[CELKEM: 33.338.570.000] Matty [666] & Robino [666] & el Diablo [666] & Reggie [BdVbS] vs. RamboStell (Ú: 9.314.677.000, O: 24.023.893.000)

• dobry den vsetkym, predstavujem Vam top app na Izare

Jedneho pekneho vecera mipise reggie ze nema v zivote ziadny ten ciel a ze chce to prazdne miesto vyplnit tym ze streli ramba. Ramba nikto nikdy nestrelil, trosku ho skrabli ked vystrielal afganistan inak nic. tak mu pisem ze rambo ma14mld obranu pod moonom ktory sa reggie rozhodol zostrelit. ale reggie moc naliehal a ponukal mi veci o ktorych tu nemozem hovorit :). rambo bol typ hraca ze jeho fleet sme videli mozno raz za tie 2 roky inak ju mal vo vzduchu nonstop. takze sme zapojili vsetky 2 mozgove bunkya zhodli sme sa ze bude robit fs nad zelvou. reggie sa odhodlal zrusit planetua kolonizoval tam, urychlil branu a poslal hviezdy, ved to poznate, tak sme cakali co uvidime a uvideli sme prd, reggie na neho poslal hviezdy z chranenej dielnicky a moon to ustal. uz som sa na neho nemohol pozerat ako satrapi tak som v 1 utoku poslal vsetky hviezdy a moon padol. na fale bola fleet transportom navrat o 22h. tak a teraz sme akurat zacali rozmyslat co s tym,2 ho nedame a ani nevyraketujeme, u nas plati to prislovie najprv nieco ukradnes a potom zistis ze ti to je k hovnu. tak ma cakal tazky ukol a to presvedcit el diabla aby letel s nami a aby raketoval z 3 planet, dabel nechcel lebo mu reggie chodil za zenou ale nakoniec som dabla presvedcil a slubil mu ze moze chodit on za mojou. obrana bola 2,2mil raketomet, 880k ll, 160k tl, 50k ion, 30k gaus a 40k plazma, ono sa to nezda moc ale na speed 1 ked tam raketa leti 30min je to kur.. moooooc. po celonocnom raketovani dablom a regiiem, ja som spal, snad si nebudem kazit noc raketovanim :) ostalo v obrane rano 2,2mil raketomeet a 880k lah laserov, samozrejme som im hned pisal co robili v noci ked tam toho tolko este je a to im pomahal matty este, podvadzali :). no co teda, tak sme sa rozhodli letiet,zisk nic moc ale top 2 fleet je dole. rambovy rychlu obnovu

velke diky dabel, reggie a matty za tie rakety, nevieme kolko ich bolo ale myslim ze rambo mal plnu postu :)

ked tak kamarati doplnia ak som nieco zabudol

Dne 20-03-2020 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Matty [666]

Hvězda smrti 45

Lehký stíhač 199.831

Těžký stíhač 331

Křižník 20.887

Bitevní loď 14

Bitevní křižník 1.004

Ničitel 10.069

Reaper 1.283

útočník Robino [666]

Lehký stíhač 453.290

Křižník 71.605

Bitevní loď 95.202

Bitevní křižník 2.212

Ničitel 4.846

Reaper 39.726

Malý transportér 98.465

útočník el Diablo [666]

Hvězda smrti 132

Lehký stíhač 52.202

Těžký stíhač 1

Křižník 50.672

Bitevní loď 757

Bitevní křižník 318

Ničitel 50.190

Reaper 10

útočník Reggie [BdVbS]

Lehký stíhač 1.594.100

Křižník 474.207

Bitevní loď 95.362

Bitevní křižník 50.901

Bombardér 1.391

Ničitel 70.991

Hvězda smrti 606

Reaper 3.000

Obránce RamboStell

Malý transportér 103.229

Velký transportér 3.758

Lehký stíhač 333.210

Těžký stíhač 33.911

Křižník 135.365

Bitevní loď 14.140

Recyklátor 104.166

Bombardér 1.676

Ničitel 16.205

Hvězda smrti 626

Bitevní křižník 7.751

Crawler 100

Reaper 1.000

Raketomet 2.130.921

Lehký laser 850.398

Plasmová věž 204

Po bitvě ...

