[TD: 2.441.781.000] BabaYaga [BdVbS] vs. Bubak [Farmicky] (Ú: 2.063.375.000, O: 378.406.000)


  • KARMA ZDARMA :blackeye:


    Podle aktivit se mi to nějak nezdálo, ale řikal jsem si, že to nemůže nikdo stihnout...

    chvíli jsem si hrál i s myšlenkou, že bych spomaloval,

    ale podle skenu mu tam sedly jen nějaké lodě a tak jsem to nechal osudu


    Gratz Bubakovi za moc pěknou ninju :beer:

    Holt vždy není posvícení


    Dne 04-08-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník BabaYaga [BdVbS]

    ________________________________________________


    Bitevní křižník 24.275

    _________________________________________


    Obránce Bubak [Farmicky]

    ________________________________________________


    Malý transportér 17.817

    Velký transportér 2.636

    Lehký stíhač 70.926

    Těžký stíhač 17.157

    Křižník 17.181

    Bitevní loď 5.712

    Recyklátor 16.914

    Špionážní sonda 635

    Ničitel 5.923

    Hvězda smrti 2

    Bitevní křižník 5.973

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník BabaYaga [BdVbS]

    ________________________________________________


    :xeno:


    _________________________________________


    Obránce Bubak [Farmicky]

    ________________________________________________


    Malý transportér 9.447 ( -8.370 )

    Velký transportér 1.721 ( -915 )

    Lehký stíhač 37.735 ( -33.191 )

    Těžký stíhač 10.504 ( -6.653 )

    Křižník 15.747 ( -1.434 )

    Bitevní loď 5.660 ( -52 )

    Recyklátor 11.958 ( -4.956 )

    Špionážní sonda 322 ( -313 )

    Ničitel 5.923 ( -0 )

    Hvězda smrti 2 ( -0 )

    Bitevní křižník 5.968 ( -5 )

    _________________________________________



    Obránce vyhrál bitvu!


    Útočník ztratil celkem 2.063.375.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 378.406.000 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 485.350.500 kovu a 547.050.000 krystalů.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    Obránce/Obránci získali trosky.



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: -728.250.000

    Krystaly: -971.000.000

    Deuterium: -364.125.000

    Útočník(ci) ztratil(i) celkem 2.063.375.000 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: 242.899.500

    Krystaly: 423.950.000

    Deuterium: -12.855.000

    Obránce(i) získal(i) 653.994.500 surovin.



    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2

    :airborn:

    DS down UNI 5 / 62
    DS down IZAR / +- 692

  • Tak to vidím snad úplně poprvé ve svém životě, že jsi na druhé straně BZ...

    ?(

    Ale jak píšeš, je to jen hra a holt i mistr tesař se jednou utne!

    ...
  • ok trocha svetla a flejmu z mojej strany :arrow:


    uz asi tyzden lietame a bavkame sa opat, udialo sa par zmien, z priatelov su nepriatelia a naopak (jedneho predajneho hada dokonca tolerujem v aliancii :thumbsup:)

    po dnesnom najdeni iciek mi nejaky dablik posepkal presunut aj tucnejsiu "navnadu", ale ne moc, aby na mna neletela cela letka..no secko ostatne je historia, mt sa krasne vracali z iciek v podstate pocas celeho utoku, nemohol som klikat 51 minut, na konci som si na skok vyhradil 7 sekund, uz pri 13 som zbesilo klikal secko naraz rychlo cotoda :fatgreengrin:

    a posledna info: myslel som, ze ma doma drbne o zem, musel som behat dookola a predychavat, este pol hodinu po utoku som nevedel pisat, jak sa mi triasli ruky a smejem sa stale jak idiot :D


    Johny Johny tolko neucty :hail::biggrin::arrow:

  • ok trocha svetla a flejmu z mojej strany


    uz asi tyzden lietame a bavkame sa opat, udialo sa par zmien, z priatelov su nepriatelia a naopak (jedneho predajneho hada dokonca tolerujem v aliancii )

    po dnesnom najdeni iciek mi nejaky dablik posepkal presunut aj tucnejsiu "navnadu", ale ne moc, aby na mna neletela cela letka..no secko ostatne je historia, mt sa krasne vracali z iciek v podstate pocas celeho utoku, nemohol som klikat 51 minut, na konci som si na skok vyhradil 7 sekund, uz pri 13 som zbesilo klikal secko naraz rychlo cotoda

    a posledna info: myslel som, ze ma doma drbne o zem, musel som behat dookola a predychavat, este pol hodinu po utoku som nevedel pisat, jak sa mi triasli ruky a smejem sa stale jak idiot


