Prasny vesmir

• Ta hra je hlavne nevyvazena. Kazdy druhy po sestrelu mrazi, protoze obnova je tak tezka, ze to pro vetsinu lidi nema smysl. Hraci s velkym naskokem nejdou dohnat. Doby vyzkumu tu jsou v radu let. A ted jeste ty blbosti s pruzkumnikama +grafika stranek jak z roku 1998. Pak se divte, ze odchazi lidi. Ja se jen divim, ze vas bavi porad dokola zacinat od znovu na novych vesmirech.

• Ta hra je hlavne nevyvazena. Kazdy druhy po sestrelu mrazi, protoze obnova je tak tezka, ze to pro vetsinu lidi nema smysl. Hraci s velkym naskokem nejdou dohnat. Doby vyzkumu tu jsou v radu let. A ted jeste ty blbosti s pruzkumnikama +grafika stranek jak z roku 1998. Pak se divte, ze odchazi lidi. Ja se jen divim, ze vas bavi porad dokola zacinat od znovu na novych vesmirech.

Nevím jak dlouho hraješ ale já zažil dobu kdy teprv do hry přidali BC. Dřív sis vzhled mohl měnit podle libostí bylo 10ky vzhledů... a hra byla daleko pomalejší a měla třeba omezení počet planet... a to co dneska lidi buduji čtvrt roku trvalo rok i víc...

Jak bys to chtěl udělat lip graficky?
    Teď je tu možnost Vesmírného Doku kdy se ti většinou 15-20% letky obnoví, dřív jsi měl smůlu přišel jsi o letku a měl si smolík musel jsi budovat znovu ( vesmíry tehdy byli 1x speed)... A dneska pokud zvolíš nějakou třídu a máš dok tak nemáš problém obnovit protože ti expedice vozí lodě a surky ( podle třídy,některá víc některá min ) a třída ti dává další vylepšení. Já sám jsem to zkoušel na Urielu a během cca 21 dní jsem se držel v top 10 a let
    ku jsme měl z 90%jen z expedic a měla přes 600K bodu a to jsem na nikoho nelítal krom sem tam ička a to skoro neměli surky .

Víš problém je v lidech. Každý chce byt nejlepší. A hlavní co je problém že spousta hráčů děla to že když někoho setřelí a během měsíce ho zas několikrát sundá, protože je třeba u něj v systému a nebo mu lítá na noční těžbu, ikdyž třeba má zisk par milionu a íčko by dalo stejně.... To pak přestane bavit každého...
    Takže hra , ano má některé nevyvážené prvky, ale zas dneska obnova je daleko příjemnější než kdysi a hlavně je to o lidech co jí hrají....

A s čim rychlejším vesmírem tím je to i časově náročnější...

CZ GO pro Nusakan, Oberon, Polaris, Sirius,Hyperion, Rhea

• Souhlasiom s crywolfem , dnes je obnova nekolika nasobne snazsi nez byvala kdysy , bohuzel dnes nekoho sundas , on da mrazak , vyleje ti srdicko do chatu jakej si to a to a smaze ucet , a jde hrat novy misto aby se poucil z chyb jako ostatni drzaci a jeli dal :attention: jelikoz jim nedochazi ze kazda letka jde driv nebo pozdeji sundat , betel toho byl ukazkou jak nam kluci z ali WaB dokazal zatopit :thumbsup:

• Souhlasiom s crywolfem , dnes je obnova nekolika nasobne snazsi nez byvala kdysy , bohuzel dnes nekoho sundas , on da mrazak , vyleje ti srdicko do chatu jakej si to a to a smaze ucet , a jde hrat novy misto aby se poucil z chyb jako ostatni drzaci a jeli dal :attention: jelikoz jim nedochazi ze kazda letka jde driv nebo pozdeji sundat , betel toho byl ukazkou jak nam kluci z ali WaB dokazal zatopit :thumbsup:

Souhlas s oběma :D u tebe a mě to je dokonalá ukázka :D sundal si mě přes akt tk jsem si hlídal každou skulinku a už ti to nevyšlo... sundal si mě přes trosky a už jsem tu chybu neudělal :D Jediné co jsem snad dělal správně bylo odvolane rozmístění :D Chlape, ikdyz mám k tobě hodně výhrad nikdo mě v ogame nenaučil to co ty.

