[TOT: 1.409.536.000] salfa [LV1] & Warmen [LV1] vs. Lennyx (A: 0, D: 1.409.536.000)

• Tak si brouzdám po OG, když tu hle. Můj zrak spočinul na Lexyxovi. Viděl sem že v armádě přišel o cca 11mld. Hned sem začal pátrat kdo ho mohl smahnout, ale uvědomil sem si, že krom mě a salfy, by ho se ziskem nikdo nedal. Pak sem zjistil, že sám komplet rozebral tu svoji želvu, kterou sem mu před časem rozlousknul. Rozebral ji komplet do nuli. Na fale sem zjistil, že surky z ní posílá Tokrovi. No udělal to mezi planetami, takže jsme si se salfou řekli, že při návratu mu ty trandáky sundáme.
    Vše jsme připravili, poslali recky napřed, pak útok. Poslali jsme rači víc lodí, pač na planetě kde se vraceli trandaky měl ještě kolem 2,5mld surek. Nechtěli jsme riskovat, že nam něco postaví do cesty atd a navíc jsme doufali, že se zapomene a u návratu nebude a my vyberem i surky. Bohužel to se nestalo, pač před dopadem postavil dalších cca 80k trandaku a poslal zbytek surek k Tokrovi. Takže jsme sundali aspoň ty trandaky z prvni vlny. Druhou vlnu při návratu pak vyžral Marten:fatgreengrin:.

Lenyxe a Tokru čeká nejspíš ban a Tokru vracení surek. Pač Lenyx sice byl v době začátku bourání obrany před Tokrou ale surky mu posílal až už byl v žebříčku pod ním. Celkem mu poslal cca 6,5mld surek. Tokra je už samozřejmě utratil, takže su zvědaví z čeho mu je seberou:fatgreengrin:. Jako bonus Lenyx poslal ještě svou fleetu cca 350m útokem na obranu Tokry. DF z toho sem jim ukradl já:spiteful:.

Dne 25-08-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník salfa [LV1]

Malý transportér 180.000

Bitevní křižník 220.788

útočník Warmen [LV1]

Bitevní křižník 269.993

Špionážní sonda 1

Obránce Lennyx

Malý transportér 32.143

Velký transportér 106.747

Po bitvě ...

útočník salfa [LV1]

Malý transportér 180.000 ( -0 )

Bitevní křižník 220.788 ( -0 )

útočník Warmen [LV1]

Bitevní křižník 269.993 ( -0 )

Špionážní sonda 1 ( -0 )

Obránce Lennyx

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

0 Kov, 0 Krystaly a 89.486 Deuterium

Útočník ztratil celkem 0 surovin.

Obránce ztratil celkem 1.409.536.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 422.860.800 kovu a 422.860.800 krystalů.

Útočník získal celkem 89.486 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 422.860.800

Krystaly: 422.860.800

Deuterium: -69.910.514

Útočník(ci) získal(i) 775.811.086 surovin.

Útočník(ci) získal(i) celkem 0 čestných bodů.

Obránce(i) celkem

Kov: -704.768.000

Krystaly: -704.768.000

Deuterium: -89.486

Obránce(i) ztratil(i) celkem 1.409.625.486 surovin.

Obránce(i) získal(i) celkem 0 čestných bodů.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2

• Moc hezký počteníčko. Řádíte tam hezky, jen co je pravda.

Zapomínáš ale na jednu věc, a to, že na CZ Ogame je jedinej hráč, který dostává bany a to jseš TY!

:-D

"Výroba dlouhých přímých luků z jednoho kusu dřeva"

luk_ohyb.jpg

• Je to 6 dní a Lenyx i Tokrus stále bez banu. Já dostal za údajné bušení ban ještě ten den co sem byl nahlášen:fatgreengrin:. Inu tady je krásně vidět, že nejsme si všichni rovni a záleží v první řadě na tom, kdo a hlavně koho nahlašuje:wink3:.

• V mých očích jste si rovni všichni protože tak nějak nejsem součástí hry. Jestli máš nějaký důkazní materiál prosím pošli mi ho do ticket systému.

Kdo chce praštit ban kladivem?

• Můžu vědět jakej důkazní materiál já můžu v tomto případě poskytnout??? Přece se můžete jasně podívat v tom vašem systému nebo jak to tam máte, kolik surke mu poslal, odkud kam to bylo, a i na jaké pozici hráči v době posílaní surek byli. na to snad nemusím já shánět nějaké důkazy. Co mě psal Marten, tak Domik si ty přesuny surek i screenoval a měl vám to i hlásit. Takže nevím co víc byste ještě chtěli.

