• Čoveče , ty už jsi tam zrušil tak 3 účty a chceš další ? A ten poslední , pokud se nepletu byl Foda , si nakonec smazal když si na něm přišel tak 3x o slušnou letku ? :fatgreengrin:

  • zrušil jsem jeden, a to ten poslední kdy jsem měl pro to jisté důvody a dal jsem zaškrtnout smazaní a poté jsi mě myslím ty střelil, jeden z důvodů proč jsem se k bitvě ani nevyjadřoval... no a učet co jsem hrál od Thaneho jsem předal Iorimu a můj co jsem měl od začátu hráči Guma takže máš mylné info :D ale jo zahrál bych si tam s letkou, pořád je lepší přijít o ni v boji než nechávat slušné letky v mrazu :)

  • zrušil jsem jeden, a to ten poslední kdy jsem měl pro to jisté důvody a dal jsem zaškrtnout smazaní a poté jsi mě myslím ty střelil, jeden z důvodů proč jsem se k bitvě ani nevyjadřoval... no a učet co jsem hrál od Thaneho jsem předal Iorimu a můj co jsem měl od začátu hráči Guma takže máš mylné info :D ale jo zahrál bych si tam s letkou, pořád je lepší přijít o ni v boji než nechávat slušné letky v mrazu :)

    no a nebo by sis mohl zase nejak ucet vzit vyzkouset a kdyz te to prestane bavit tak ho vratit ale predtim z toho uctu utratit TH aby se pak ten ucet smazal a mozna tisice hodin budou v pr*eli......

  • na účtě musí být přítomna aspoň 1 koupená TH, jinak se za měsíc smaže :)

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Samozřejmě

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • to jsem si myslel, že tu hru fakt znáte více....

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Nepsal jsi to nikde co koukám. Účet se smaže pouze ve 2 případech: 1) Zadáš smazat účet, 2) Na účtě není přítomna zakoupená TH.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • vždycky to tak bylo

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod