[CELKEM: 23.017.959.500] martasza [C-2] vs. Elf [A A A] (Ú: 5.409.167.000, O: 17.608.792.500)

• Hoši je to jedno ne? :D

Já třeba si nejsem vědom nějakého blindu kde jsi byl ty Warmen , vím o dost cílu kdy zapomněli, a nebo kdy někdo byl návnada a sundali na ninju :) Jako přiznám se fakt si nepamatuji vše takže to neber jako nějaké rejpání :) , kdo ví jak je to s blindem tak ví že to je náročné :) Možná vím o jedné kde Moe byl asi 14 dni vkuse vzhůru a odsledoval aktivitu ale to už je taky nějaký ten rok( možná se pletu ale myslím si že to tak rok a víc bude) A od té doby si nejsem vědom. A pokud se pletu tak se ti rovnou omlouvám :)

Ale i tak hlavní je že člověk je dole a že ta snaha je oceněna :)

A vyděl bych to pak soukromě psát, ať to tu nespamujeme a zbytečně nejsou bany na foru :)

Útočníkovi ještě jednou gratuluji :)

CZ GO pro Nusakan, Oberon, Polaris

• Meldik, Gorben.....

Bacha na to kolik píšeš slov :D to ještě uprav ať nemáš ban za blbost :(

Jinak Meldika jsme našel to byla pěkná akce na ds :)

A Gorbena jsme nevěděl že to byl blind to vypadalo jako klasicky sestřel :)

Tak se omlouvám :)

• Ještě se vrátím k těm sedmi sekundám. Samozřejmě, že se to dá ale nepovede se to vždy...chtěl bych vidět někoho, kdo to dá 10x z deseti. Stačí refreshnout ještě než se vrátěj lodě, člověk musí refreshnout znovu a už jsou 2-3s pryč. Řekl bych, že s výkonným PC a rychlým připojením se to dá stihnout za 4s ale někdo by to třeba nestihl za 10. Ta hra není o rychlosti ale o přemýšlení a Elf nemyslel, tak zaplatil :D.

• Ještě se vrátím k těm sedmi sekundám. Samozřejmě, že se to dá ale nepovede se to vždy...chtěl bych vidět někoho, kdo to dá 10x z deseti. Stačí refreshnout ještě než se vrátěj lodě, člověk musí refreshnout znovu a už jsou 2-3s pryč. Řekl bych, že s výkonným PC a rychlým připojením se to dá stihnout za 4s ale někdo by to třeba nestihl za 10. Ta hra není o rychlosti ale o přemýšlení a Elf nemyslel, tak zaplatil :D.

Demon no to šlo dřív do 3-4 s ale jak se dal Radesing( nebo jak se to jmenuje) tak se to posunulo.

Demon no to šlo dřív do 3-4 s ale jak se dal Radesing( nebo jak se to jmenuje) tak se to posunulo.

Myslím, si že to je reálné za naprosto optimálních podmínek tak v jednom z deseti pokusů, takže v běžném životě prakticky nereálné. Jak jsem psal výše i těch 7s je velmi probelmatických. Takže tím rozhodně nechci říct, že já bych to za 4s zvládl.

Edit: i když asi to beru zpět...zkoušel jsem to (mám 9 let starej ntb) a těm 4s jsem se ani nepřiblížil. Možná by to ani za naprosto ideálních podmínek nešlo.

Czech ogame veteran

luthor_a_sjr.jpg

The post was edited 1 time, last by Demon ().