[CELKEM: 666.777.000] aaa [666] vs. Ares [SMRS] (Ú: 110.968.000, O: 555.809.000)

• tento boj sem vkladam len preto aby som nieco povedal enemymu :)

Enemy poprosil by som vratit ucet na izare, mas ho 5 mesiacov a si 4mesiace a 2 tyzdne v mraze, ja som sa na nom namakal a ty si hovoril ze budes hrat, takze si ma klamal

tento ucet je mattyho co mam po thiefovej navsteve par lodi ostalo tak som sa preletel

ENEMY vrat ucet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dne 09-10-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník aaa [666]

Malý transportér 894

Lehký stíhač 46.730

Těžký stíhač 208

Křižník 60.389

Bitevní loď 23

Ničitel 1.587

Bitevní křižník 2.628

Obránce Ares [SMRS]

Velký transportér 200

Lehký stíhač 4.206

Těžký stíhač 1.507

Křižník 2.154

Bitevní loď 2.092

Bombardér 22

Solární satelit 100

Ničitel 1.155

Bitevní křižník 97

Raketomet 41.801

Lehký laser 2.404

Těžký laser 3.567

Gaussův kanón 139

Iontový kanón 1.680

Plasmová věž 331

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník aaa [666]

Malý transportér 727 ( -167 )

Lehký stíhač 38.403 ( -8.327 )

Těžký stíhač 187 ( -21 )

Křižník 57.756 ( -2.633 )

Bitevní loď 23 ( -0 )

Ničitel 1.587 ( -0 )

Bitevní křižník 2.623 ( -5 )

Obránce Ares [SMRS]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

6.819.166 Kov, 2.916.147 Krystaly a 1.911.543 Deuterium

Útočník ztratil celkem 110.968.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 555.809.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 155.820.500 kovu a 73.824.000 krystalů.

Útočník získal celkem 11.646.856 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 22%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 84.388.666

Krystaly: 49.364.147

Deuterium: -3.429.457

Útočník(ci) získal(i) 130.323.356 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -371.569.166

Krystaly: -160.299.147

Deuterium: -35.587.543

Obránce(i) ztratil(i) celkem 567.455.856 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2

• Mě osobně překvapuje, že nikdo ve vaší bývalé společné ali nemá na něj kontakt. Hlavně když předávám účet, tak ať jsem schopen ho dostat případně zpět. K boji gratulka.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Mě překvapuje, jak někdo muže dát vůbec účet Enemymu, když ví co je to za blba a neschopu. Ten člověk každý jeden účet dostal buď do cizích recek nebo trvalého mraz. Některé obojí, některé opakovaně. Snad jste si nemysleli, že to tentokrát bude jiné. Blb zůstane blbem a je jedno jak velký účet dostane..... Jedinou omluvou pro tohle je vlastní parte.

• matyy pohoda to obnovim a ozval sa mi enemy ze ucet mi neda lebo som mu zdecimoval jeho stary co mi dal pri vymene, ten ucet mal na rozbehnutom uni 6 planet a fleet 0, tak som to dotiahol.na 10 planet a fleet ako talu ale potom ma dabel prehovoril nech zo erem mattyho tak som enemyho pustil do i ale ten ucet v I je lepsi ako enemy ked hral. Clovek chce podporovat hracov ale hrac ako enemy patri na liecenie.

A matty tvoj ucet teraz zveladim a ked budes mat chut pri zluceni sa vratit staci mi napisat a dam ti ho

• A matty tvoj ucet teraz zveladim a ked budes mat chut pri zluceni sa vratit staci mi napisat a dam ti ho

Nene, diky. Casu je hrozne malo a kdyz uz bych nekdy v budoucnu (o cemz pochybuji) nejaky nasel, tak by to bylo max. na chvili a to bych kdyztak zacal na nejakem novem uni:thumbsup:

GL.

• On ti ho nechce vrátit?? Já se poseru :fatgreengrin::fatgreengrin:

Snad jsi nečekal, že na to účtu Enemy odvede nějakou práci? Jestli se nepletu, tak za tu dobu měl jeden sestřel za pár set mega, jinak nic.

Jak psal Warmen, Enemy je likvidátor účtů !!

Bohužel k tvé smůle jsi to předal člověku kterej nemá soudnost a ani špetku slušného vychování, takže bych se nedivil, kdybys ten účet už nikdy zpátky nedostal...

K boji gratulace

• Nic jsem na tom účtu neudělal? A jo, vlastně, já zapomněl. Tak si to srhneme:

Při převzetí top 12, nyní top 13

Letka top 4, nyní top 5

Byla tam letka za ani ne 9 mld, nyní je tam přes 12. Nic jsem neudělal? Se aspoň podívejte na staty před tím, než něco budete tvrdit. Upřímně, vychování mám dostatečné, ale po tom, co mi tu Robino předvedl s tou aliancí, ani bohovi. To raději nechám ten účet shnít v mrazu. Amen

• enemy neviem odkial mas tie cisla ale ok :). Bohuzial si este nevyzrete dieta s nejakymi psychickymi problemami. Mne ta bolo len luto preto som ti dal ucet aby si mal aspon raz v zivote nejaky dobry ale ako si napisal radsej ho nechaj v mraze lebo nic ine nedokazes.

• Ne neudělal. Těmihle čísly se přece nedá chlubit, že jsi něco udělal :crazy: natož s takovou fleetou. Máš už ten účet dost dlouho, abys měl nejméně dvakrát tolik bodů.

jak tě může štvát co udělal s ali když vůbec nehraješ? :fatgreengrin:

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Ne neudělal. Těmihle čísly se přece nedá chlubit, že jsi něco udělal :crazy: natož s takovou fleetou. Máš už ten účet dost dlouho, abys měl nejméně dvakrát tolik bodů.

jak tě může štvát co udělal s ali když vůbec nehraješ? :fatgreengrin:

Ty jsi spadl odkud? Z višně? Z marsu? Nebo snad z jiného vesmíru? Jo, to třetí je správně. No, nicméně co můžu mít a mám je rozdíl, kdybych s tím účtem neudělal nic, tak nemá 4 mld+ v letce, kapišto?

Btw. tam teda nebylo ani 9 mld, podle statu tam bylo přesně 8,3 mld.

• Zase se pleteš :D hrál jsem tam a mám tam účet.

Ogame.cz SMod

• Enemy si king, urobil si z mojho uctu topku, za 5 mesiacov tj 150dni si urobil 3mld v letke pri dennej tazbe hruby odhad 100mil, takze si king, hod sa do mrazu nulo

• tvl chvástat se tím, že jsi za 5 měsíců udělal něco málo přes 3mld do letky :fatgreengrin:

Kolik z toho je obrana? Jak znám tvůj styl hraní, tak obranu umíš stavět dokonale.. hlavně na uni kde jde obrana do df :biggrin:

Enemy, a teď vážně. Že opravdu nepovažuješ ten bodovej přírůstek za budování účtu?

• enemy ja som na polarise urobil 1.7mil bodov za 59 dni co to uni existuje. Tak radsej sa nechval co si urobil ty na ucte s 10nasobnou eko za 150 dni. Bohuzial si len dieta a mozno raz dospejes, ale nezabudni, karma je zdarma

• jen pro info, Enemy za 5 měsíců zvládl udělat:

1,3M bodů do eko

0,5M bodů do výzkumu

3M bodů do army ( z toho těžko uvěřitelných 98k lodí)

• jen pro info, Enemy za 5 měsíců zvládl udělat:

1,3M bodů do eko

0,5M bodů do výzkumu

3M bodů do army ( z toho těžko uvěřitelných 98k lodí)

A zas aby sme neboli na neho zly tak mal aj 1 zostrel za 300mil takze je rodeny :missilelauncher: Alebo toto:modo:

• inak ospravedlnujem sa komunite za spam ale fakt som sa na neho nastval lebo ja som na tom ucte stravil dost casu a bol to zabity cas a keby som vedel ze moje 5 mesacny narodeny syn bude tak hodny tak ucet nepredavam...

• tvl chvástat se tím, že jsi za 5 měsíců udělal něco málo přes 3mld do letky :fatgreengrin:

Kolik z toho je obrana? Jak znám tvůj styl hraní, tak obranu umíš stavět dokonale.. hlavně na uni kde jde obrana do df :biggrin:

Enemy, a teď vážně. Že opravdu nepovažuješ ten bodovej přírůstek za budování účtu?

Já ho považuji za nepohřbívání. A budování účtu je jakýkoliv čas který na něm strávíš. Ano, do obrany jsem postavil 200k raketometů (no co, neměl jsem co dělat s kovem, tak jsem si aspoň udělal něco kde si můžu přes noc svážet surky, je to speciálně kvůli Diablovi)

K bitvám se nevyjadřuju, za prvé byly dvě a za druhé dohromady za přes 2 mld, takže tak...

A další věc je, že do letky jsem udělal 5 mld, doporučuju si oprášit matiku.