    Johny Johny tolko neucty

    v Lunik IX zavedli internet? :-D jinak vis ze tudle BZ jsi se mel dat ty Bubo? a i když je Ief chábr tak gratulka Bubbo :-D

  • v Lunik IX zavedli internet? :-D jinak vis ze tudle BZ jsi se mel dat ty Bubo? a i když je Ief chábr tak gratulka Bubbo :-D

    bubak mi psal ,že to na forko davat nebude a je to na mě... a proč bych si tu nepohonil triko žejo :biggrin::biggrin:


    Baba Yaga from Ba domain? heh GG/Fr


    No dude... Im Czech lame :biggrin:

    :airborn:

    DS down UNI 5 / 62
    DS down IZAR / +- 692

    Edited once, last by Thief ().

  • v Lunik IX zavedli internet? :-D jinak vis ze tudle BZ jsi se mel dat ty Bubo? a i když je Ief chábr tak gratulka Bubbo :-D

    neee, len namierili druzicu, tak sme ju amikom hekli a hybaj do zeleza stareho :) ako pisal Johny, ja som to sem nemal potrebu davat, mne stacil ten zazitok..dat dole BabaYagu :fatgreengrin::rolleyes2::rofl:


    touto bitkou je moje OgameEgo vyrovnane..takmer..este som nepukol Enemyho :youcrazy::headbanging::blackeye::biggrin:

  • Z mrazáku pošleš leda nanuky......

    A ty žiješ ve kterém století?? 1. Já mám v mrazáku i klobásky 2. Už dávno v mrazáku nejsem brouku ale chápu že je těžké aby to pochopil člověk, který o Izaru ví úplný hovno a jen blbě kecá. Jo btw. furt ještě čekám až mě přijdeš vyškolit zlato :*

  • Tak on i ten mrazák ve kterém sedíš ne ni tvůj, ale to ponechme stranou.
    PS. kdybys byl opravdoví soupeř co za to stojí, tak bych o tom třeba i uvažoval, ale kvůli někomu, kdo při tom, když mu začne tect do bot, skočí do mrazu s tím, že už ho to nebaví a začne hrát jiný servr, to mě fakt za to nestojí. Aniž bych se chtěl nějak povyšovat atd, tak ty pro mě soupeř nejsi a těžko někdy budeš.....

  • bracho umenie nie je v mnozstve :love: ked ma nikto este aspon mesiac nepukne, mozem zacat kut pikle :thumbsup:

    Jeee přeměřování pindíku v praxi :thumbsup: Hele to, že je teďka jaga v mrazáku není na dlouho, takže ten měsíc bude určitě dlouhý, obvzlášť když si ji tak hezky skočil do úsměvu :biggrin:. A asi není nic horšího než nasraná baba :biggrin:

    Tak jak tak, když na tebe pošlu všechno co mám, nezastaví mě ani celá tvoje ali dohromady... (Samozřejmě, můžeš poprosit mimo ali, to bylo jen pro srovnání)

    Mám jiný návrh, vem sebou všechny možné aktivní letky na celém Izaru a pošlete to na mě (takhle se přeměřují pindíci:fatgreengrin:)

    Ale je fakt, že Eminem je teď již několik dní v kuse rozmražen a tím jak o mě už stihl rozbít přes 100 sond, tak jsem si řekl, že bych se mohl taky po něčem juknout a hned jsem si přivezl půl mld. Takže díky za probrání :biggrin:

  • Tak on i ten mrazák ve kterém sedíš ne ni tvůj, ale to ponechme stranou.
    PS. kdybys byl opravdoví soupeř co za to stojí, tak bych o tom třeba i uvažoval, ale kvůli někomu, kdo při tom, když mu začne tect do bot, skočí do mrazu s tím, že už ho to nebaví a začne hrát jiný servr, to mě fakt za to nestojí. Aniž bych se chtěl nějak povyšovat atd, tak ty pro mě soupeř nejsi a těžko někdy budeš.....

