Fenix-B[F-X-II-B] vs. Great Council of Citadel[GCC]

  • Pokud vyhlašuje aliance válku jiné alianci, platí určitá pravidla a to tato:


    - Vyhlášení musí být veřejné zde na fóru.


    - Ve vyhlášení musí být stanovena i podmínka ukončení války.


    - Musí být založeno samostatné vlákno na bitevní zprávy.


    - Válka začíná až za 24 hodin od vyhlášení zde (do té doby platí pravilo bušení).


    - Není-li vložena žádná bitva po uplynutí 14 dní, válka končí a platí pravidlo bušení.


    ----


    Pokud vyhlášení války neobsahuje uvedené podmínky a informace, válka neplatí!

    ...

    Edited 2 times, last by Reno112 ().

  • Definice, jak je uvedeno na fúoru již neplatí? podle

    • One is tagged as a "Standard War" with no terms, conditions or limits

    This type of war will be valid even without the acknowledgment or agreement of the opponent(s)

    This war starts on declaration and the bashing rule is lifted 12 hours later.


    A standard war will end when either side disbands, changes name or the leaders agree to end it.

    It will also end if the "CRs only" thread goes inactive (no posts for 14 days).


    Jsou podmínky ukončení zahrnuty v definici standardní války.

  • Říkáš, že konečně na tý fale něco uvidim jo? No deu mám dost a surkama z FX nikdy nepohrdnu :biggrin:

    Originál JPx z Fidisu, aliance [DGR]

    "Aktiv na Polaris. Pokud hraji aktiv, tak mě hledejte většinou v top 1 pozici... :thumbsup: a nebo zabanovanýho!"



  • (Bohužel zatím není překlad do češtiny, není čas :crazy:)

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Doplňuji seznam účastníků zájezdu:

    venho body: 302 043

    Mazba body: 285 338

    jodi body: 251 545

    Black Widow body: 171 799

    spanish inquisition body: 128 796

    Mike7400 body: 136 051

    Stratos body: 91 708

    Marshal Remus body: 96 274

    DarkPhoenix body: 85 394

    President Triton body: 88 705

    MevMen body: 50 738

    Iris body: 43 780

    Technocrat Scout body: 48 264

    Proconsul Eclipse body: 32 316

    Replikon body: 36 180

    Quanthallas body: 41 243

    Marten body: 32 252

    Niss body: 20 588

    Hejkic body: 16 736

    gryl body: 2 886


    Musím jmenovat aji lidi z GCC?

  • alliance co má 20 členů vyhlašuje válku? Ok, z mýho pohledu si trochu sere*e do bot, ale tak co, je to vaše hra...


    PS: koukám že jst ei na polarisu, tam taky nabíráte každýho 2.? :D

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • stačí screen z mmo

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • alliance co má 20 členů vyhlašuje válku? Ok, z mýho pohledu si trochu sere*e do bot, ale tak co, je to vaše hra...


    PS: koukám že jst ei na polarisu, tam taky nabíráte každýho 2.? :D

    aj ja som na polarise a nikto nechce ist ku mne do ali asi preto ze som diktator :).

  • Mně na polarisu nadavaji že jsem bot a noob, takže tam to asi zabalím protože je mi z toho smutno


    PS: je sranda odepisovat polsky

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Ehm just that you know, it could be that CZ has different war rules than org, the rules you are quoting are the Org ones. But you would need to ask the CZ team for a clarification on this

    Signatur

  • Ehm just that you know, it could be that CZ has different war rules than org, the rules you are quoting are the Org ones. But you would need to ask the CZ team for a clarification on this

    Zeptám se teda :angry: Ale už mě se... štve, jak může být stále něco jinak.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Ehm just that you know, it could be that CZ has different war rules than org, the rules you are quoting are the Org ones. But you would need to ask the CZ team for a clarification on this

    Zeptám se teda :angry: Ale už mě se... štve, jak může být stále něco jinak.

    Mne zajímá akorát, jestli jsem splnil vaše podmínky a můžeme zítra začít řádit.

  • Mne zajímá akorát, jestli jsem splnil vaše podmínky a můžeme zítra začít řádit.

    Ano, beru to na triko, takže můžete :borg:

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Mne zajímá akorát, jestli jsem splnil vaše podmínky a můžeme zítra začít řádit.

    Ano, beru to na triko, takže můžete :borg:

    Nejsem si jistej zda tvé sebeobětování bude mít nějaký následek pro hráče ve hře.

    Leda, že by tě podrželi tví týmoví kolegové (Polští GO) a to i s vědomím, že je to špatně.

    Jak píše NoMoreAngel , pro CZ komunitu platí naše, tudíž CZ pravidla.

    To, že nás přesunuli na GB górum neznamená, že najednou pro nás platí GB pravidla.

    Podle této logiky teda máme velkou kliku, že nás nepřesunuli na nějaký Arabský fórum, to bysme potom měli číst a psát zprava doleva...

    ...
  • Nejsem si jistej zda tvé sebeobětování bude mít nějaký následek pro hráče ve hře.

    Leda, že by tě podrželi tví týmoví kolegové (Polští GO) a to i s vědomím, že je to špatně.

    Jak píše NoMoreAngel , pro CZ komunitu platí naše, tudíž CZ pravidla.

    To, že nás přesunuli na GB górum neznamená, že najednou pro nás platí GB pravidla.

    Podle této logiky teda máme velkou kliku, že nás nepřesunuli na nějaký Arabský fórum, to bysme potom měli číst a psát zprava doleva...

    Ano, ale přebrali jsme pravidla na fórum tady z ENG fóra, tak se dá očekávat, že i dodatky a další doplnění pravidel budou z tohohle fóra. Pokud vím, tak na CZ fóru nebylo ani vlákno, jak správně vyhlásit válku.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod