• Tak jakých chyb jste si všimli? Mě jede těžba v mrazu, co jsem zjistil :fatgreengrin:

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Přehled pohybu letek se mi věčná věku nechce načíst a ještě se mi stránka načítá pomaleji, zkoušel sem i bez rozšíření. A nevím jestli je to schválně nebo co, ale na Quoaoaru u generála není +2 k bojovým výzkumům. Psaný to tam sice není, ale na ostatních vesmírech to je.

Originál JPx z Fidisu, aliance [DGR]

"Aktiv na Polaris. Pokud hraji aktiv, tak mě hledejte většinou v top 1 pozici... :thumbsup: a nebo zabanovanýho!"

• nechapu proc rozjedou novou verzi na vsech vesmirech, kdyz jim ani jeste poradne nefunguje na zkusebnim vesmiru!!!!! :thumbdown:

mam take sto chuti pustit ucty k ledu a pockat do jara nez to daji do kupy:sleep:

• mohli to nechat na novom uni a vychytat chyby, toto je uplne k hovnu, chyby nebudem ani vypisovat lebo tolko casu nemam ale su rovnake ako pri spusteni noveho uni a to nove som aj prestal viac menej kvoli tomu hrat a teraz mozem prestat hrat dalsie 3 :)

• Těch chyb je víc a protože je noc tak mám čas se rozepsat.

1. Jak už bylo řečeno, chyba v přehledu letek. Pořád jen načítá na jakékoli záložce krom jedné a to je Aliance. To jako vážně mám celý den sedět na Aliančním přehledu abych viděl kdo na mě posílá špio a jak mi letí letky.

2. Na jedné planetě jsem zkusil vypnout těžbu surek a po hodině koukám a všechno vypnuté ale je tam hodinová produkce.

3. Poslal jsem letku na FS, po 30-ti minutách koukám co je nového a kouknu na planetu a polovina letky mi zůstala na planetě, tohle už je trochu moc né.

Určitě jsou ještě nějaké, ale to jsou zatím chyby které jsem sám zažil. Tak se ptám proč najednou to máme na všech vesmírech a nezůstalo to jen na Rhee, kde to už od začátku ještě pořád nefunguje jak má. Jestli chcete hráče donutit ať tohle nehrajou tak jen tak dál. Za mě tahle aktualizace měla zůstat na Rhee a na ostatních vesmírech to mělo zůstat při starém, některé změny jsou určitě k lepšímu, ale stará verze aspoň fungovala.

• Další chyba. Kliknu na letky a pokud jich mám víc jak 4, tak díky chatu nevidím co v té čtvrté letí. Předtím stránka sjížděla schválně trochu níž aby tohle všechno šlo vidět.

Tahle aktualizace mi příjde jako dělaná nějaký amaterským programátorem v pátek odpoledne. Pak to i tak vypadá.

• Já už sice moc nehraju, ale taky přidám:

Všechno co tu zaznělo + taková drobná, ale když jsem se chtěl podívat na battlestaty rozparovače, tak ať se snažím jak se snažím, přes rychlou střelbu která to překrývá to prostě nepřečtu....

Všechno co tu zaznělo + taková drobná, ale když jsem se chtěl podívat na battlestaty rozparovače, tak ať se snažím jak se snažím, přes rychlou střelbu která to překrývá to prostě nepřečtu....

ja som pisal ticket do Nemecka len kvoli tebe ze by mohli dat este jednu kategoriu a to je ZMRZLINAR, konecne nieco pre teba kde by si sa nasiel.

ja som pisal ticket do Nemecka len kvoli tebe ze by mohli dat este jednu kategoriu a to je ZMRZLINAR, konecne nieco pre teba kde by si sa nasiel.

robino teď jsi mne opravdu pobavil a rozesmál!

Díky chlape!

K tématu:

Všichni si jen tady stěžujete a už jste se dívali na ten ANIMOVANEJ posuvník rychlosti lodí?

Ten je prostě BOŽÍÍÍÍÍÍ a už jen kvůli tomu jsem rád, že jsem se toho ve zdraví (jak doufám) dožil :-D

Děkuji celému GameForge, vedení, marketingu, grafikům, programátorům, testerům, uklízečkám a Pinky za to, že to tam je!

Sakra, málem jsem zapomněl na Simira Gerchána a Toma Cranicha...

Snad nejsi smutný. Běž si odstřelovat moony když už nic jiného neumíš, ahoj :)

Mimochodem mi docela chybí některé info o nových lodích:

1. Kolik je „část pole trosek“ u Rozparovače?
    2. Jaký je maximální bonus k těžbě u Crawlera?

• Mňo, čtrnáct dní sem byl mimo ale z hrůzou sem zjistil že po X letech je ta to hra z mobilu skorem nehratelná.

Přišli jste se zajímavími novinkami a vaši snahu každý hráč musí ocenit. Bohužel však opět zůstalo jen u té snahy a uvedení do praxe žalostně selhalo. Dle mého skromného názoru měli vývojáři dost času vychytat i ty nejmenší mušky na testovacích uni na kterých sem se s novou verzí seznamoval i já a kde to světě div se vše fungovalo daleko lépe. Přechodem na ostrou verzi se však vše tragicky nepovídlo.

Dávám do této doby jinak tak báječné hře čas maximálně do švestek, jináč jí po mnógo letech s habakuk bezesných nocí, bambiliónů zničených lodiček jak svích či jiných, dám definitivní vale.

• Tak já jsem našel taky chybičky:

1. Do updatu jsem mohl hrát Ogame na telefonu, to po aktualizaci nejde - když chci vyslat letky a chci na tom deb*lním "posuvníku" % rychlosti vybrat jiné než 100%, nejde to, přeskočí to na 10% a z této hodnoty to nelze přemístit na jiné (dokonce už ne i na 100% a o obrázcích lodí - EHM tedy místo obrázků lodí jsou obrázky 2 výzkumů spojeného do 1 obrázku - ani nemluvě).

2. Deb*lní posuvník - vysvětlete mi, proč když na PC chci odeslat letku a ze 100% posunu třeba na 10% a kliknu levým, mi to najednou přeskočí na 50%. Toto opravdu nepochopím.

Ty 3 třídy (Sběratel, Průzkumník, Generál) ...

Jedinou výhodu update vidím v tom, že je odeslání letky rychlejší.

• Další: Když vyšpioním hráče a přejedu ve špionážní zprávě na suroviny, vypíše mi to kolik malých a velkých je potřeba. Když na to číslo kliknu, před updatem to požadovaný počet lodí vybralo, teď je tam asi jen odkaz na sekci "letky"....

• když si nezapneš mobilní verzi tak ti bude nejspíš blbnout stále, stejně jako si už kolik let na founu nemůžeš bez té zapnuté verze vybírat mezi hyperbránama(tedy pokud vlastníš více jak dvě)

Mě na vesmíru hea nejdou zobrazit zdílené špio. A další a další mušky, které se mi ale z founu nechtějí rozepisovat.

• Na novém uni sem si nějakou dobu nemohl dát svůj Nick. Stále mi to hlásilo že ve jménu zizi jsou nepovolené znaky. Přihlášení do Ali se povídlo až na druhý pokus, jinde si nemohu potvrdit a přejít na žádný moon pokud nejsem na planetě pod ním a stále nové chybky se zjevují, tedy krom těch co jiní už vypsali a to nejen tady. S přechodem na novou verzi jsou všecky uni rozhašené, ale každé krapet jináč. OG by mělo urychlit vánoční úklid a konečně vycházet ty lajdácké vývojáře a dát vše do kupy, jináč moc nových hráčů nezíská a spíše nastane odliv těch starých držáků...