Buseni vs. nastrel mesice

• Ahoj,

kdysi bylo u pravidla buseni napsane, ze kompletne znicene utocici letky se nepocitaji do pravidla buseni. Aktualne je tomu naopak, tak by me zajimalo, jak panove GO resi nastrely mesice. Jedna se o nezminenou vyjimku z pravidel, nebo je to porad buseni, ackoliv jsou tyhle utoky domluvene mezi obema hraci? Vyklad pravidel hry nic podobneho nezminuje. :complaingrumble:

Diky

• A jsme opět u toho: "Kompletně zničené letky se do pravidla bušení nepočítají".

Jak byli moudří naši starší GO kteří tato pravidla tvořili... Dnes máme prostě smůlu.

Můžeš to sice dopředu nahlásit, ale stejně je pravidlo JASNĚ PSANÉ, takže neexistují výjimky!

V praxi to vypadá nyní nově asi takto:

Uděláš 7 pokusů o měsíc. Možná se povede, možná nepovede, ale určitě si na pár dní odpočineš v banu za porušení pravidla "Bušení".

Zase další vychytávky z dílny našich GO která nahrává minerům kteří zase až tak měsíce nepotřebují.

Také by mne zajímalo, jestli, když si někdo zaplatí společnost M.O.O.N.S. a zaplatí si 7 pokusů, jestli dostane také BAN. A jestli jej dostane hráč, který si pokusy zaplatil, nebo společnost M.O.O.N.S. která se dopustila "Bušení".

Prosím o jasnou a relevantní odpověď někoho odpovědného, případně o doplnění pravidla bušení.

• Abych byl uprimny, tak tohle je pro me taky tak trosku novinka, co to udela, kdyz u jednoho slova pribudou dve pismenka jinak je vse stejne a hned je to opacny vyznam. Uprimne by me zajimalo, kdo s tim prisel, kdy a s jakym oduvodnenim. A prosim tedka bych nechtel cist odpoved, ze to prislo rozkazem z Nemecka. To je hloupost, protoze vim, ze takove upravy pravidel ci jejich vyklad jsme delali po poradach z pozice SGO a GA sami a zadny coma nam do toho nekecal, maximalne to musel schvalit, ale to bylo myslim jen u uprav pravidel, u vykladu jsme ani to myslim nepotrebovali.

EDIT: je mi asi uplne jasne, ze je to kvuli MD, to se resilo na starem foru a porad tvrdim, ze momentalne je to nastaveno spatne, diskriminacne pro fleetry, pak se nedivme, kdyz tato hra ztraci hrace po stovkach. :doofylook:

The post was edited 1 time, last by NSR ().

• To to pišu Jako hráč ne Jako GO!!!

Reno112 , NSR neberte to ve zlém ale to snad nemyslíte vážně co tu píšete? Snad každej Fleter dnes při 70% do DF dělá MS za pomoci sond a když né tak snad nemáte jen jednoho člověka co pošle ls a nebo jiné lodě...

A pal Kvůli článku na starém foru kde LV1 se obzvlášť zrovna vámi dvěma oháněla ohledně toho MD a pravidel že to chcete aby to bylo přesně...

A když to je tak za se problém?

Hergot nebuďte jak žensky věčně nespokojený :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

CZ GO pro Nusakan, Oberon, Polaris

The post was edited 1 time, last by CryWolf ().

• A teď to píši jen jako uživatel a ne jako kdokoliv jiný :biggrin:

Vůbec si to nepochopil, mně nejde o nějaký MS (asi si myslel Ms a ne MD, protože ten kdyby si dělal pomocí sond, tak to bych si prosim nechal předvést a pak bych se ti hluboce klaněl a zdravil tě pane Boss ::thumbsup::fatgreengrin:)

jde o princip, že si někdo přijde a jen lehounkou úpravou změní celou podstatu toho pravidla. Nebo si nemyslíš, že je rozdil, když se jedno slovo změní z nepočítá na počítá, když to bylo zavedené pravidlo snad od úplnoho začátku, kdy když si přišel o komplet útok letku, tak se NEPOČÍTÁ.

Mohl bych ti vyjmenovat hned několik situací, kdy to fleetra znevýhodňuje a naopak kdy to zvýhodňuje ty ostatní. Ale k čemu to? Já si myslím, že jsem položil normální otázku, s čím konkrétně máš u ní problém?

PS: i kdybych rejpal, tak tady na tomhle chcíplém novém foru... aspoň něco tu je ;-)

Jo ale tak abych nevypadl z rytmu, tak si teda trošku rýpnu.. už funguje odkaz ze hry na tohle forum? moment jdu to vyzkoušet ... bzzzz škt..connecting lost...game over

• Jasné, ten dodatek ohledně MS by tam mohl být, samozřejmě informovat GO během MS se musí vždy. Projednám to s GA.

K tomu odkazů ve hře, CoMa byl už dávno několikrát upozorněn, bylo mi řečeno, že to chvíli potrvá, tak prosím strpení.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Už jsem to opravil :D :D :D Jako Dělat MD Sondama Jsem sakra frajer :D :D :D

Jak píšeš já co hraji 13-14let tak vždy bylo 6 pokusu i na MS a nazdar pak za 24h další s tím samím člověkem :D

Takže se to vrátilo do původního překladu :D Hele NSR je možné že jen byla chyba překladu, já nevím kdy se pak ty pravidla upravovala, a prakticky než se to řešili na foru tak jsem hrál na těch 6 útoků :D

No ty furt že z neznevýhodňuje Fletery, ale zas bylo to vždycky, a navíc upřímně všichni nesnášíme a nadáváme na Ty co dělají MDka :D

A nebylo to jen na tebe :)

A věř mi že bys nechtěl byt moderátorem :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• :thumbsup:

Jo tak jsem si trošku rejpnul no :biggrin:

heleď nebudu se hádat, jak dlouho to je a nebo není.á Teď to tedy napíšu jako z pohledu SGO a z vlastní zkušenosti. Na jistém vesmiru se třeba obchazelo pravidlo strkání, kdy se obchodovalo mezi několika účty a v různych kurzech, kdy ve výsledku měl ten nejvyšší hráč mnohem více surovin než kolik investoval, ale provedeno tak, že to prakticky neporušovalo pravidlo strkání, pěkně ho ale obcházelo. Tehda proběhla rychlá porada s GA tehdy "Gečko" a byl do výkladu přidán dodatek ohledně toho.. ale koukám, že ten tam taky už vůbec není, takže konkretní být nechci, nechci nikoho navádět.. ale možna třeba upozorním, že by to tam být mělo...

Nevím, kdo tenhle výklad dělal a uprovoval a to mě zajímá, toť vše

• :thumbsup:

Jo tak jsem si trošku rejpnul no :biggrin:

heleď nebudu se hádat, jak dlouho to je a nebo není.á Teď to tedy napíšu jako z pohledu SGO a z vlastní zkušenosti. Na jistém vesmiru se třeba obchazelo pravidlo strkání, kdy se obchodovalo mezi několika účty a v různych kurzech, kdy ve výsledku měl ten nejvyšší hráč mnohem více surovin než kolik investoval, ale provedeno tak, že to prakticky neporušovalo pravidlo strkání, pěkně ho ale obcházelo. Tehda proběhla rychlá porada s GA tehdy "Gečko" a byl do výkladu přidán dodatek ohledně toho.. ale koukám, že ten tam taky už vůbec není, takže konkretní být nechci, nechci nikoho navádět.. ale možna třeba upozorním, že by to tam být mělo...

Nevím, kdo tenhle výklad dělal a uprovoval a to mě zajímá, toť vše

Teda jestli si to čte musí byt smutný :D :thumbsup::thumbsup:

NJN sám víš jak některý jedinci jsou koumací, a někdy to fakt není těžký...

• Koukám, že nám tady GO a BA dělají hezký flame, nicméně k tématu samotnému se pořádně nikdo nevyjádřil...

Dominastor od kdy se musí MS hlásit GO? Pokud vím, tak toto by měli hlásit dopředu jen hráči hrající na jedné IP adrese, nebo se i toto změnilo?

CryWolf Nezkoušej na mně to, že děláte jen 6 pokusů MS a potom čekáte 24 hodin, to už bych ti potom nevěřil ani dobrej den :-D ...

A řeči o více hráčích v alianci, no, co ti na to mám říct? Někdo třeba není v alianci, nebo nechce nikomu nic dlužit, nebo je to nový, mladý vesmír kde ekonomicky na MS má jen pár hráčů, atd...

Takže do pravidel, či do výkladu přidejte jednu prostou větu, že MS má z tohoto pravidla výjimku, třeba i pod podmínkou nahlásit to GO a je to vyřešeno.

Nebo napište, že prostě mají fleeteři i společnost M.O.N.S. smůlu a že se nyní v tomto čtvrtletí podporuje klidná hra, rozuměj mineři, protože máme málo GO kteří to prostě nestíhají všechno kontrolovat, nebo nemají ještě ty zkušenosti. Toť vše!

