Hledáme lidi do týmu, hlavně GO

• Zdravím komunitu,

momentálně máme celkem prořídlé řady. Pokud můžete, chcete, pomožte komunitě, ale i sobě a přidejte se k nám do týmu spravovat tuto hru. Hlavně hledáme několik GO a 1,2 aktivní moderátory fóra. Nynejší stav už je teď těžko udržitelný.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Zdravím komunitu,

momentálně máme celkem prořídlé řady. Pokud můžete, chcete, pomožte komunitě, ale i sobě a přidejte se k nám do týmu spravovat tuto hru. Hlavně hledáme několik GO a 1,2 aktivní moderátory fóra. Nynejší stav už je teď těžko udržitelný.

Možná by se mohla zapojit Pinky když dokázala ze dne na den rozjebat fungující tým.

Horší už by to nebylo...

• Tak bohužel, lidi nechtějí, takže situace je taková jaká je. Nikdo se nesmí divit.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Ve výsledku to stejně odnesou samotní hráči, takže vám zbyde jedině tak nadávat.

Ogame.cz SMod

• I kdybych se přihlásil jako GO, tak stejně mě vy nebo někdo vejš vykopne, pač ja bych nebyl připosranej rozdávat bany......

S trim je jeden problém. Ten vejš ti ten ban zruší a ještě ti vynadá popřípadě tě vykopne, pokud u banu neuděláš 15 minut až několik hodin papírování aby byl neprůstřelný.

Kdo chce praštit ban kladivem?

• Zdravím,

ač se možná sám sobě divím, tak mám celkem vlažný (ale pomalu se ohřívající) zájem o to, zkusit pro komunitu něco udělat.

Leccos už jsem na internetu dělal a zkušeností z her mám taktéž celkem dost. Konkrétně v ogame jsem ale herně (jak já říkám s oblibou a rád :D ) amatér a taky top 1 na libře. Pravidla hry znám (oni se zase až tak neliší třeba od hry gladiatus kde jsem kdysi aktivně hrál), nějaký rozjezd v ogame pravěku (na barymu, taurusu?) mám taky za sebou a v neposlední řadě mám hlavu a v ní mozek a né bramboračku.

Otázka je, jestli "tohle málo" vůbec stačí pro práci GO.

• zde můžeš podat přihlášku: https://applications.comastuff.com/ogame_cz.html. Myslím, že více budeme vědět po pohovoru :)

Ogame.cz SMod