• ja myslim ze nieje ani samotny problem ako v hre takej ale v hracoch. Sme kazdy iny a kazdy ocakava od hry nieco ine. Niektory top hraci sa loguju na nove uni a napiste kolko hracov vam napisala po zostrele hej ako si to urobil, ako sa da tomu vyvarovat, poradis mi nejaku strategiu ked chcem hrat minera a nemam moc casu alebo chcem hrat fleetera a mam casu kopec, myslim ze takychto novacikov je par. Je to o pristupu ludi k hre. A myslim ze kazdy veteran je rad za kazdeho noveho hraca a rad mu poradi a pomoze. Ja ked som zacinal som sa tiez pytal na vsetko lepsich hracov lebo som mal zaujem a hram to 14 rokov a predsa niesom top kedze som nedavno dostal na prdel od tomasa lebo som si nehodil dovolenku a myslel som ze pivka so sefom bude len par a nie na celu noc a pol dna este ale stava sa. Ja som neobnovil nie z dovodu ze by som sa bal znovu zostrelu ale z dovodu casovej vytazenosti a neviem kto hral betel ale tam musi cumiet do toho nonstop lebo je tam vela supov:). Takze novacikom poradim pytajte sa top hracov a uvidite ze strata nejakej fleet vam potom bude u prdele

• Tak u tebe moc dobre vime ze si lodky umis velice dobre pohlidat , stravil jsem dost casu hledanim nejakeho okna u tebe a nenasel sem :fatgreengrin: proto to bylo provedeno jak to provedeno bylo , ty jsi take jeden z mala ktery letku umi obnovit , respektive cela vase ali to nevzdava a jede vzdy dal ! A to se zase cení , takovych je tu opravdu hrstka :thumbsup: a ano mas pravdu , na betelu staci chvilka nepozornosti a je po letce :huntsman: a kdyz nejaky novacek neco nevi a chce se zeptat ? Tak at nema strach se ozvat vzdy tem nejvyssim Topkam na serveru , moc radi poradi , nebo daji nejaky odkaz s informacema kde se to muzete docist nebo nastudovat :complaingrumble:

The post was edited 1 time, last by Tomaso ().

• Nevím jak dlouho hraješ ale já zažil dobu kdy teprv do hry přidali BC. Dřív sis vzhled mohl měnit podle libostí...

Souhlasiom s crywolfem , dnes je obnova nekolika nasobne snazsi nez byvala kdysy..

Chlapi, rozumim, že tu hru máte rádi, nostalgie a tak. Ale tvrdit, že problém onlinehry je ten, že jí hrají lidé, mi přijde už úplně mimo. Kdyby ten systém byl nastavený správně, tak by nebylo normální, že 4 z 5ti lidí po sestřelu mrazí. Pokud je ta hra vyrobená pro lidi a lidi jí nechtějí, tak není problém v lidech, ale ve hře. A to, že jí v desetimilionovém státě hraje 40 lidí o něčem svědčí.

Na argument (v roce 2020), že shit grafika v internetovém prohlížeči je lepší než sekání, nevím co napsat :DDD

• Nevím jak dlouho hraješ ale já zažil dobu kdy teprv do hry přidali BC. Dřív sis vzhled mohl měnit podle libostí...

Souhlasiom s crywolfem , dnes je obnova nekolika nasobne snazsi nez byvala kdysy..

Chlapi, rozumim, že tu hru máte rádi, nostalgie a tak. Ale tvrdit, že problém onlinehry je ten, že jí hrají lidé, mi přijde už úplně mimo. Kdyby ten systém byl nastavený správně, tak by nebylo normální, že 4 z 5ti lidí po sestřelu mrazí. Pokud je ta hra vyrobená pro lidi a lidi jí nechtějí, tak není problém v lidech, ale ve hře. A to, že jí v desetimilionovém státě hraje 40 lidí o něčem svědčí.

Na argument (v roce 2020), že shit grafika v internetovém prohlížeči je lepší než sekání, nevím co napsat :DDD

Hele tak vymysli ten system, a jak bys motivoval lidí hrát po sestřelu?

A jak jsem psal dnes aspoň podle doku se ti něco obnový dřív jsi měl smůlu.

Jak píšeš hraje 40 lidí a tak se nediv že pak nechtějí obnovovat, a pak je tu par agresivních lidí, že tě nenechají obnovit a prostě lítají furt těžbu atd.

Je to těžký něco vymyslet a hra není jen v čr ale v několika zemích a v každé zemi vyhovuje každému něco jiného.

Pokud tě něco napadne napiš mi to a já to předám dál a budu jen rád že někdo zkouší něco vymyslet :)

CZ GO pro Nusakan, Oberon, Polaris, Sirius,Hyperion, Rhea

• Hele tak vymysli ten system, a jak bys motivoval lidí hrát po sestřelu?

A jak jsem psal dnes aspoň podle doku se ti něco obnový dřív jsi měl smůlu.

Jak píšeš hraje 40 lidí a tak se nediv že pak nechtějí obnovovat, a pak je tu par agresivních lidí, že tě nenechají obnovit a prostě lítají furt těžbu atd.

Je to těžký něco vymyslet a hra není jen v čr ale v několika zemích a v každé zemi vyhovuje každému něco jiného.

Pokud tě něco napadne napiš mi to a já to předám dál a budu jen rád že někdo zkouší něco vymyslet :)

Sorry :) jsem se trochu rozohnil. Mne je to vlastne stejne jedno, soucasny system i stav hry mi vyhovuje. Jen jsem chtel vyjadrit sve postrehy proc to tu jde do kytek (kdyz uz se to tu resi). A driv byla jina doba, hralo se na jinych PC, moznosti i naroky byly jine.

btw to s temi agresory je to to same. je to chyba systemu, kdyz to umoznuje, vzdy se nejaky najde

• dřív nebylo tolik možností a her co je dnes, dneska už tomu vládnou konzole a tyhle hry se hrají pouze z nostalgie + bych řekl, že oproti jinym hrám jako je ogame, tak zaostává v reklamě a povědomí, pamatuju si ze školy, že každý znal divoký kmeny a gladiatus a ogame jim moc neříkal a neřekl bych, že zrovna nová lepší grafika pomůže k tomu aby po sestřelu hráči zůstávali (ba naopak opět by z hráčského prostředí přišla odpověď: "vývojáři udělali jste to na hovno, předtím to bylo lepší") :biggrin::biggrin: .......potkávám hráče kteří jsou nováčky, ale i ty ze starých uni, ale už to nechtějí hrát jako dříve na krev a ztrácet u toho hlavu a čas, spíše hledají odreagovačku a chvilkový únik z reality, tak to třeba mám já s tím, že i na tu krev se ztrátou času si rád zahraju :wink3: je to jen názor a z hlediska každého hráče je ta pravda pro každého jiná :wink3:

• Je to o tom, jestli vydržíš nebo, jestli usneš nebo ne, jestli uděláš FS anebo je ti to uprdele a deš se zhulit za barák s tím, že ho pak možná uděláš a nebo ne. Hra tě musí bavit, jinak letku neuhlídáš. A to nemulvím o tom, když trávíš v práci prakticky 12 hodin každej den, to se pak vytuhává jak nic.

• Jo Warmen mas uplno pravdu ale Ctihodny obcan taky!!!!

Proto aby vsecko bylo pric (na FS) to chce dost casu a uhlidat jsi ti letky ktery pridou az za hodinu zpatky nebo Rozmistenim na planetu.

A ti lidi to proste chteji rychle, a hned a tady to proste nejde vsecko hned a okamzite!!

veni - vidi - vici

CZ-Quoaor Top 1 :huntsman:8-)8-)8-):huntsman: