Něco pro pobavení

• Zdravím pánové (a i dámy).

Dnes jsem měl zábavný zážitek o který se s vámi chci podělit.

Volala mi nějaká slečna s neodolatelnou nabídkou na jejich přípravek na prostatu.

Sice nevím kde na mne vzali kontakt a jak mi diagnostikovali na dálku potřebu tohoto přípravku, ale měl jsem zrovna náladu si ji poslechnout.

Když o tom ta slečna tak zaujatě a s nadšením hovořila, a cena byla zdarma, jen jsem měl zaplatit poštovné, tak jsem s tím souhlasil (já dobrák, znáte mně) a nechal si jedno reklamní balení poslat.

Tedy, ne, že bych to potřeboval, stále ještě vyčůrám celé své jméno do sněhu...

Potom jsem si je našel na netu a přečetl si něco o tom zázračném přípravku, který sliboval, že budu zase čůrat velkým obloukem.

Nicméně abych tedy splnil svůj slib daný v nadpise tohoto příspěvku, tak sem si přečetl i "recenze" uvedené na jejich stránce a docela jsem se s chutí zasmál.

A malá soutěž nakonec: Schválně, jestli uhodnete která recenze to byla :biggrin:

...
  • pobavil :thumbsup:

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Čéče, o tomhle jsem už někde slyšel. Nabídnou první "reklamní" vzorek zdarma, ty ho přebereš a za měsíc ti přijde další, který už musíš zaplatit. A nakonec zjistíš, že převzetím toho prvního jsi přistoupil na jejich smluvní podmínky a musíš už odebírat x let, jinak penále. Když budeš chtít předčasně odstoupit od smlouvy, tak smluvní pokuta x desítek tisíc.