útočník Matty [666]

Hvězda smrti 45 ( -0 )

Lehký stíhač 84.421 ( -115.410 )

Těžký stíhač 233 ( -98 )

Křižník 18.779 ( -2.108 )

Bitevní loď 14 ( -0 )

Bitevní křižník 943 ( -61 )

Ničitel 9.573 ( -496 )

Reaper 1.213 ( -70 )

útočník Robino [666]

Lehký stíhač 191.394 ( -261.896 )

Křižník 64.415 ( -7.190 )

Bitevní loď 89.412 ( -5.790 )

Bitevní křižník 2.112 ( -100 )

Ničitel 4.600 ( -246 )

Reaper 37.763 ( -1.963 )

Malý transportér 41.477 ( -56.988 )

útočník el Diablo [666]

Hvězda smrti 132 ( -0 )

Lehký stíhač 22.708 ( -29.494 )

Těžký stíhač 1 ( -0 )

Křižník 45.714 ( -4.958 )

Bitevní loď 713 ( -44 )

Bitevní křižník 305 ( -13 )

Ničitel 47.822 ( -2.368 )

Reaper 10 ( -0 )

útočník Reggie [BdVbS]

Lehký stíhač 692.785 ( -901.315 )

Křižník 428.208 ( -45.999 )

Bitevní loď 89.656 ( -5.706 )

Bitevní křižník 48.276 ( -2.625 )

Bombardér 1.334 ( -57 )

Ničitel 67.524 ( -3.467 )

Hvězda smrti 606 ( -0 )

Reaper 2.856 ( -144 )

Obránce RamboStell

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

0 Kov, 0 Krystaly a 0 Deuterium

Útočník ztratil celkem 9.314.677.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 24.023.893.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 7.921.890.939 kovu a 4.153.777.066 krystalů.

Útočník získal celkem 0 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Obrovské množství volného kovu a krystalu se sráží dohromady.

Nad planetou se vytvořil měsíc s průměrem 8.544 km.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 1.492.096.939

Krystaly: 1.574.439.066

Deuterium: -305.545.000

Útočník(ci) získal(i) 2.760.991.005 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -15.868.831.000

Krystaly: -6.639.300.000

Deuterium: -1.515.762.000

Obránce(i) ztratil(i) celkem 24.023.893.000 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.1

• ULTRA-INFRA-SUPRA BRUTAL !!! (to je jakože hodně moc...)

Škoda těch surek v obraně, a zase se to ukázalo, že to je v Ogame ta nejhorší investice.

Gratulace vám, i vašim manželkám (i když, kdoví, jestli je vůbec k čemu gratulovat ;-) )

Sundat Ramba, to jste asi přepískli, protože teď vám vyřízne srdce z hrudi! (teda, tak to bylo v posledním díle v televizi a tam přece NIKDY NELŽOU!)

(MLÁDEŽI DO 18. A ENEMIMU NEPŘÍSTUPNÉ!, Může obsahovat reklamu a možné prvky násilí...)

• V první řadě bych chtěl poděkovat vám všem klucí :biggrin:

Ona ta karanténa nebo omezení vycházení má za následek, že někteří jedinci najednou mají po dlouhé době čas vytahnout ty rezavé kocábky v hangáru.

Cílem nebylo uděla rekordní zisk(věděli jsme, že když z toho vyjdeme v lehkém plusu, tak to bude fajn), ale trošku si společně zablbnout na mrtvém vesmíru, udělat k tomu pořadnou řachu a pořadné vykuchat jednu škaredou želvu a to byly ty hlavní cíle :wink3:

Takže díky Robimu za to, že jemu stačí napsat "hele nešel by si do akce.." dál není potřeba nic psát, už planujem :wink3:

Díky Diablovi, že se přidal (a fakt jsem ho v té zprávě téměř poprosil :biggrin:), díky za ten úchvatný raketový souboj:biggrin:, ty nejsi člověk, ty jsi ďábel , vyhrál si a já odpadl :thumbsup:

Také díky Mattymu, který se učasnil raketového souboje a bez jeho loděk by to bolelo o dost vic.

Ještě jsem se pokušel sehnat Babu yagu, ale bez odezvy (asi bude v karanténě :tongue3:)

Ramba zřejmě nejde nikdy úplně zabít i když ho vykucháte na kostičky, už nám začiná zase želvit, takže se k němu možná párkrát ještě stavím s dskama, když je ten čas :ninja:

PS: hodlám o GF reklamovat hangar, není možné, aby mi na tolik vln a tolik DS mesic nezničilo a opakovaně :blackeye:

