[CELKEM: 3.191.848.000] Sargon [ABR] vs. Stimpy (Ú: 1.982.788.000, O: 1.209.060.000)

  • Tak tady máte tu vaší legendu které tak podlézáte pane Ctihodný Občan :D

    Dne 09-08-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník Sargon [ABR]

    ________________________________________________


    Křižník 68.372

    _________________________________________


    Obránce Stimpy

    ________________________________________________


    Malý transportér 15.522

    Lehký stíhač 196.907

    Křižník 26.288

    Bitevní loď 3.029

    Kolonizační loď 3

    Recyklátor 37.723

    Špionážní sonda 480

    Hvězda smrti 15

    Bitevní křižník 5.999

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Sargon [ABR]

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________


    Obránce Stimpy

    ________________________________________________


    Malý transportér 2.160 ( -13.362 )

    Lehký stíhač 27.415 ( -169.492 )

    Křižník 20.180 ( -6.108 )

    Bitevní loď 3.014 ( -15 )

    Kolonizační loď 1 ( -2 )

    Recyklátor 21.114 ( -16.609 )

    Špionážní sonda 80 ( -400 )

    Hvězda smrti 15 ( -0 )

    Bitevní křižník 5.997 ( -2 )

    _________________________________________



    Obránce vyhrál bitvu!


    Útočník ztratil celkem 1.982.788.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 1.209.060.000 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 1.534.151.500 kovu a 572.582.500 krystalů.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    Obránce/Obránci získali trosky.



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: -1.367.440.000

    Krystaly: -478.604.000

    Deuterium: -136.744.000

    Útočník(ci) ztratil(i) celkem 1.982.788.000 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: 709.946.500

    Krystaly: 233.211.500

    Deuterium: -45.484.000

    Obránce(i) získal(i) 897.674.000 surovin.



    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2

    Edited once, last by Stimpy ().

  • Tady se nám někdo trochu spálil. :ninja:

    Originál JPx z Fidisu, aliance [DGR]

    "Aktiv na Polaris. Pokud hraji aktiv, tak mě hledejte většinou v top 1 pozici... :thumbsup: a nebo zabanovanýho!"

  • Útočník v zisku, obránce ve ztrátě, nevidím v tom pro obránce nic pozitivního


    Edit: původně těžil útočník

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

    Edited once, last by Dominastor ().

  • Tak to už vypadá lépe :smile2: gratulka. Pokud to chceš příště dotáhnout do dokonalosti, tak můžeš vložit i těžby přes konvertor :tongue3:

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Jo takže gratulace obránci a mě glotr.

    10s před dopadem letěla sonda a našla co hledala. Jenže pak se seknul net a nemohl sem odvolat. To je celej příběh této ninji. Holt asi musim změnit poskytovatele netu:)))

  • stimpíku neboj už několikrat jsem se presvedcil jak vlastně špatny hrac v teto hre jsi a je jen otazka casu než padneš :D :D ale musím rict k zisku gratulka na tento vesmír je obrovsky a konecne fair play :)

  • stimpíku neboj už několikrat jsem se presvedcil jak vlastně špatny hrac v teto hre jsi a je jen otazka casu než padneš :D :D ale musím rict k zisku gratulka na tento vesmír je obrovsky a konecne fair play :)

    jako nevím když jsem tak špatný hráč tak jakto že jeste mam letku a zároveň mam největší sestřel na serveru na kterým hraješ i ty?

  • tak k největšímu sestrelu ti samozrejmě gratuluju :) ono musís pochopit že cím dele vesmír jede tím větší sestrely jsou to už by jsi take mohl vědět ;) a jak mi od zacatku hry rikas jaky já jsem amater tak proc jsem neprišel ani o lodku co se tyce vasi ali? :O :D

  • jako nevím když jsem tak špatný hráč tak jakto že jeste mam letku a zároveň mam největší sestřel na serveru na kterým hraješ i ty?

    Nej sestřel máš díky mému netu a ne tvému umění.

    Zpomalil sem o cca 30s a 10s před dopadem tam byly sondy. A tvoje letka už tam seděla. Supr provedení,jen kdyby se nekous net tak sem ti utek. Takže ano si supr hráč. Dostal si mě jen kvůli netu:)))

  • tak k největšímu sestrelu ti samozrejmě gratuluju :) ono musís pochopit že cím dele vesmír jede tím větší sestrely jsou to už by jsi take mohl vědět ;) a jak mi od zacatku hry rikas jaky já jsem amater tak proc jsem neprišel ani o lodku co se tyce vasi ali? :O :D

    z jaký ali? já v žádný ali nejsem a jestli si se nestlihl všimnout tak já nelítám :D jo a v tom že si amatér máš pravdu protože máš větší letku než já a jediný co jsem od tebe viděl tak byl rozstřel moonu ze kterého stejně nic nebylo :D


    Nej sestřel máš díky mému netu a ne tvému umění.

    Zpomalil sem o cca 30s a 10s před dopadem tam byly sondy. A tvoje letka už tam seděla. Supr provedení,jen kdyby se nekous net tak sem ti utek. Takže ano si supr hráč. Dostal si mě jen kvůli netu:)))

    1.to že jsem skočil 1sec před tvou špionáží byl missclick ale i tak to vyšlo.

    2.na internet se umí vymluvit každej a je to tvůj problém kterej nikoho nezajímá.

    3.letět 3x za dva dny na jeden moon je trošku blbý nemyslíš?

  • Na to že nelitas se dá také dobře vymlouvat :D samozřejmě že nelitas jelikož ve hře zbyli jen ti co za něco stojí a na ty bohužel nestačis ;) a zamrazit umí každý a pak frajeřit jak to všem nandal :D ty jsi se dočkal sundání měsíce při kterém te zachránilo pouze štěstí a s tím se nemůžeš smířit bohužel.....za půl roku jsem se já nedočkal ani toho ....ani jeden vydařený útok nic .....a to bylo keců jak začnou létat hvězdy atd

  • gratulacia k peknej ninje, sargona aj stimpyho poznam a su dobri hraci a nejake to rypanie musi byt lebo ak nieje konkurencia je to nuda. ale nikto nevie o stimpym ze robi u internetovych sluzieb a proste stiskol to velke cervene tlacitko a sargon mal net fuc :).