Vyhlášení války Axiom vs First

• Tak nyní již pod správným tagem, jelikož v této sekci fóra byl bug a nešel přidat příslušný Label k vláknu, takže to musel vyřešit admin:

"Naše Aliance se rozhodla oficiální cestou vyhlásit válku Alianci FIRST.

Obě strany už ví, že tato válka tu je už delší dobu, takže se jedná o čistě oficiální vyhlášení zde na fóru. :huntsman:"

• Vesmírem zuří krvavá bitva. Podnikají se záškodnické nájezdy i pro ten nejnepartnější zisk. Dochází ke střetu malých i vetších flotil. My však sledujeme malý asteroid AX-2715 na cestě k planetě XYS-5684, kde dochází ke vzniku nového života. Dokáže nový život změnit osud vesmíru? No uvidíme v nadcházejícím období.

PS: To tu opravdu budeme dávat bitvu typu: došlo ke zničení 25M letky?

• Malé souboje mi přišly taky zbytečný, ale bylo mi řečeno, že když je válka, mají se všechny bitevky dávat tam do toho vlákna.

DrumMatesi, možná se cítíš zrovna ukřivděný, ale tady jde o jednu věc...

A to, že to hodně potěší sundat někoho, kdo se dlouho držel na prvním místě jen proto, že to měl zaplacený přes TH a cítil se tím pádem nedotknutelný.

Dlouho jsme tě sledovali a měli vymyšleno X možných variant, jak tě dostat a tohle byla ta, která se nám jevila jako nejúčinnější.

Na tvoje moony se letělo celkem 3x pokud vím, z toho jednou jsme to ani nebyli my, ale Little Ph.

A taky by jsi asi měl brát v potaz, že každý má svůj režim nastavený jinak.. To, že ty jsi běžně pracující člověk jako většina dnešní populace a musíš každé ráno brzy vstávat je pro tohle postavení ve společnosti pochopitelný, ale existují tu ještě i jiná postavení, a podle těch se také odvíjí aktivita těchto lidí ve hře.

Ogame je onlinová hra, která běží jak přes den, tak přes noc.

Nemůžeš obviňovat jednu nebo druhou sortu lidí, kteří hře věnují čas v době, kdy ty zrovna ne.

Pokud se s tím nedokážeš smířit, pak by sis měl rozmyslet, jestli je tahle hra zrovna ta pravá pro tebe.

• Ja to chápem očom je táto hra, je mi jasne že by ste sa nezastavili pokial by ta letka nepadla, ale nesuhlasim s tvrdením ohladne TH. Nemyslím si že to prvé miesto bolo kvoli tým trápnym cca 50€ mesačne. Myslim si že za tým stoji pravidelné farmenie a investicie do dolov. Ale je pochopitelné že si myslíš že za uspechom stojí TH.

A 3x to určite nebolo, 7 uspešných pokusov a cez 12 neuspešných. My sme Vam odchytili letku normalným spôsobom a nie ako vy, že pravidelne popresuvane planety hned vedla mna podotknem za TH a pravidelné ničenie moonov až pokial dojdu brány a potom ešte špinavo vyraketovať obrany aby toho nebolo málo ! Tak sorry že sa citim ukrivdený ked 7 fleeterov robí všetko preto aby sundali jedného hráča.

Avšak toto je dlhodobá hra, tak uvidime čo čas prinesie ak ma to neprestane baviť. Každopadne túto agresiu z Vašej strany si zapamätám.

Každopadne ste ziskali čo ste chceli zaplatili sme draho tak by ta vojna mohla skončit. Nehajme si trocha času na zotavenie a dajte si na chvilu pokoj od ničeni moonov a použivani rakiet. Nepokazte teraz hru celej alianci. Viete že mi vam žiadne moony neničime. Dali ste ma, je to za nami tak budte prosim ku tym par hračom čo tu ostalo hrat solidarny.

Edited 2 times, last by DrumMates ().

