Vyhlasenie vojny aliancii UFP

  • Třeba podmínky války, cíle, založit vlákno... Stačí trochu hledat

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Třeba podmínky války, cíle, založit vlákno... Stačí trochu hledat

    Bany tak na SK casti fora velmi vela nenajdu...tu nieje ziaden support...to nieje ako u nas na CZ kde je vsetko vsade a ked nevies isto tak na FB sa opytas Domina :biggrin:

  • Prvně bych si zjistil, jestli tam máte vůbec nějaké GO, které to řeší :fatgreengrin: co jsem si pročítal kdysi .sk forum, tak jste si sami vyhnali lidi, kteří se o to forum starali a to jen kvůli toho že to byli Češi :biggrin: og.sk je tak mrtvé, že už ani GF nezajímá a neotevírá tam nové uni. GGWP

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Toto GO neriesi, operator fora ano.
    Vojna musi byt prijata oboma stranami a musia sa obe strany dohodnut na pravidlach vojny. UFP vojnu neprijima tak jednostranna vojna schvalena nebude. To by tak bolo aby si jedna strana zrusila bashing pravidlo a beztrestne kazila hru tym hracom, co si to nezelaju. Prvy ban sa uz udelil.

  • Toto GO neriesi, operator fora ano.
    Vojna musi byt prijata oboma stranami a musia sa obe strany dohodnut na pravidlach vojny. UFP vojnu neprijima tak jednostranna vojna schvalena nebude. To by tak bolo aby si jedna strana zrusila bashing pravidlo a beztrestne kazila hru tym hracom, co si to nezelaju. Prvy ban sa uz udelil.

    Kdo ten ban udělil? GO? Takže to taky řeší GO, nemám pravdu?

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Toto GO neriesi, operator fora ano.

    Kdo ten ban udělil? GO? Takže to taky řeší GO, nemám pravdu?

    Udelil ho operator hry, nie fora.

    GO = game operátor. Řekl bych že na tom mají oba velký podíl, nikde jsem netvrdil, že to řeší pouze jeden. Má poznámka byla hlavně narážka na neaktivitu slovenského týmu, ať už GO nebo BM.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Myslim, ze o tom co robia operatori hry ci fora sa vo verejnej casti fora nemame bavit.
    Co je relevantne: Jedna strana nesuhlasi s vojnou, to znamena, ze bashing pravidla nadalej platia. Ked chce SG-A bojovat, nech to robi bez porusovania bashing pravidiel.
    prezeral som forum ake su pravidla ohladom vojny. Chcelo by to mat niekde prehladne a zrozumitelne zapisane.

    Why have the Rules for wars been changed? davnejsie v minulosti stacilo jednemu klanu vyhlasit vojnu. Jednostranne a voci vsetkym- aby si mohol jazdy clen uzit volnosti bez bashing pravidiel. Nemusim hovorit o tom ako by sa to zvrhlo ak by si kazdy klan mohol jednostranne vyhlasit vojnu, nie? Znamenalo by to odliv aktivnych hracov z hry. Nemusim hadam ani spominat caste staznosti na bashing v pripadoch ked sa o bashing nejedna- vela hracov by chcelo este prisnejsie pravidla- nie maximum 6 utokov na planetu ci mesiac, ale max. 6 utokov na hraca za 24h.

  • Tak co som na Ogame Wikipedii nasiel , je uvedene ze vojna musi byt vyhlasena na fore. Pise sa tam ze druha strana o tom ani nemusi byt informovana .... co je to za hlupost, neprijat vojnu ....skoda ze to vtedy poliaci Hitlerovi takto neodmietli, mohol byt v europe klud :youcrazy::youcrazy::youcrazy: ..... :lol::lol::lol::lol: .....Ban si udelil Titanovi ty, napriek tomu ze s tym nic nemas .....Stanki a Miloshek ( vraj bratia ) ....podla nas 1 osoba , asi s rozdvojenou osobnostou sa stazuju nonstop..... :rofl:


    PS: NIKDE , ALE NIKDE nie su oficialne pravidla od Gameforge o tom ako vyhlasit vojnu a ako ju viest ..... PRETO TO JE ASI VOJNA ..... :headbanging:

  • Ako som vam uz pisal pan Pietko toto nebola nasa prva vyhlasena vojna uz sme vyhlasili vojnu aj predtym a tiez nesuhlasili a utoky sme prekracovali a nikto ban nedostal...ako je to mozne???v minulosti ked som prekrocil limit utokov o jeden utok som dostal varovanie. zas niekto dostal 3 dni ban... a ja 7 dni.hmm

    Mne sa vidi ze na pegasuse sa pravidla urcuju podla Pietka hmm od zaciatku hrajem tento server tak viem ocom hovorim .

    Nechcem na vas kydat ale ako GO operator mali by ste poznat pravidla...od zaciatku ste vela veci nevedeli to nieje vyhovorka ze ked ste hrali tuto hru ze ste bol minner ...

  • Hrajem tuto hru dlho ale uz som olutoval ze som zacal na Sk servery hrat ....

    zacal som hrat ogame pred viac ako 10 rokmi na CZ Andromede ale to sa neda porovnat z SK serverom:censored: .

  • Titan: Ak ste prekracovali pocet utokov(vo vojne s ktorou druha strana nesuhlasi) tak som si to nevsimol. Ak by som si to vsimol tak udelujem ban. Pochopte toto nie je realny zivot. A preco 7 dni ban? Lebo v novembri ste uz toto pravidlo raz porusili a preto som vam vtedy dal ban... a bany sa stupnuju az do permabanu!
    Ostal som medzi game operatormi sam a je toho dost. I len letmo a namatkovo pozriet tie servery nieco trva. A momentalne manazujem 5 serverov. Preto som rad ked sa hraci so staznostami obratia a ja to nasledne posudzujem. Uvedomte si, ze to nie je tak zeby som bol za toto plateny, ja mam aj na cas narocnu pracu a i rodinu.


    Spat k problemu:
    Opakujem, ak chcete viest vojnu, musia suhlasit obe strany. Ak sa budu viest neobmedzene utoky na ludi co s vojnou nesuhlasia budem to pokladat za porusenie pravidiel. Ono vam to moze na nejaky cas prechadzat ak sa nebudu hraci stazovat, alebo ak si to nevsimnem. Spolocnost Gameforge si nepraje odliv hracov a tymito utokmi ten odliv sami provokujete. Kolko je tu aktivnych hracov? 70? 100? Chcete ostat na serveri sami a cakat kym nedojde k zluceniu so silnejsimi vesmirmi? Pripadne cakat kedy zrusia kvoli neaktivite cely SK server? To sa uz raz stalo, este pred tym co som tuto hru zacal hrat.