[CELKEM: 7.105.849.000] Robino [666] & Reggie [BdVbS] vs. Tebi [MS1] (Ú: 993.164.000, O: 6.112.685.000)

• takze tu mame mensi boj. vcera vecer som zacal premyslat koho strelit, boli len 2 moznosti a rozhodoval som sa z mojim ali kolegom el diablom ze skusime tebiho. Tebi asi moc fs nerobil pretoze ako isiel top fleeter Enemy do mrazu tak uz nikdo fs nemusel robit. dabel mi poslal 03:20 spio spravu a tebiho fleet v hajzlu, tak som myslel ze urobil fs z moonu ale nedalo mi to tak som ofaloval jeho planety a oci mi vypadli ked som videl fs kolonizaciou, hned pisem dablovy aby si dal kratke fs ale ten moj ali kolega zaspal a napisal mi na obed ze ma fs do vecera. tak som poprosil mojho kamarata reggieho ci nechce zazit trosku adrenalinu a cuduj sa svete napisal ano :). mal planetu v druhej galaxii a to bol problem kvoli spotrebe tak sa letelo na %. Tebi urobil fs kolonizaciou preto lebo mal na tej planete 2.7mld obranu a malokto by letel na taku obranu ked tam sedi fleet, riziko lognutia na speed 1 je velke a deut je vzacne :) a nejake kolonizacie blizsie by si tiez teby vsimol a zacal by robit fs ako sa ma ale tebi si asi nevsimol 50 systemov mojho moonu ktory ho krasne ofaloval. ja som zalozil a reggie poslal svoje kocabky na mensiu fleet a monstroznu obranu. Vsetko islo podla planu, nejaky mensi zisk tam bol ale straty velke. Ale co cert nechcel tebi logol cca 2,5 h pred dopadom a to je vzdy zle taketo veci :¨. do 10min padol o 800milv arme, tak som pozeral co sa deje a on si zacal likvidovat obranu, tu zredukoval z 2.7 mld na 700mil a hadajte co urobil zo surkami, spravne rychlo mu pribudlo cca 90k lodi, kto uhadne co postavil dostane od rena pusu (hadajte len slecny :'). takze utok letel ale recky sme mali az 2s po dopade co bolo katastrofalne a regiie to vzal do svojich skusenych ruk a povedal ze o tu sekundu spomali, po jeho napisani som si dal 2 lajny kokainu co som zapil pol litrom absintu a s kludom anglicana som mu napisal v pohode :), zavolal som dceru nech pozera na ten cas a ked mi povedala ten spravny tak to bolo super :)

Len na zaver, Reggie letel len za deut a straty, ostatny zisk nechal mne za co mu dakujem

tebi prajeme rychlu obnovu

Dne 31-10-2019 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Robino [666]

Kolonizační loď 1

Lehký stíhač 502.779

Křižník 100.811

Bitevní loď 418

Ničitel 1.586

Bitevní křižník 2.579

útočník Reggie [BdVbS]

Lehký stíhač 1.042.974

Křižník 320.778

Bitevní loď 42.266

Ničitel 53.238

Bitevní křižník 30.571

Špionážní sonda 1

Obránce Tebi [MS1]

Malý transportér 1.000

Velký transportér 13.993

Bitevní loď 61.685

Kolonizační loď 3

Recyklátor 20.000

Špionážní sonda 79

Solární satelit 940

Hvězda smrti 110

Lehký laser 370.000

Gaussův kanón 1.000

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník Robino [666]

Kolonizační loď 1 ( -0 )

Lehký stíhač 466.870 ( -35.909 )

Křižník 97.325 ( -3.486 )

Bitevní loď 411 ( -7 )

Ničitel 1.567 ( -19 )

Bitevní křižník 2.554 ( -25 )

útočník Reggie [BdVbS]

Lehký stíhač 969.198 ( -73.776 )

Křižník 310.377 ( -10.401 )

Bitevní loď 41.695 ( -571 )

Ničitel 52.584 ( -654 )

Bitevní křižník 30.209 ( -362 )

Špionážní sonda 0 ( -1 )

Obránce Tebi [MS1]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

70.355 Kov, 32.504.545 Krystaly a 69.567.152 Deuterium

Útočník ztratil celkem 993.164.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 6.112.685.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 2.148.304.000 kovu a 918.973.500 krystalů.

Útočník získal celkem 102.142.052 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 1.463.579.355

Krystaly: 686.783.045

Deuterium: 25.893.152

Útočník(ci) získal(i) 2.176.255.552 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -4.186.943.355

Krystaly: -1.805.816.545

Deuterium: -222.067.152

Obránce(i) ztratil(i) celkem 6.214.827.052 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.2.2

• jojo Reggie je charakter :cool2: gratulka

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Něco mě napadlo, ty 2h před dopadem, ale šance byly malé. Tak jsem pak jen nasměroval popeláře 2s po dopadu, očekával 1s zpoždění a šel na plánované pivko. No a nevěříš, pivko chutnalo dobře i tak :-) Přeji taky hodně zdaru a třeba na sebe narazíme i na Polaris, kde hraji aktivně. Izar je moc pasivní, takový ekonomickým málo letkařský. Lovu zdar !

Originál Tebi z Uni1, aliance [C0RE]

V mrazu na Hyperion, pasivně na Polaris, aktiv na Virgo.

• Něco mě napadlo, ty 2h před dopadem, ale šance byly malé. Tak jsem pak jen nasměroval popeláře 2s po dopadu, očekával 1s zpoždění a šel na plánované pivko. No a nevěříš, pivko chutnalo dobře i tak :-) Přeji taky hodně zdaru a třeba na sebe narazíme i na Polaris, kde hraji aktivně. Izar je moc pasivní, takový ekonomickým málo letkařský. Lovu zdar !

Jj na polarise sa urcite tiez raz stretneme :). Aj tebe lovu zdar

• A ještě se divte že jsem v mrazu :D Protože odmrazím, a Robino s Diablem mi hrdinsky začnou odstřelovat moony :D Nu což, letku stejně nenajdete, a za ten mrazák si můžete sami, protože mě znechucuje fakt, že když nedokážete najít letku tak raději odstřelíte měsíc :D A nenajdete ji ani tak :D

• ty ten ucet uz hrat nebudes, budes furt mrazak, nezasluzis si ten ucet, zdevastujem ho hned ako rozmrazis znovu a znovu. To len kvoli tebe hram izar. Za 2 mesiace co som si pozical ucet od mattyho som urobil 7mil v arme, ty si za 7 mesiacov urobil dohromady tak 4mil.vsetkeho. a ked si hned posrany tak.naco tu vypisujes, si myslis ze ta necham tak a kludne rozmrazis a pojde ti eko, zabudni, zmraz a neotravuj tu vyplakavanim a nieco o znechucovany si strc vies kam, je to hra kde sa bojuje, ked chces hrat nieco kludnejsie hraj piskorky ale tam ti chyba jedna podstatna vec aby si vyhral a to je mozog

• enemy si ten ucet nezaslozil nikdy a navic pokat to nezvlada casove tak ma skoncit je to jen hra a kdys by prisel o letku postavi dalsi

• Musím uznat že už tři dny pukám smíchy :D Robino je nasranej že tu letku nemůže sestřelit normálně tak mi s Diablem začali střílet moony, přišli už o bezmála stovku hvězd, odstřelili čtyři moony a nenašli ani kulový prd :D Gratulace pánové, jak tak na to koukám, tak jestli takhle hraje smetánka OGame, tak mám chuť si jít hodit lano -_-

• robino je nasranej, si blazon :) hodim ti nase spravy, mi sa pri tom bavime, ta letka nieje tvoja cukrik a spytaj sa koho chces mne o tu letku nejde, mne ide o to ta dat do stavu bud modreho alebo ickoveho. A nevesaj sa enemy, svet potrebuje aj takych ako si ty. Tvoja neschopnost ubranit moon ked letim 18h je vizitka hraca ako si ty. Ako som povedal zalez do mrazu a zacni novy server. Papa emyku

• Musím uznat že už tři dny pukám smíchy :D Robino je nasranej že tu letku nemůže sestřelit normálně tak mi s Diablem začali střílet moony, přišli už o bezmála stovku hvězd, odstřelili čtyři moony a nenašli ani kulový prd :D Gratulace pánové, jak tak na to koukám, tak jestli takhle hraje smetánka OGame, tak mám chuť si jít hodit lano -_-

Odpor je marný. Budeš zrecyklován.

A hlavně.. ty moony jsem tenkrát robinovi nastřeloval já, tak je jasný, že něco vydrží ;-)

A hlavně.. ty moony jsem tenkrát robinovi nastřeloval já, tak je jasný, že něco vydrží ;-)

No jo, když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně odstřeluješ moony, které si dřív sám vyrobil :D

No jo, když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně odstřeluješ moony, které si dřív sám vyrobil :D

a keby ten ocas co ma ten ucet hral tak tie moony su tam kde maju byt, decko enemy :)

• Prosím pěkně, neurážej a něco už předveď, prázdné kecy a zbytečné ničení DSek a moony s komentářem, že přece o surky nejde. Nehraj si tu na nějakého Robina Hooda, letku jsi neviděl ani z rychlíku

• mne o surky nejde detatko male, letka je ta co som postavil plus ale 20k bc co si postavil ty za 7 mesiacov :). ja narozdiel od teba som tie DS postavil :), cakaj na svoje odvolane tyzdnove rozmiestnenie a zmodraj detatko ale ukaz ako sa to hra este chvilku mas vacsiu fleet ako ja ale myslim ze tvojim stylom hrania uz len chvilku, modrasku urob to co ti ide na kazdom uni najlepsie a to je klikni nastaveni, rozsirene a aktivovat rezim dovolene, v tejto veci si |TOP

• No jo, když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně odstřeluješ moony, které si dřív sám vyrobil :D

jestli jsi si nevšiml, tak tě požírá celý server :-) už nemáš šanci. brzy přijdeš o letku a staneš se naší farmou. osobně ti tady přísahám, že ti nenechám ani jeden moon, ať mě to stojí třeba pět tisíc hvězd. mně to totiž na rozdíl od tebe skutečně baví :-P

• Jen do nej kluci , takovahle špína na ogame nepatri , kdyz nekdo neumi priznat ze to neumi a jen mrazi radeji a pak tu dela hrdinu , darovanej ucet neumi vratit puvodnimu majiteli kdyz zada ? ? :fatgreengrin: to bude i ten duvod proc ty enemy na smetanku ogame muzes koukat jen z velke dalky a hloubky u nasich nohou :fatgreengrin:

• No jo, když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně odstřeluješ moony, které si dřív sám vyrobil :D

jestli jsi si nevšiml, tak tě požírá celý server :-) už nemáš šanci. brzy přijdeš o letku a staneš se naší farmou. osobně ti tady přísahám, že ti nenechám ani jeden moon, ať mě to stojí třeba pět tisíc hvězd. mně to totiž na rozdíl od tebe skutečně baví :-P

Celý server? Kdepak, i já mám své spojence <3