• Reno112 dit to psal v tom článku NSR že dřív všude bylo jen 6 útoku a měl jsi na 24h smůlu, stejně na těch nových vesmírech má málo kdo dost LS aby udělal víc pokusů většinou 4 a pak den obnovuje :) A právě tak většinou s někým cizím na sebe pošlete 3 útoky a necháte dopadnout aby nikdo nikomu nic nedlužil, tak to snad musíš znát ne?

A já ti psal pomocí čeho dělám MS takže fakt neřeším kolik útoků letí :D

A ty M.O.N.S. si nemyslím že by se někdo našel kdo by utratil 210 000th aby měl za 42h 7 pokusu na moon od systému kdy fakt nemusí vzniknout :D

• když to bylo zavedené pravidlo snad od úplnoho začátku, kdy když si přišel o komplet útok letku, tak se NEPOČÍTÁ.

Promiň , ale zde se musím ohradit, ja právě psal opak ;-)

A tak to bylo od "pravěku"

• Reno112 když slabší nastřeluje silnějšímu, to se muselo hlásit vždy.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• samozřejmě informovat GO během MS se musí vždy

Oh, give me a fu... break. Ticket? Vazne? Na posledni muj ticket ohledne spamovani prehledu mi bylo odpovezeno po 2 dnech jen "díky za nahlášení." (to doslova, jedna se o copy & paste odpovedi). Na podporu psat rozhodne nebudu - a pokud chcete, aby tuhle hru hrali normalni lidi, tak tohle snad ani nemuzes myslet vazne. Ta hra je tady pro lidi, ne naopak. Zakladat tickety k naprosto beznym vecim je totalni kravina a to jsem jeste hodne slusny.

Projednám to s GA.

Dekuji. Kazdopadne tohle uz melo byt davno vyresene. Vlastne jeste pred tim, nez se upravovaly pravidla.

Jak píšeš já co hraji 13-14let tak vždy bylo 6 pokusu i na MS a nazdar pak za 24h další s tím samím člověkem

Tak to je tezky nesmysl. Hraji to zhruba tech 15 let a tohle pravidlo bylo takto jen chvili (tusim ze nekdy do uni 3/4). Rychle si admini uvedomili, ze je to z mnohych duvodu nesmysl a tak zavedli tu vyjimku pro zcela znicene utocici letky. A tak to trvalo po mnoho let.

protože máme málo GO kteří to prostě nestíhají všechno kontrolovat

Ano, protoze kdyz uz tu byli skveli GO, tak je nejaka krava ruzovka vyhodila.

Když někomu nastřeluji moon a je jedno čím, tak nastřeluji dokud nepadne a je jedno jestli je to 6 pokusu nebo 30 pokusu.
    A hlásit to někde.....:youcrazy:.

Amen bratre!

• Kazdopadne tohle uz melo byt davno vyresene. Vlastne jeste pred tim, nez se upravovaly pravidla.

Jak se tehdy na starém fóru rozproudila debata ohledně různého výkladu bušení (MD), tak jsem se ptal na pravidla naší GA. Ta zavřela Výklad pravidel, kvůli tomu, že byl zastaralý a řekla, že dodá nový. S novým fórem přišly ty pravidla. Žádná diskuze ohledně pravidel nebyla a ani nebyla v plánu.

Ogame.cz SMod

• Možná se zeptám blbě, ale zná GA vůbec hru? Umí z ní něco? A tím nemyslím projet tutoriál a hrrr je ze mne GA...

Už v jednom klasickém českém filmu je přece hláška: "Dej blbci funkci a vymyslí lejstro!"

Tím se nechci naší GA nijak dotknout, nesměřovalo to na ni, ale spíše na okolnosti JAK VE VŮBEC MOŽNÉ, ŽE NÁS GOČKUJÍ POLÁCI????????????

Potom to dopadá tak, jak to popsal Matty, myslím tím tickety a další podpora.

• Protože prostě v českým týmu nezbyl nikdo na vyšší pozici a nikdo povýšitelný (viz. růžová kalamita). Pravděpodobně. Pro další informace do Německa stejně jako proč jsou pravidla jaký jsou apod. Pravidla nejsou už dávno vymýšlený v GO týmem, ale jsou z ředitelství GF.

Reno:

Je to polský GA už nějaký čas tak snad něco z hry zná ;).

Kdo chce praštit ban kladivem?

The post was edited 1 time, last by Lugiak ().