• Kdyby to bylo tak jasné nechtěl bych po vás aby jste mi poskytl aspoň nějaké nahlášení ;). Čili důkazy nemáte jen říkáte že máte pocit.

• WTF jak pocit. Tak snad vidím. Lenyx zrušil obrnau za x miliard. V žebříčku kleskl pod hráče Tokrus. Následně na fale vidím, že od hráče lenyx letí transport k hráči tokrus. A pak ještě další dva transporty. Udělám špio před a po přiletu transpua vidím jak přibívaj surky. Tak snad nejsu slepej a vidím co fala a špio ukazují.

• Tak když vidíte že jde o strkačku máte to hlásit a to okamžitě. Jinaks e vám může stát že bude váš zisk taky součástí strkačky a budete mít i vy problém. Pro ěm nejsou záznamy z faly průkazný materiál, nehledě na to že falu ani nemám ;).

• Tak když hráč níže postavený pošle 6mld surek nebo kolik hráči výše postavenému, celý let jde vidět na falanze a neni to dost prukazné, tka už nevím jaký lepší dukaz lze pořídit. Pochybuju že lenys ti písmeně pošleš s ověřeným podpisem, že podváděl no.

• Tak když hráč níže postavený pošle 6mld surek nebo kolik hráči výše postavenému, celý let jde vidět na falanze a neni to dost prukazné, tka už nevím jaký lepší dukaz lze pořídit. Pochybuju že lenys ti písmeně pošleš s ověřeným podpisem, že podváděl no.

Stačí jen nahlásit že vidim na falanze podezřelou aktivitu to mi bohatě stačí. Ale musí se to hlásit už ve chvíli kdy se to děje.

• Jinaks e vám může stát že bude váš zisk taky součástí strkačky a budete mít i vy problém.

takže když kluci dostali ban za strkačku takže to znamená že tento zisk byl součastí strkačky? chápu to dobře? :D

• Chápeš to blbě, ale to mě nepřekvapuje. My jsme žádné surky co lenyx tokrovi posílal nebrali. Sundali jsme pouze transportery, které se vraceli lenyxovi. Čili v nich žádné surky bejt nemohli.
    Bulbe stačí poslat špio vteřinu před přilet transporteru a vteřinu po. Rozdíl surek ukáže, kolik mu poslal. Při druhém transportu to samé a při třetím taky.

• Warmen se jen chytil příležitosti, aspoň dle toho co vím, ale rozhodně není dobré profiovat na cizí strkačce. Moholo by snadno dojít k omylu a octli by jste se v banu taky. Lepší je otevřít ticket systém a upozornit že se strká. A nemluvím konkrétně aby si někdo zas nemyslel.

• Jednu vlnu trandaku jsme mu sundali ja a salfa. Druhou marten. Třetí Salfa sám. Opakuji ani v jednom případě se nebrali suryk z nich, pač to byl návrat z transpsortu, čili byli prázdné.
    Nehlásil sem to všechno, protože sem si spal s Martenem a ten mě psal, že Dominastor si to na fale screenoval a hlásil to. Takže já už to nehlásil.

• Já na to zapomněl pak... ale screeny jsem ještě dodatečně dodal

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Wtf lugiaku, neříkej mi že vy tam tohle všechno nevidíte... Už jenom když 2h potom co se to událo tady přistála tahle BZ... To jako potřebuješ aby se to nahlásilo přes ticket aby se to prokázalo? Věřím že by tohle zabralo cca 10 minut to uskutečnit, prověřit a následně zabanovat... Podle mě absolutní ignor z tvojí strany. Možná jsme si v tvých očích všichni rovni, ale chuť udělat maličkost navíc pro komunitu je asi fuč... Věřím že na orgu by se tohle nestalo (teď když máme forka spojený a máme možnost číst i konverzace z aktivních en serverů a trochu chápeme jak to šlape i jinde...) Hnus...

A sory, ale chtít dát ban klukům z lv1 že si zaleti pro trandaky za 1,5mld? Když Mongol lennyx letí z planety kde má 0 obranu a 0 letku jenom se surkama? To si ze mě fakt už děláte srandu... A jestli si tohle fakt myslíš a myslíš to vážně, tak chci asi změnu GO pro Sirius...

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Chtít je jediné co tak můžeš. Ono dokud nezkusíš být GO, tak se lehce nadává, ale až zjistíš, jaké to je, tak už si ticho :D

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod