? To je trochu výsměch všem co to hrajou slušně....

• Banova politika se mekcila uz za me. Dostat perm bylo pak celkem uz umeni. Takze tohle me nijak neprekvapuje. Jen by me zajimalo, jak dlouho uz neni pro hrace viditelny ban list. Kdo za co, kolik a od koho. GDPR? Nebo uz je to dele?

• Banova politika se mekcila uz za me. Dostat perm bylo pak celkem uz umeni. Takze tohle me nijak neprekvapuje. Jen by me zajimalo, jak dlouho uz neni pro hrace viditelny ban list. Kdo za co, kolik a od koho. GDPR? Nebo uz je to dele?

hele to se zmenilo uz treba 3-4 roky nazpatek. Davno pred GDPR. Bylo to kvuli toho ze "delka trvani banu" je brano jako osobni udaj a tudiz nemuze byt verejny.

jo a nedelam si srandu.

• Hammerhead podvádí celou dobu, co ogame hraje...stačí se podívat na statistiky a cvičené oko z toho lecos vyčte. Je to špína ogame, něco jako Luthor. Žádám GO, aby se přednostně věnovali těmto hráčům, kteří mají poskvrnku z minulosti...oni bez podvodů hrát neumí protože na to nemají skills.

Czech ogame veteran

luthor_a_sjr.jpg

The post was edited 1 time, last by Demon ().

• Hammerhead podvádí celou dobu, co ogame hraje...stačí se podávat na statistiky a cvičené oko z toho lecos vyčte. Je to špína ogame, něco jako Luthor. Žádám GO, aby se přednostně věnovali těmto hráčům, kteří mají poskvrnku z minulosti...oni bez podvodů hrát neumí protože na to nemají skills.

jako Kardinal Richelieu českyho ogame verejne uznavam ze mas pravdu a 100%se stotoznuji s tim co jsi zde napsal. bohuzel nestane se nic jelikoz cesky ogame je takovej protektorat jak za 2 svetovy.

• hele to se zmenilo uz treba 3-4 roky nazpatek. Davno pred GDPR. Bylo to kvuli toho ze "delka trvani banu" je brano jako osobni udaj a tudiz nemuze byt verejny.

jo a nedelam si srandu.

Sorry ale o GDPR mám něco načteno a něco jako je délka banu mezi osobní údaje rozhodně nepatří...nerad bych se pletl ale nic takového jsem nikdy neslyšel. A to jsem procházel i několika školeními v oblasti GDPR. Je to asi jako kdyby sportovec dostal trest za doping a nikdo nevěděl, jak dlouhej ten trest je :D.

• Sorry ale o GDPR mám něco načteno a něco jako je délka banu mezi osobní údaje rozhodně nepatří...nerad bych se pletl ale nic takového jsem nikdy neslyšel. A to jsem procházel i několika školeními v oblasti GDPR. Je to asi jako kdyby sportovec dostal trest za doping a nikdo nevěděl, jak dlouhej ten trest je :D.

to se neomlouvej, dyt pisu ze takovej ten banlist hned vedle "tiráž" zmizelo jeste davno pred GDPR aktivismem a GF(reich) to vysvetlil tim že delka banu je osobni udaj a tedy proto to nebudou zverejnovat. IMHO ( DLE MEHO SKROMNEHO NAZORU) je to treba i pravda ze vysel nakej zakon ohledne toho ze delka postihu je osobni udaj ale podle me se tim primarne maskuje to že treba nechteji aby delky banu resp postihy jako takove bvyli transparentni jelikoz se tu meri dvojim metrem (cti ) kupujes TH nejsme tak zly nekupujes TH budem prisni treba :-D

just but sayin u know? :-D

• Tak nějak děkuji Skyjkovi...čekal jsem větší trest, ale aspoň tohle... :thumbsup: mimochodem...to nejdůležitější tam zůstalo...Deutsche Power!!! Kupuješ TH? Tak na tebe budeme hodní...NEKUPUJEŠ??? Tak dostaneš warning i za názor... přijde mi to smutné, ale i celkem k... :rofl:

• to se neomlouvej, dyt pisu ze takovej ten banlist hned vedle "tiráž" zmizelo jeste davno pred GDPR aktivismem a GF(reich) to vysvetlil tim že delka banu je osobni udaj a tedy proto to nebudou zverejnovat. IMHO ( DLE MEHO SKROMNEHO NAZORU) je to treba i pravda ze vysel nakej zakon ohledne toho ze delka postihu je osobni udaj ale podle me se tim primarne maskuje to že treba nechteji aby delky banu resp postihy jako takove bvyli transparentni jelikoz se tu meri dvojim metrem (cti ) kupujes TH nejsme tak zly nekupujes TH budem prisni treba :-D

just but sayin u know? :-D

No jasně...proto říkám, že ochrana osobních údajů je nesmysl..je to spíš jen ochrana zájmů GF protože nikdo nechce, aby bylo zřejmé, že ti, co platí, dostávají menší tresty...je to smutné. Ogame za těhle podmínek de facto nemá smysl.

• Jelikož GO nemají k TH vůbec přístup a nevidí ani jeho stavu na účtě je vaše teorie o dvojim metru scela zscestná . K TH mají přístup jen zaměstnanci GF.

Délka banu a ban rules nám bylo zakázáno zveřejňovat s tím že německý zákon o osobních údajích a to bylo jediné vysvětlení kterého se nám dostalo.

Kdo chce praštit ban kladivem?

• Takže prostě si na svem učtu vydělal cca 8 mld surek zdarma, jako odměnu dostal 7 dní dovolenou od OG, s tím že multaky mu dal jeli a vydělávali, z jednoho se nám i vysmál přímo ve hře a to je vše??