• Quasar nehram ale ak ta chceli takto zlilvidovat mal si robit fs odvolanym rozmiestnenim na noc. Moony ti lajko nastrelia a ak si aktivne nelietal ta fleet mohla byt vo vzduchu a kazdu noc by nasli prd. Ty by si rastol a ich by to prestalo bavit lebo by malo stale minus. Ale to je len moj nazor. A ak by mne niekto vyhlasil vojnu bol by som len rad lebo je to ozivenie hry

• Toto myslíš vážne??? :crazy::crazy::crazy: Ako že nič v zlom, ale táto hra je práve o tom strieľaní flotil, či už väčších alebo menších, bez ohľadu na to, či niekomu hru skazím alebo nie. Tak ako oni vám, tak aj vy im môžete zostreliť letky, ale to by ste museli začať niečo pre to aj robiť. Máte presne také isté možnosti ako aj oni. Fajn je to hra, a hrajeme ju len pre zábavu, ale každá zábava niečo stojí, a venovať sa zábave znamená míňať na ňu aj nejaký čas navyše. To platí nie len pri hrách, ale aj pri športoch, diskotekach, a proste pri rôznych aktivitách ktoré slúžia človeka na zabávanie sa. A to že niektorý to beriete zostreli tak tragicky, že hned ako je to možné skončíte to je váš problém.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Jasne že nekončim, plne akceptujem ničenie letky a ani to nikomu nevičitam. Len ten štyl hry sa tu tak zvrhol že sa ničili obrany raketami len tak zo srandy, ze sa posielali letky vnoci na obrany bez zisku a zo stratami atd. Proste strašna agresia na zneprijemnenie hry. Prepacte ak mi vadia taketo principialne veci. A ja nechcem rovnaku agresiu vracat aby som len tak zo zabavy nicil obrany a satelity.

• mno čo sa týka raketovania, to nieje môj štýl, mňa by to nebavilo. Ak sa jedná o útoky bez zisku, tiež by ma to nebavilo. Ale ked to baví ich prečo nie. Je to niečo čo hra umožňujem, a zakázať im to nemôžeš. A vieš ako ľahko sa dá tomu zabrániť??? Postav si obranu pri ktorej si povedia aha tu fakt nič nezískame, a len zbytočne vyhodíme surky za rakety, alebo zbytočne je nám tam posielať fleet, nakoľko spotrebu bude fakt veľká, a straty taktiež. Ale pokiaľ ty to nespravíš, a oni uvidia že ked pošlu tie rakety, a potom aj lode, a že stále z toho majú aj minimálny zisk, tak prečo to tak nerobiť??? vyhlasenie vojny znamená zrušenie pravidla bušenia a v tej ide hlavne o to uškodiť súperovi, aj za cenu minimálneho zisku.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• A proto jsi potom, co ti Palo sestřelil měsíc a obranu na to, aby měl volno pro střet letek, začal jak smyslů zbavený raketovat všechny členy naší Aliance, i ty co na tebe vůbec neútočili.. Ostatně to byl podnět k oficiálnímu vyhlášení války. Pak se nediv, že po tobě všichni jdou a pořád půjdou, užij si to.

• Ano, a my mluvíme z vlastní zkušenosti, a víme o tom svoje, proto to odvolané rozmístění :D

• Však raketoval obranu ještě předtím než sundal ten moon, tak se to totiž běžně dělá, když očekáváš, že se na fale nakonec objeví velká letka.

Takže žádná hloupá "vyhovorka", jen asi neumíš přemýšlet víc zpětně

• No aby to nebylo náhodou i za strkání, protože Ancient Eragon mi psal, že končí a teď má koukám taky ban. To bude muset vyhodnotit admin.

• To s tím vyhozením do lobby je celkem pech. Zajímalo by mě jestli to má nějaký daný podmínky kdy tě to vyhodí, když je člověk pořád nahlášenej na stejným zařízení. Chápu kdyby to bylo v daný čas v noci každý den, ale stává se to i ve dne a zatím jsem nepřišel na to proč.