Změna Pravidla Bušení - Diskuze

  • Zdravím celou komunitu,

    chceme znát váš názor na změnu pravidla Bušení.

    Pravidlo bušení by se nevztahovalo na útoky kdy přijdete o lodě a zničené letky při MD .


    Prosím diskutujte zde.


    S pozdravem

    CryWolf GO

  • Vždy to tak bylo, že vlna HS, která je při MD zcela zničena, se do bušení nepočítá. To jen pár lidí si tu vybrečelo změnu.
    Takže za mě, ať se to vrátí, tak jak to bylo.

  • Nevím proč myslíš, že vybrečelo. Dost jsem to tehdy řešil s vedením a bylo řečeno, že nepočítá.


    I v pravidlech to tak je, které byly dodány z vrchu.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Všichni hráli celé roky, tak jak to bylo. Až najednou tu začal kvůli tomu někdo skuhrat a najednou se řeklo, že celou dobu to bylo špatně. Ale zas je hezké, že se tu o tom, bude diskutovat,až poté, co já musel bejt tejden v banu:cool2:. Ale tak chápu, že ti co jen tak nesklopí hlavu a nejsou poslušnými ovečky, musejí bejt trestáni....

  • to je zas od kedy ze MS je buseni, ved to je na hlavu, ved neprofitujem...nepoviem MD kde je sanca odchytu letky...to som ani nevedel a som rad ze si ma este v hre nikto nevsimol :))))))))) ale niesom Warmen aby som dostaval banany, ja som nicka a nie dobry aby sa ma potrebovali zbavit, takze idem si pokracovat v MS :) a zdravim komunitu (zavislakov :))))))

  • Já jsem z cela proti! Nechal bych to jak je to teď... mě už bylo sundáno několik moonů jen tak z pomsty aniž bych tam něco měl a ty dotyční věděli že tam nic nenajdou... ( a to i ty Warmene když si mi sundal poslední moon, věděl jsi že tam nic nenajdeš, ale jen si neunesl že jsem tě vybral... prostě pro prdel.... takže tu furt nefňukej že jsi dostal ban, když jsi si ho zasloužil...) a tohle k téhle hře nepatří...

  • Ban sem dostal neprávem, jen díky vymyšlenému a vybrečenému pravidlu. Hold někdo pro prdel dělá celé léto FS mrazákem a někdo střílí moony. Tak si zvykej posero, budou padat dál....

  • Tak "nahoře" procitly a pochopili, že tak, jak jsme to měli nastavené roky, tak to bylo správné?

    Sice nevěřím, že se něco nezmění, ale JÁ JSEM PRO VRÁCENÍ PŮVODNÍHO PRAVIDELA BUŠENÍ!

    A díky CryWolfovi, že to tady otevřel...

    ...
  • Abych to upřesnil, jedná se pouze o Diskuzi, není to finální návrh.

    Příklad: pokud se pošle třeba 10 útoků na MD a 4 padnou tak by to mohlo být v pořádku, ale taky to nemusí byt, muže byt pouze při klasických útocích a při MD bude platit jen 6 útoku ať už bude jakýkoliv výsledek.



    Ze svých vlastních zkušeností, vím jak to dokáže byt otravné, když hráči co jste sundali na vás lítají jen tak na MD a i třeba několik dní v kuse a jen chtějí škodit bez jakéhokoliv smyslu.


    Takže berte i ty to možnosti.


    A prosím pokud máte problém s Banem řešte přes Ticket system, sem to nepatří děkuji.

  • Hele, já bych to nebral jako nesmyslné škodění, já bych to bral jako "prevenci". Shozením měsíce se zničí i brána a tedy i možnost rychlého opakovaného útoku...

    ...
  • Mě překvapuje, že tohle o MD řekne právě někdo z FOG a zrovna ty Wolfe. Kolikrát si mi vyhrožoval ve zprávách na Jupiteru, když sem vyžral nějaký cíl, nebo sem ti střelil nějaké lodě na moonu, jak mě sestřelíš všechny moony, zničíš všechny lodě, atd. Nespočetně krát jste různým lidem ode mě Z PAJ sestřelili x moonů, kolikrát i polovinu jen v naději, že někde se třeba ta letka na fale ukáže atd.
    Zrovna FOG a konkretně TY, byste měli o otravnosti MD atd pomlčet, ono není to tka dávno co sem sem prakticky každý týden po dobu x měsíců nastřeloval někomu z ali vždy x moonů.....
    A netvrď, že to byli promyšlené akce a letěli jste najisto, v 99% jste nenašli nic a ji když těch moonů padlo 4 a víc....
    A co se Martaszy týká, tak ano bylo mě jasné, že tma nic nebude. Ale, když už si vyskočil z mrazu aby střelil tankovačku, tak ta se do něj zas vrátí bez moonu a investuje část zisku do jeho obnovi.
    Navíc na tuhle taktiku, mrazák, útok, mrazák si tu byl vždy ty, kdo na to nejvíc nadával a křičel, že to je zbabělé.

  • Reno112 já pokukuji jestli jsi někdy zažil když na tebe někdo ze msty posílal MD v různé časy a různé planety a šlo třeba o planety kde byl on o galaxii nebo 2 a nikdy jsi na něj neletěl z té planety :)

    Jen na toto poukazuji. A rozumím tomu jak píšeš, ale vždy pamatuj že to co děláš ty pak někdo může udělat i tobě.


    Warmen Já se nebavím o tom co bylo já řeším nové znění pravidla, které jste tolikrát řešili a pořád nevyhovuje. tak dělám diskuzi aby se to nějak změnilo :)


    A přestaň řešit minulost a věci co sem nepatří. Pokud máš nějaký problém tak mi napiš soukromě :)

  • Ale proč každý příspěvek vytahuješ minulost to máš nějaký komplex???

    Jste tu před X měsíci nadávali na to pravidlo a když se snažím tak jen dokážeš vytahovat jen minulost...

    Já tě nechápu, je to smutny :(

    Poukazuji na všechny eventuality aby se to promyslelo z obou stran jak ten kdo MD dělá ale i na koho jsou...

  • A co se Martaszy týká, tak ano bylo mě jasné, že tma nic nebude. Ale, když už si vyskočil z mrazu aby střelil tankovačku, tak ta se do něj zas vrátí bez moonu a investuje část zisku do jeho obnovi.

    Co to tu pořád meleš o nějakým mrazu? přijde ti že tak hraju? Kdybych tak hrál tak mi ten moon nikdy nesundáš ne! Zkus někdy dřív přemýšlet než něco napíšeš ...,:youcrazy:


    Co se týká tématu, jsem stále proti! a pokud je někomu tech 6 pokusů málo tak ať jde hrát Jupiter, tam si jich může poslat klidně 12 :D

  • Vždy mě bylo říkáno, že MD je součástí hry a mám se s tím smířit. Tak sem se s tím smířil. Když můžu MD udělat já, tak se změní pravidla a ja dostanu ban. Už víš kam tím mířím??? Mě třeba obtěžuje utočení z mrazaku. Proč se nezmění pravidlo a nesmí se po dobu 24 hodin od vyskočení z mrazu utočit?????? Prostě mě přijde, že jistá pravidla se tu tvoří tak, aby šla na ruku jisté skupině hráčů.
    To že si tu rozjel diskuzi k tomu ja jedině vítám, i když si myslím, že to nic nezmění,ale i tak to kvituji.
    Hral si tak celé leto......

  • Mě třeba obtěžuje utočení z mrazaku. Proč se nezmění pravidlo a nesmí se po dobu 24 hodin od vyskočení z mrazu utočit??????

    Protože by jsi byl jeden z prvních kdo by tu začal fnukat že to neni fér... ted jsi byl do měsíce nejmíň 2x v mrazu, bavilo by tě čekat 24 hodin aby jsi mohl vzlítnout?