[TOT: 1.409.536.000] salfa [LV1] & Warmen [LV1] vs. Lennyx (A: 0, D: 1.409.536.000)

• Chtít je jediné co tak můžeš. Ono dokud nezkusíš být GO, tak se lehce nadává, ale až zjistíš, jaké to je, tak už si ticho :D

NESOUHLASÍM !!!

JAK PÍŠE BANY, JE TO OTÁZKA NA 10 MINUT!

STAČÍ CHTÍT A VĚNOVAT SE TOMU, TO JE VŠE!

"Výroba dlouhých přímých luků z jednoho kusu dřeva"

luk_ohyb.jpg

The post was edited 1 time, last by Reno112 ().

• Jak píše Reno. Kdyby to bylo jak píšeš Domiku, tak jak je možné, že u Anglánu atd to funguje. Jako je mě jasný, že tam mají daleko víc lidí, co se o to starají, ale jen tím to nebude. Navíc snad mě nechceš tvrdit, že celí system banování a kontroly pravidel závisí na tom, že se budou hráči navzájem sledovat a hlásit. Musí tma přece bejt prostředky, jak i GO můžou sami tohle kontrolovat atd. Navíc u tak zjevné připadu jako byl tenhle.

• Jako chápu že třeba u Hammera se to musí nahlásit, protože nemáte možnost sledovat každej sestřel co se na serveru stane, ale zrovna u tohohle? Ještě když na to odpovídáš? Jako vážně? Přečtu si o strkacce, a nechám to plavat protože to nemám v ticket systému, fuck logic...

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Potřebuju ticket abych se věděl kam se mám podívat, nemám jaksi čas prověřovat každou bitvu a každý transport který se na mích vesmírech udál, to bych to musel dělat jako práci na HPP, ne zcela zdarma. Chtít můžeš klidně dvakrát neb GO nejsou. Ono jakmile někde koukne pod poklici jak ty naše systémy fungují tak začne zdrhat.
    Maličkosti pro komunitu? Mojí maličkostí navíc pro komunitu je vůbec to že to pro ní jsem, protože jak vidím jak se hráči k nám chovají tak to mám tak akorát sto chutí zabalit, o nic bych nepřišel, naopak získal kotel volného času navíc.
    Jinak prověřit, sepsat důkazy pro ban a zabanovat trvalo hodinu a půl. Krásný že jo? Ono se to mluví o deseti minutách protože ty to vidíš jak je to velmi snadné, jenže ono to tak snadné zdaleka není. Jednoho dne udělám anonymní blog kde naše postupy sepíšu a budete valit bulvy co formálních exkrementů je potřeba i na prostý ban mulťaka (to je práce tak na 15 minut). Získat propustku A38 je vedle toho pohodička.
    K tomu jak to jde na orgu. uvědom si že Org má mnohem více GO než my. Jsme tu tři, opakuji tři GO a každý z nás má sólo X vesmírů na krku kde mu nikdo nepomáhá a tím myslím vůbec nikdo. Nemáme SGO nemáme tam kolegu, GA se shání těžce a CoMa je prakticky nesehnatelný.
    Takže v závěru prosím... Nepředstavujte si to jako Hurvínek válku že prostě jen kliknu na Ban a hotovo. Fakt to tak není. Nebýt DPA tak vám řeknu víc, ale takhle nemůžu protože by na mě bylo schopný GF podat žalobu ;).

P.S. Podívejte se na vesmír odpověď na to jak sem to nechal být máte přímo tam.

Kdo chce praštit ban kladivem?