Mobilní zobrazení

  • Ahoj,

    Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá nějakou vychytávku jak vyřešit následující problém.


    V práci hraji oGame hlavně na telefonu a mám menší problém s mobilním zobrazením. Pokaždé co proběhne nové přihlášení přes Lobby, tak se zruší nastavení pro mobilní zobrazení. Pokaždé musím znovu do nastavení a mobilní zobrazení znovu povolit.


    Děkuji

  • Pokud vím, tak přechod mezi různými WiFi a Daty způsobuje odlogování a navrácení do desktopového zobrazení. Obecně tahle hra je špatně přizpůsobena pro telefony a obdivuji každého člověka, který to hraje na mobilu.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Ja už hrají asi dva roky jen z mobilu a v klasickém zobrazení a jde vše v pohodě ;) ani nevím jak lobby vypadá na PC :D a na mobilní zobrazení jsem přepnul asi jen jednou na zkoušku :)

  • Ze začátku, bo v době kdy začal Xalynth a já přešel na foun, tak nešlo přepínat mezi hyper bránama a při dotyku na jakoukoli planetu se hned spustila špio. To byli ty hlavní důvody proč jsem zkusil mobilní verzi. Za tu dobu jsem si na ni tak zvykl, že teď mám někdy problém s klasikou :biggrin: