Prasny vesmir

  • Ahoj Team



    7 galaxií mezitím tady jsou moc, vdit skoro nejsou hrace.


    Tady jsou jedine 200 systémů v 1. galaxii obsazené, ale ostatní jsou skoro prázdné.

    Tak prosim nico stim udelejte, treba jsem hodte inaktivny hrace nebo dejte 4 galaxii pric. :biggrin:


    Kdyby tady hrali 4.000 hracu tak to dela rozum, ale tady staceji 3. ;)


    Jinak tady nemame co letet a uz pomalu zamrazeji vic a vic hrace.

    veni - vidi - vici

    :huntsman::evilgrin2::cool2:___CZ-Quoaor Top 1___ :evil2:8-):huntsman:

  • Zdravím,

    s tím nejde nesouhlasit. Je tu 40 aktivních hráčů a velký vesmír. 7 galaxií je moc. Roste tu jeden nový server za druhým a do roka je každý prázdný. Jaké máte plány nebo koncept jak tento kruh přerušit. Je to přece online hra a celý koncept této hry je založen na tom, že tu jsou hráči, bez nich to nikoho nebaví. Rád bych znal vyjádření.

  • Operátoři by si měli uvědomit že zakladání nových vesmírů aby vyždímali z lidí každý kousek temné hmoty není řešení.. hra upadá a asi jediné řešení je sloučení vesmírů.. většina hráčů sice po sloučení přestane hrát ale tomu se by se dalo předejít kdyby parametry nového byly takové jako parametry toho nejlepšího/nejrychlejšího.. proč by nekdo přestával hrát kdyby bylo vše rychlé jako to na co byl zvyklý ne-li lepší/rychlejší? když budou pokračovat jako do teď tak za chvili bude hrát par lidí a hra postrádá vyznam... kdyby bylo takové sloučení a třeba velka odměna za dotažení nového aktivního hráče která by za to stála tak by hra nemusela umřít a pokračovala by dál.. jinak se s ní můžeme brzo rozloucit... taky by bylo dobré kdyby se ozvali všichni a ne jenom pár lidí které nikdo nebude poslouchat..

  • Ano


    vidim to jako Sir Kopejtka a ty!!


    A proto jsem to tady taky psal, proto me to rozciluje ze kazdy 2 mesice prijde novy vesmir a stary vesmiri ridnou!! :huntsman:

    veni - vidi - vici

    :huntsman::evilgrin2::cool2:___CZ-Quoaor Top 1___ :evil2:8-):huntsman:

  • je třeba s tím něco dělat nebo dopadneme jako staré vesmíry kde jsem se podíval a hráči jsou buď I nebo Z... ale jak jsem řekl musí se nás ozvat víc kteří chceme hru hrát a třeba nejakou oficialní cestou a ne jenom zprávami na fóru které skoro nikdo nečte a nikoho asi moc nezajímají

  • Spoléhat na to že operátoři něco budou dělat když se ozve pár lidi je mizivá... Měli by se ozvat všichni co chcou hru hrát protože operátoři na to úplně serou! Oni vidí řešení že založí nový server a lidi budou kupovat temnou hmotu .. Pro mě by byla mnohem větší motivace tu temnou hmotu kupovat kdyby to k něčemu bylo a zachránilo celkové fungování hry do budoucnosti a bylo by s kým bojovat o umístění. Takhle to nemá žádný význam když nikdo poradně nehraje a boj o umístění provádím sama se sebou.

  • Byl bych opatrný s těmi řečmi, že na to kašlem. To není vůbec pravda. Tady je ten problém, že my vůbec nerozhodujeme o otevírání nových vesmírů, určitě bychom si přáli, aby jich bylo méně, ale bohužel nemůžeme s tím nic dělat. Všechno tohle rozhodují v Německu.

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Koukam,že je to tady samej odbornik.Je to znama věc,že němčouři na stižnosti hraču nereagujou a GO nemaji šanci něco dělat.Jestli chceš bojovat o umistěni tak se logni na Sirius a ukaž se co dovedeš.Klidně ti pošlu do začatku surky at to nemaš tak složity

  • Nojo Dominastor stijm nic neudela i kdyz mysli stejne a muzem ho dekovat ze tady dela forum. To jsou fakt ty lidi s Gameforge ..... a ten problem zije v nimeckych vesmirech uz 10 let (od zavedeni temne mhoty).


    Doufeme ze daji do hromadi aspon 7 vesmiru aby bylo aspon 500 aktivnych hracu ....

    veni - vidi - vici

    :huntsman::evilgrin2::cool2:___CZ-Quoaor Top 1___ :evil2:8-):huntsman:

  • ačkoliv vnímám problém na stejné vlně jako jste se zde vyjádřili, tak je kravina si myslet, že vznik nových vesmíru záleží na GO :) nevím jestli pomůže to, že bude jen pár vesmíru přece jen ogame netahne jako dřív v době kdy nebyl trh tak široký..........a i když mám osobně raději rychlejší speed vesmíru tak chápu, že některým sedí naopak ten pomalejší ...ale něco by Němčouři měli opravdu udělat s velikostí vesmíru, najít nějakého hráče ve 4. či 5. galaxii je pomalu zázrak ....natož pak v té 6.,7., atd.

  • Vyjádření GO:

    Nikdo z teamu nerozhoduje o otevření nových vesmíru!


    Jako hráč:

    Je to jednoduché, pokud se na nových vesmírech bude ve velkém kupovat TH tak budou furt otvírat nové.

    A jak tu někdo psal ohledně sloučení že at se to dá podle toho nejrychlejšího to bohužel nejde, každý vesmír vyhovuje někomu jinému, Si vem že by tě dali z vesmíru kde bys měl 30 min v systému na vesmír kde se lítá 7 min, to je pro dost lidí konec...

    Navíc co jsem zažil sloučení tak vždy to dopadlo že po pul roce opět ten vesmír umřel. Ono to není jednoduché...


  • Snam Phobie a rekla me ze jen muze spionovat 23 lidi a ty hlida kdyz tam je!! :cool2::cool2::evilgrin2:


    Tak ze ti uz asi taky s toho jsou hotovy!! :S



    Jo jasne CryWolf to mi dojde a Dominastor to podobne rek, ze vi stym nic neudelate. V nimeckim foru uz o tom pisou kolem 10 roku ..... ale jeste neni zmena!!


    Jediny napad ode me je, uz nehrat nijake nove vesmir!! To uz po kazde jsou prasnesi!!! A tim padem treba stijm nedriv prestanou. To u nas v Quoaor jeste je lepsi ted po pul roce nez u vas (CryWolf & Phobie) v Urielu.



    Tak ze: Nove vesmir = :cbanned::cbanned::cbanned::cbanned: To teda rozhodne neni dobry kdyz oteviraji kazdy 3 mesice nove vesmir ....

    veni - vidi - vici

    :huntsman::evilgrin2::cool2:___CZ-Quoaor Top 1___ :evil2:8-):huntsman:

  • Ty krávo... Ty si místo temný hmoty kup učebnici češtiny. Nikdy jsem neřešil ničí gramatiku, každej dělá občas chyby. Autokorekt na mobilu, uklikne se atd. Ale to co dokážeš vyplodit za větu ty Renso, z toho bolí u srdce každýho průměrnýho čecháčka.

    "...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:


    "Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

  • xDDD jo diky chlapi!!


    Proste se mi chtelo hrat tady v českech serveru! Miluju českou sem a česky pravidelne dobře mluvim ..... psat jsem si nikdy neučil mél bych asi koukat do slovnika jak se to piše no!!!


    Ale raději napiš nico produktivniho než mlét takovy ..... ;)

    veni - vidi - vici

    :huntsman::evilgrin2::cool2:___CZ-Quoaor Top 1___ :evil2:8-):huntsman:

  • I kdyby se ozvali všichni, nic se nezmění.. ten problém je tu od začátku pořád stejný. Hrál jsem na vesmíru 2, po letech nás sloučili s vesmírem č. 1, to jsem ještě překousl, ale pak se mělo slučovat (nebo končit, už nevím) a nemělo to smysl a už tehdy se na to nadávalo... hra se akorát neustále zrychluje (pamatuji kolik let jsme kdysi budovali to, co teď trvá sotva měsíce), což jen přispělo ke zrychlení otevírání nových vesmírů, protože nejvýnosnější je ten vesmír na začátku, než dobří hráči vymlátí ty, co utrácejí peníze...