[CELKEM: 347.946.000] martasza [C-2] vs. Warmen [LV1] (Ú: 52.810.000, O: 295.136.000)

• Deu neni nikdy dost ... :)

Dne 14-08-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník martasza [C-2]

Malý transportér 100.000

Bitevní křižník 30.000

Obránce Warmen [LV1]

Malý transportér 10.000

Velký transportér 10.000

Kolonizační loď 1

Recyklátor 100

Špionážní sonda 1.980

Hvězda smrti 1

Raketomet 26.180

Lehký laser 27.918

Plasmová věž 100

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník martasza [C-2]

Malý transportér 88.880 ( -11.120 )

Bitevní křižník 29.902 ( -98 )

Obránce Warmen [LV1]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

41.178.325 Kov, 21.289.195 Krystaly a 305.592.065 Deuterium

Útočník ztratil celkem 52.810.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 295.136.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 66.714.000 kovu a 67.656.000 krystalů.

Útočník získal celkem 368.059.585 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

66.714.000 Kov a 67.662.000 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 82.712.325

Krystaly: 62.791.195

Deuterium: 304.122.065

Útočník(ci) získal(i) 449.625.585 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -226.485.325

Krystaly: -126.908.195

Deuterium: -309.802.065

Obránce(i) ztratil(i) celkem 663.195.585 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2

• Tvůj postoj mě nezajímá, myslím že bylo docela jasně řečeno, 6 útoků a nikoho nezajímá jestli ti lodě padnou nebo ne!! Chceš po lidech aby tu hráli podle pravidel a sám tak nehraješ??!

Takže mi ten moon nastřel na vlastní náklady a správně by jsi mi měl i poslat surky na bránu a tak.

• Nezajíma to třeba tebe a to je mě osobně fuk. To že si tam naši GO spolu s tebou něco rozhodli pro mě nic neznamená.
    PS. to dřív zamrzne peklo než ja tobě něco nastřelím nebo pošlu.....

• Co tu zkoušíš? To že jsem vylez z mrazu to jsi moc dobře věděl, když jsi mě špionil. A to že si nechal lodě na moonu hodku a vic, tak to už je tvá lemplovatost... tak do toho muj mrazák netahej.

Možná by sis od hry měl taky trošku odpočinout... jak koukám tak už ti leze na mozek...

• Ja se nesnížím k tomu abych dělal fs mrazákem a na noc z něho vyskakoval a zkoušel co kdo zapomene. Ty si hraj tento posera styl, ale ja ani nahodou....
    Uvidíme jak dlouho to vydržíš bez mrazu, než do něj zalezeš aby jsi na nic nezapoměl a o nic nepřišel...

• Můžu se zeptat s kým sem si co domluvil aniž bych věděl že si s někým něco domlouvám? Děkuji :D.
    Jo a mohli by sjte se uklidnit než někdo přijde a rozdá ovoce i tady na fóru. Upozorňuji že by vás pak museli pustit lidi z orgu a to nevim jak by jsme zařídily :D.

Kdo chce praštit ban kladivem?

• Ja se nesnížím k tomu abych dělal fs mrazákem a na noc z něho vyskakoval a zkoušel co kdo zapomene. Ty si hraj tento posera styl, ale ja ani nahodou....
    Uvidíme jak dlouho to vydržíš bez mrazu, než do něj zalezeš aby jsi na nic nezapoměl a o nic nepřišel...

Kde jsi vzal že takhle hraju? Mam jiný priority než čumět celej den do mobilu, spíš nechápu já vás, že tu u toho stále sedíte 20 hodin denně...

Každý máme jiný život, někdo si užívá léta, párty, festáky, sluníčko, dovolená, život. A někdo celí dny lítá po íčkách jen proto aby mě dohnal a dokázal si že je lepší :lol: teď máte šanci, tak šup já si ještě půjdu na pár týdnů k ledu :D

• Hle a už ban na 7 dní:fatgreengrin::fatgreengrin::fatgreengrin:. To je ale rychlost. Když já potřeboval naposledy něco vyřešit trvalo X dní než to někdo vůbec přečetl. Že se ***** vyřešilo ani nemluvím. Hold je vidět, že když se chce a napíše ten správný hráč, tak to jde samo. Ale jak už sem psal jednou, pro mě je stejně celé CZ GO jen *****, která řeší rychle a okamžitě jen to co se hodí. Ale jestli si myslíte, že mě nějaký váš ban donutí skákat jak vy pískáte, tak ani náhodou. Dělal sem MD celé roky vždy stejně a nikdy problém nebyl a jen proto, že si par hráčů vybrečelo změnu pravidel a nějaký polský pšonek to schválil, neznamená, že to MD tak přestanu dělat. ***** vám na takovéto změny pravidel, které se hodí jen někomu.
    To dřív můj účet i s fleetou skončí v perma banu než já bych takovéto jednostranné změny pravidel akceptoval.
    Navíc je až usměvné, jak se tu jistá skupina lidí snaží znemožnit LV jak na foru, tak ve hře všelijakými bany a změny pravidel hrát jak jsme byli zvyklí a snažíte se nás ze hry i fora dostat.
    **** na vás všechny. Amen, mor na vás.