    Budu mít rýpavý dotaz. Kdy naposledy jsem skočil do mrazu když mi teklo do bot? Kdy mi vlastně naposledy teklo do bot? Kdy naposledy jsem začal hrát jiný server zatímco jsem byl v mrazu tady? Je pravda, že Oberon (či jak se ten vesmír jmenuje) jsem chvíli zkoušel, ale v mrazu jsem nikde nebyl a nakonec mě to přestalo bavit. Občas sice skočím do mrazu na 2-3 dny, ale před pár dny mě zkušel střelit Robino s IEFem. Trefili se? Ne (ani měsíc, ani čas) Zalezl jsem do mrazu ze strachu? Ne. Tak a teď se do mě strefuj.


    Nemáš zač brouku :* Jen jsem tam šaškoval s chytáním odvolaného rozmístění (nakonec sice klaplo všechno, ale spletl jsem písmenko ve vzorci a tím pádem se o necelou hodinu netrefil, tak snad příště :D ) a hlídal jsem si jestli mu nespěcháš na pomoc :D

  • Jde o to, kterej účet tys nepohřbil. Popravdě nevím o žádném tvém učtu, který bys někam posunul, někam ho dotáhl, něco s ním předvedl. Ať už tvůj vlastní nebo převzatý. Prostě vždy jen plno řečí a konec stejný. Učet v mrazu, nebo bez lodí. Žádný posun, nic. Porpvdě co si za ty dva měsíc a nebo kolik předvedl s tímhle účtem co máš??? Pokud vím co se fleety týká byl někde v top3 nebo top5. Teď má reggie 2x tolik bodů ve fleetě co ty, baba yaga to samé.
    Prostě furt jen řeči a výsledek nikde. Teď čtu, že si od tebe zas NSR dovezl pul mld:thumbsup:. Chceš abych tě tam šel vyškolit a přitom si nedokážeš ani poradit se soupeři co tam máš, tak co bys chtěl asi tak předvést proti mě. Max bys mě sundal noční těžbu nebo satelity a akorát bych tě tam zesměšnil.
    Tak neplácej hlouposti o tom, že tam mam jít hrát a rači tam začni hrát pořádně TY!!!!!

    PS. chytání odvolaného rozmístění přes vzorec, ve kterém si spletl pismenko a sekl ses o hodinu:oops:. Docela rád bych ten vzorec a pismenko viděl, pač podle toho jak si to pospal, to musí bejt minimálně šifra mistra Leonarda......

    Edited once, last by Warmen ().

  • Jde o to, kterej účet tys nepohřbil. Popravdě nevím o žádném tvém učtu, který bys někam posunul, někam ho dotáhl, něco s ním předvedl. Ať už tvůj vlastní nebo převzatý. Prostě vždy jen plno řečí a konec stejný. Učet v mrazu, nebo bez lodí. Žádný posun, nic. Porpvdě co si za ty dva měsíc a nebo kolik předvedl s tímhle účtem co máš??? Pokud vím co se fleety týká byl někde v top3 nebo top5. Teď má reggie 2x tolik bodů ve fleetě co ty, baba yaga to samé.
    Prostě furt jen řeči a výsledek nikde. Teď čtu, že si od tebe zas NSR dovezl pul mld:thumbsup:. Chceš abych tě tam šel vyškolit a přitom si nedokážeš ani poradit se soupeři co tam máš, tak co bys chtěl asi tak předvést proti mě. Max bys mě sundal noční těžbu nebo satelity a akorát bych tě tam zesměšnil.
    Tak neplácej hlouposti o tom, že tam mam jít hrát a rači tam začni hrát pořádně TY!!!!!

    PS. chytání odvolaného rozmístění přes vzorec, ve kterém si spletl pismenko a sekl ses o hodinu:oops:. Docela rád bych ten vzorec a pismenko viděl, pač podle toho jak si to pospal, to musí bejt minimálně šifra mistra Leonarda......

    Kde jsi zjistil, že to bylo ode mě? NSR si ode mě nic neodvezl...

  • Ne ne, NSR si od Emika odvezl jen asi miliardu a půl, ale to ještě byl na "jiné adrese".

    Samozřejmě, že jsem si našel novou adresu a obsah autoparku, prohnal jí kalkulačkou a pak jsem se následně trošku poslintal :biggrin: ale nebyla správna doba a taky mám podezření, že lokace je schválně, co nejdále ode mě :biggrin:.

    Ale sondy mi u toho našly i něco menšího ke svačince, tak bylo myšleno to probrání :wink3: