SRAZ PRAHA

• Tak kdo jeste prijde , nerikejte ze budeme jen 3 :fatgreengrin: zatim mam jistotu u Banyho , Moeho a me , kdo se jeste prida ? myslim ze misto na prespani by se naslo pro nekoho kdyby dorazil z vetsi dalky :thumbsup: Jako popit a pokecat se da i ve 3 v pohode , ale cim vic , tim lip

• Jo no... Neříkejte mi že vás vaše starý nepustí. Když pustí mě tak musí pustit i vás :evilgrin2:

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Neříkejte mi že vás vaše starý nepustí.

To vis ze jo, ja jeden vikend odjedu a ona si to doma jeste uzije. To nemuzu dopustit :vain:

Tak si musis uzit i ty a je to fer :thumbsup: bany nemas nejaky kontakt treba na Freyju ? Ta vim ze byla z prahy :D ale sem moc nechodi

• Můžeme kamkoliv jinam, stačí říct. Já to hodil jenom návrh na rozumnou hospu :) klidně změním lokál

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Hele , co to nechat na pristi tyden treba ? mame minimalne jeste jednoho co by sel ale dnes je v praci , schodneme se na tom ? alepson by se dalo dohromady o par lidi vic

• Ja mám příští pátek noční,takže to se mnou nepočítejte