• Mno rozumiem že doma je fakt nuda, ale do niečoho takého by som určite nešiel. Príde mi to úplne rovnaký prípad ako pri zostrele Meldíka aliancou LV1. Vy ste nemali dosť veľké letky, na to aby ste z tohoto boja mali väčší zisk. Teda ak tam nejaký zisk je, nakoľko nwm či ste do bilancie zarátali aj suroviny ktoré boli použité na rakety. Mohli ste sa radšej dohodnúť a chvíľu stavať lode, a až potom mu to ísť rozobrať. Predsa len štyria hráči dokážu dosť rýchlo prečisliť jedného. My v LV1 sme nemali dosť recyklátorov na to aby sme s nejakým väčším zisko dokázali streliť meldika, a tak sme sa rozhodli že nepoletíme kým nebude dosť recyklátorov. A nakoniec sa letelo až o 1 mesiac neskôr, ale mali sme skoro celý zisk. Myslím si že za 2 až 3 mesiace by ste ho dali dole s omnoho väčším ziskom ako teraz.

A je fakt veľká lamerina že s top 2 letkou robí FS transportom. Dosť vám to uľahčil.

Inak boj je slušný, a klobúk dole pred chalanmi že u toho dokázali sedieť celú noc a raketovať. Mne by sa nechcelo. :crazy::crazy::crazy: . Len škoda že ste si s tým nedali na čas.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Deathe ja rozumím, jak to myslíš.. bereš to z pohledu hráče, kterému ještě o něco na vesmíru jde, kde je ještě nějaká zdravá konkurence a počítá se každá surka. (nevím, co bylo s Meldíkem, nechodím teď moc na forum, páč tu chcípl pes). Ale u nás je to úplně jiné. TOP1 je zamražený, TOP2 teď smazal účet a po nich já, kterýho to už dlooouho nebaví a jen buď okolnostma nebo naivní vidinou nějakého slučovaní to ještě nezabalil. Surky absolutně neřeším, už dříve jsem třeba lítal jen za cenu svých ztrát. Po dlouhé době jsem měl čas a chuť, tak jsem tuto akci lehce vyhecoval, ale proč ne? Kdyby se čekalo, korona přejde a já bych zase neměl čas. Kluci určitě v zisku jsou a já si to užil a rozhodně v minusu taky nejsem.

A jak si sám psal, top2 v army a děla transport mezi moonama na 50 systému a na x dní ..WTF?:headbanging:

tu letku jsme nikdy pořádně neviděli, sotva přiletěl, tak hned posílal pryč, takže to bylo o sledování aktivit a překvapení, co najdem.

The post was edited 1 time, last by NSR ().

• Tak, jak psal Robino, tady moc o zisk nešlo, spíš jen o to:

1) zabít nudu

2) užít si dávku adrenalinu

3) pokecat s klukama

4) střelit TOP2 letku

5) posnídat želví polévku, přece jenom, furt jen suši(t) se taky nedá...

Já klukům rozumím a mám stejný názor.

Takto by někteří zbytečně zamrazily z nudy a kdo ví, jestli by se účty nesmazaly, nebo jestli by je někdy vůbec rozmrazily, atd...

• Dobrá práce pánové, rozhodně parádní bitva a zisk super. A naa neřeš, i my už dostali zjebáno za bitvu, kde jsme měli 40mld zisk, že jsme troubové a lamy :D

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Dobrá práce pánové, rozhodně parádní bitva a zisk super. A naa neřeš, i my už dostali zjebáno za bitvu, kde jsme měli 40mld zisk, že jsme troubové a lamy :D

tak to mi normalne ukaž. Myslím že nič nevhodnéé som k boju nenapísal. Neviem o tom, žeby som chalanov nejako urazil, alebo z ních urobil hlupákov. Pokiaľ viem čítať tak som dokonca aj zagratuloval.

The post was edited 1 time, last by Deathaim ().

• Neříkám, že jsi to řekl ty. Řekl to chose, ale to už je skoroLV1 :dance

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Dominástor citujem čo si napísal ty.

Dobrá práce pánové, rozhodně parádní bitva a zisk super. A naa neřeš, i my už dostali zjebáno za bitvu, kde jsme měli 40mld zisk, že jsme troubové a lamy :D

Prečítaj si to ešte raz. Je to narážka priamo na mňa. Ak si nervózny z toho že som ti strelil ali kolegu, tak to napíš tam a nerob zo mňa hlupáka v inom vlákne, a taktiež celkovo na fóre. Nemáš k tomu najmenší dôvod.

• NAO, ty nevíš, že "SBM" MÁ VŽDYCKY PRAVDU???

Až uděláš toto:

giphy.gif

Tak potom teprve můžeš diskutovat :-D!

P.S.: Toto, se NEPOČÍTÁ!

giphy.gif

a NEVOLEJ MI, MÁM NĚCO S TELEFONEM ;-)

giphy.gif