[CELKEM: 23.241.922.000] Bany [RES] vs. chose20 & salfa [LV1] (Ú: 23.060.175.000, O: 181.747.000)

  • :hi: všem , Vkládám za chose20 , podrobností a vyjádření se dočtete níže :thumbsup:


    Dne 03-01-2020 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník Bany [RES]

    ________________________________________________


    Křižník 347.680

    Bitevní loď 58.147

    Bitevní křižník 111.631

    _________________________________________


    Obránce chose20

    ________________________________________________


    Malý transportér 15.000

    Velký transportér 5.000

    Křižník 44.477

    Bitevní loď 21.415

    Kolonizační loď 1

    Recyklátor 33

    Špionážní sonda 2.734

    Bombardér 6

    Bitevní křižník 73.162

    Reaper 8

    Raketomet 1.000

    Malý planetární štít 1

    _________________________________________


    Obránce salfa [LV1]

    ________________________________________________


    Bitevní křižník 499.972

    Ničitel 229.812

    Reaper 61.527

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Bany [RES]

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________


    Obránce chose20

    ________________________________________________


    Malý transportér 7.388 ( -7.612 )

    Velký transportér 3.492 ( -1.508 )

    Křižník 40.933 ( -3.544 )

    Bitevní loď 21.343 ( -72 )

    Kolonizační loď 0 ( -1 )

    Recyklátor 28 ( -5 )

    Špionážní sonda 1.334 ( -1.400 )

    Bombardér 6 ( -0 )

    Bitevní křižník 73.123 ( -39 )

    Reaper 8 ( -0 )

    Raketomet 504 ( -496 )

    Malý planetární štít 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Obránce salfa [LV1]

    ________________________________________________


    Bitevní křižník 499.735 ( -237 )

    Ničitel 229.811 ( -1 )

    Reaper 61.527 ( -0 )

    _________________________________________



    Obránce vyhrál bitvu!


    Útočník ztratil celkem 23.060.175.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 181.747.000 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 7.123.912.179 kovu a 4.284.379.024 krystalů.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    ________________________________________________


    Trosky vytěžené obráncem(ci):

    691.570.092 Kov a 415.915.906 Krystaly

    1.764.803.976 Kov a 299.484.024 Krystaly

    1.374.183.203 Kov a 0 Krystaly


    Obránce(ci) vytěžil(i) celkem:

    3.830.557.271 Kov a 715.399.930 Krystaly



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: -12.919.145.000

    Krystaly: -7.771.205.000

    Deuterium: -2.369.825.000

    Útočník(ci) ztratil(i) celkem 23.060.175.000 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: 3.722.773.271

    Krystaly: 652.699.930

    Deuterium: -11.263.000

    Obránce(i) získal(i) 4.364.210.201 surovin.



    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.1

  • Nevim proč mě to nechtělo vzit těžebky a tak jsem požadal Tomasa o vloženi.Abych se vyjadřil k sestřelu.Bany rozmrazil a začal litat jak šilenej okolo i v mem systemu.Zkusil jsem mu nahodit udičku a on vyletěl,ale odvolal jelikož jsem dost svitil.Tak mě napadla jina věc.Zkusit vyletět na Robina a doufat,že si bude chtit vydělat nějake surky a napiše Banymu ktereho ma hned vedle.Byl tady ale dalši problem.Salfa se kterym jsem na tuto boudu počital to měl ke mě 48minut a Bany něco malo přes 20.Jelikož to byl muj napad,tak jsem napsal Salfovi,že mu pošlu deu na cestu jelikož uspěch byl malo pravděpodobny.Jelikož je Salfa dobrak tak souhlasil a poslal lodě na APP obranu.Ja už jenom odeslal utok na Robina tak aby se mě lodě vratili par vteřinek po Salfově dosednuti.Jelikož jsem Robina odhadl spravně a Bany byl po tom mražaku nadrženej na zisk tak to klaplo skoro perfektně.Jenom Bany nedokazal zpočitat muj navrat,tak jsem ja i Salfa dosedli 2 minuty před dopadem jeho lodi.Nechapu to stačilo poslat sondy a v klidu mohl odvolat to ale neudělal.Že nam dost vytěži jsme věděli,ale zisk mame slušny.Utočnikovi přeji rychlou obnovu.Vytěžil jsi dost,takže to bude rychlejši

  • Nevim proč mě to nechtělo vzit těžebky a tak jsem požadal Tomasa o vloženi.Abych se vyjadřil k sestřelu.Bany rozmrazil a začal litat jak šilenej okolo i v mem systemu.Zkusil jsem mu nahodit udičku a on vyletěl,ale odvolal jelikož jsem dost svitil.Tak mě napadla jina věc.Zkusit vyletět na Robina a doufat,že si bude chtit vydělat nějake surky a napiše Banymu ktereho ma hned vedle.Byl tady ale dalši problem.Salfa se kterym jsem na tuto boudu počital to měl ke mě 48minut a Bany něco malo přes 20.Jelikož to byl muj napad,tak jsem napsal Salfovi,že mu pošlu deu na cestu jelikož uspěch byl malo pravděpodobny.Jelikož je Salfa dobrak tak souhlasil a poslal lodě na APP obranu.Ja už jenom odeslal utok na Robina tak aby se mě lodě vratili par vteřinek po Salfově dosednuti.Jelikož jsem Robina odhadl spravně a Bany byl po tom mražaku nadrženej na zisk tak to klaplo skoro perfektně.Jenom Bany nedokazal zpočitat muj navrat,tak jsem ja i Salfa dosedli 2 minuty před dopadem jeho lodi.Nechapu to stačilo poslat sondy a v klidu mohl odvolat to ale neudělal.Že nam dost vytěži jsme věděli,ale zisk mame slušny.Utočnikovi přeji rychlou obnovu.Vytěžil jsi dost,takže to bude rychlejši

    z toho vyplynulo, ze Robino je muzsky pohlavny organ.Plus poslat vyssie postavenemu hracovi suroviny je proti pravidlam, ale o podvodoch co to vieme, ze?

  • No tak nevim proč Robino?Že požadal Banyho o APP obranu.A co se tyka toho deu Salfovi neboj pravidla znam a o to vic si necham kovu ze zisku.Kupodivu ho mam nedostatek.A že nenapišeš že Bany je mužsky pohlavni organ když si ani neověřil jestli jsem tam něco nenastrčil.Asi v tom maš zmatek co?:biggrin:

  • No tak nevim proč Robino?Že požadal Banyho o APP obranu.A co se tyka toho deu Salfovi neboj pravidla znam a o to vic si necham kovu ze zisku.Kupodivu ho mam nedostatek.A že nenapišeš že Bany je mužsky pohlavni organ když si ani neověřil jestli jsem tam něco nenastrčil.Asi v tom maš zmatek co?:biggrin:

    v tom mas urcite pravdu, ze bany to pokaslal

  • "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Když jsi 99% času v mrazu, pak rozmrazíš a ještě ten den si necháš na ninju rozbít letku za 23mld, tak ano, něco se ti nepovedlo.
    Ja o letky přišel a akceptoval sem onen fakt, že už prostě na to nemám, takže sem se stal minerem. Lepší jak se schovávat po mrazácích a nechat si dávat ninje:biggrin:.
    Je mě jasné, že vám v RESu se nemuže stát, žepřijdete o to co já, páč nikdo z vás se k takové fleetě, zatím ani nepřiblížil. Tak začněte makat, ať maj salfa a spol co střílet.

  • Pěkná práce od obránců a od útočníka velká lameřina. Ale tak nějak jsem si zvyknul, že navzdory velkým bodovým ziskům je tu hodně ne příliš kvalitních hráčů s letkou a proto je Sirius tak bohatej na pěkný bitvy. Za mejch mldejch let se takhle nechybovalo :D.

    Czech ogame veteran

  • Jojo, třeba warmenova bitva :)

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Kde že si byl při tej bitvě??? Jo ty ses třepal v lednici....... platnej to člen když probíhá bitva:tongue3:
    Hele takhle se tu mužme handrkovat do nekonečna. jedinej argument od tebeb a spol, bude stejně jen "hele warmen přišel o fleetu za 200mld". Hold přišle. Hráls em bez mrazu a bylk sem unavenej a často se stávalo že sem vytuhnul. Moje chyba, uznávám. Třeba kdybych hrál 99% času mrazák jak ty, tak se to nestane. To se už nedovíme. Ale zcela bezpečně vím, že kdybych hrál jak ty, tak nikdy nevybuduju fleetu jako sem měl. Já aspoň něco vybudoval a nemálo toho nastřílel. Ty jsi sice nepřišel o tolik co já, ale ve výsledku si byl sestřlenej taky. Takže asi tak.

    Edited once, last by Warmen ().

  • Kde že si byl při tej bitvě??? Jo ty ses třepal v lednici...

    V mrazu jsem nebyl, ale očividně to na tebe docela slušně stačilo :)


    Vtipný je že si tu 4 mineři honí navzájem péra o tom jací jsou bohové, to je docela vtipný na můj vkus :thumbsup: pokračujte, já se rád budu bavit dál :biggrin:

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Furt žiješ v minulosti? Smutný, už je rok 2020, ne 2011, deal with it. Ty časy jsou už dávno pryč :vain:

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Vtipný je že si tu 4 mineři honí navzájem péra o tom jací jsou bohové, to je docela vtipný na můj vkus :thumbsup: pokračujte, já se rád budu bavit dál :biggrin:

    Jestli jsi tohle směřoval i na mě, nechám tě v tom. Ale osobně jsem se při počítání času návratu nikdy neseknul. Když už jsem šel do akce, tak ta skončila úspěchem, když nepočítám probe and smash a nikdy mi letku nikdo nesestřelil. Nemám důvod honit si tu ego, jen říkám, jak to je. Počítání návratu je jen o sčítání a to by měl zvládnout každej. Nehledej v tom zášť nebo chuť se hádat, tak to prostě je.

    Czech ogame veteran

  • Sčítání je pohoda, já to měl taky poskládaný na vteřinu přesně podle času co mi vyhodil trashsim protože žádný jiný og kalkulačky nefungujou.

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • Sčítání je pohoda, já to měl taky poskládaný na vteřinu přesně podle času co mi vyhodil trashsim protože žádný jiný og kalkulačky nefungujou.

    Tak když je to taková pohoda, jak došlo k tomu, že tam tvoje lodě byly o dvě minuty dřív? Ale možná bych se měl ptát, proč na počítání času návratu používáš kalkulačku? Já si tedy vždy časy návratu počítal sám. A neber to nikterak útočně, jen mě to zajímá, kde došlo k té chybě.

    Czech ogame veteran

  • Tak potřebuješ nějak zjistit kolik minut a sekund letí jeho lodě když má jiny pohony než ty. A pak je jasný že si to sečteš na papíře. A na chybu se mně neptej, sečetl jsem jenom čas letu co mi vyplivl trashsim s časem dopadu u Robina = 2 minuty navíc, nevím

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."