Spet k ogame

 • Zdravím páni,

  vraciam sa k Ogame takmer po 7 rokoch, celý tento nový dizajn je pre mna stále tak trochu metúci a taktiež tu sú veci ktoré som o tejto hre pozabudol, tak ak by ste mi zodpovedaním na niektoré moje otázky pomohli vrátiť sa do starých koľají.

  Tak začnime:


  1. Letka

  Samozrejme som si plne vedomí toho že celá letka závisí od vesmíru na ktorom hrám a od, hráčov v tomto vesmíre , predsa len tu bol nejaký pomer fodderu a "tažkých lodí". Konkrétne mierim na pomer BK : K : LS, Ak si dobre spomínam bolo to 1:3:9 stým ze čim starší vesmír stúpa počet krížnikov, ak je to nesprávne opravte ma prosím. Hneď naviažem na otázku na ktorú som nikdy nepoznal odpoveď a to ako je to s Bojovými loďami, ak dorazíš na už rozbehnutý server kde už všetci lietajú s veľkými monštrami. Je možné tento typ lodi "preskočiť" a hrnúť sa rovno na BK, alebo du pre letku dost doležité ? V pripade že sú aky je optimálny pomer s BK , stake chapem podstatnu vec a to že celá letka závisí od vesmíru na ktorom hrám a od, hráčov v tomto vesmíre, chcel by som len neake priemerné čísla.


  2. Obrana

  Niesom žiadna korytnačka ale neaka obrana na nočnú produkciu musí byť a to je moja ďalšia otázka že aká. Podľa môjho názoru jediné použiteľne obranne zariadenia su TL a Plazma kde držím pomer 50:1 kde v neskoršej fáze ak skončim pri množstve ako 5000 :100 to dolatim tisickami R.(samozrejme oba stity a silo) Názory?


  Dakujem.