[CELKEM: 9.956.561.000] martasza [C-2] vs. DobryDen [LV1] (Ú: 1.508.856.000, O: 8.447.705.000)

  • Poslední příspěvek

    Moe Máš navíc než jen urážet ne?
    A když tak PM, jak jsem řekl bylo to vtípek, myslel jsem že pochopíte, ale bohužel....

    Ještě jednou gratuluji :)

    A prosím když tak pište soukromě, ať to tu Dominastor nezavírá.

    Děkuji :)

  • Takže až sundám Moeo tak ho taky vyhodíte? :D

    martasza. Moe od kedy hrá priśiel o letku 2x naproti tomu DD prišiel o letku minimálne 2 krát od kedy som já v LV1 a mňa pripravil o nie len dosť veľa deu ale aj o TH. Tak nehádž všetkých do jednoho pytle.

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • martasza. Moe od kedy hrá priśiel o letku 2x naproti tomu DD prišiel o letku minimálne 2 krát a mňa pripravil o nie len dosť veľa deu ale aj o TH. Tak nehádž všetkých do jednoho pytle.

    no a na po třetí šel... to Moe na tom bude stejně :D

  • Kdyby DD s tou letkou hrál a vydělávala mu atd. tak samozřejmě nejsme pro vyhazov. Ale on poslední dva roky ne li déle fungoval stylem, že stavěl letku z toho mála co mu doly vytěžili, lítal s ní max fs, když to teda nenechal válet a aniž by sní něco pořádnýho střelil nebo s ní vydělával surky, tak si ji nechal od někoho sundat. Několikrát za rok. A pak ti napíše, že na fleeteření nemá čas ale stejně zas tu lektu staví znovu a vše se opakuje. Mohl bejt dál mezi námi a hrát minera. Ale ne, zas musel stavět letku, se kterou nelítal a nechal si ji za sundat.

  • martasza. Moe od kedy hrá priśiel o letku 2x naproti tomu DD prišiel o letku minimálne 2 krát a mňa pripravil o nie len dosť veľa deu ale aj o TH. Tak nehádž všetkých do jednoho pytle.

    no a na po třetí šel... to Moe na tom bude stejně :D

    neviem čomu si neporozumel. moe priśiel o letku 2 krát počas p§ôsobenia na ogame od svojho ZAČIATKU. A DD prišiel o letku x od môjho Pôsobenia v LV1 + pripravil má o dosť veľa TH a aj Deu. A to nechcem vedieť koľko krát prišiel o letku predtým ako som prišiel do aliancie LV 1 já.

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • Já pamatuju 3 sestřely

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • teraz koho DD-ho alebo Moeho???

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • Nene, mám na mysli Moeho

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Nene, mám na mysli Moeho

    Tak dajmä tomu že moeho strelili 3 počas jeho celého pôsobenia le v prípade DDho to bol omnoho viacej, a pre našu ali počas môjho pôsobenia pomohol len pri zostrele Martena, a inak nás pripravil o omnoho viac, ako bol k úžitku.

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.