[CELKEM: 694.853.000] Tomaso [RCoB] vs. Fankys [WaB] (Ú: 14.195.000, O: 680.658.000)

• :hi: Opět vás zdravím , za normálních okolností bych hráče nechal klidně povyrůst , ale v případě této aliance byl verdikt vydán jasně :mob: vylétal jsem přes aktivitu na jedné pln , celkové okno bylo 28 minut a to mě bohatě stačilo , surky které u to měl bohužel stihl do něčeho narvat nebo něco přesunout , ale tady nešlo ani tak o zisk jako spíše o ukázku :dance jinak to není žádná světoborná bitva , jen klasický PaS s nějakým tím spropitným ( jiz se veze po 4 v reckach ) :rofl:a jak psal Fankys v BZ sekci serveru Spica , dělá mi tu opravdu hezkou farmu , jen tak dál a pevné nervy do obnovy :thumbsup:

Dne 22-05-2020 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Tomaso [RCoB]

Bitevní křižník 30.000

Obránce Fankys [WaB]

Malý transportér 3.378

Velký transportér 11.463

Lehký stíhač 8.575

Těžký stíhač 1.448

Křižník 3.046

Bitevní loď 2.691

Recyklátor 2.652

Špionážní sonda 6.886

Bombardér 64

Ničitel 95

Hvězda smrti 1

Bitevní křižník 1.206

Reaper 19

Pathfinder 1.103

Lehký laser 4.498

Malý planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník Tomaso [RCoB]

Bitevní křižník 29.833 ( -167 )

Obránce Fankys [WaB]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

13.051.937 Kov, 10.194.112 Krystaly a 15.909.763 Deuterium

749 Kov, 19 Krystaly a 13.888.384 Deuterium

Útočník ztratil celkem 14.195.000 surovin.

Celkové poškození útočníka včetně dalších útoků je: 14.415.000.

Obránce ztratil celkem 680.658.000 surovin.

Celkové poškození obránce, včetně dalších obran je: 687.070.000.

Na těchto souřadnicích se vznáší 269.394.500 kovu a 180.267.800 krystalů.

Extra trosky způsobené dalšími bitvami: 450.950 kovu a 201.650 krystalů.

Útočník získal celkem 53.044.964 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

269.845.450 Kov a 180.489.575 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 277.778.136

Krystaly: 183.893.706

Deuterium: 27.293.147

Útočník(ci) získal(i) 488.964.989 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -403.614.686

Krystaly: -264.627.131

Deuterium: -71.873.147

Obránce(i) ztratil(i) celkem 740.114.964 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.1

• nerád to písem ale suhlasím s trickerom jasná strkacka :D:D :D

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• :fatgreengrin: co bych vam k tomu rekl , Tricku , na to jak si ho hajil jak je dobry hrac a podobne , vysledky nic moc ze ? :thumbsup: Ja nepotrebuju byt strkan jako ty Tricku vis ? :lol: My si toho vsimli , nebo jse :evilgrin2: klidne ti muze prodavat lode jeste vic uctu , ty vzdy nakonec dopadnes stejne:thumbdown:

The post was edited 1 time, last by Tomaso ().

• Tomaso, on dobry hrac je, ale jak rika robino, Sused mu trtka starou, deti ho nepoznaju, ale je top1 :D :thumbsup: a jo dejte mi ban :) :D tomaso to cos mu vzal neni ani 20% ukradeneho df co mam od tebe :D a hod si dalsi kolonku a urychli branu :D a stejne ti to nevyjde :D a kdyz jo, ogame mi je u zadele jak sem ti psal :D

• Ja zapomel ze ti nejde ta matematika :fatgreengrin: ukradl si mi ted parkrat df , to je pravda , tak 1,5-1,7mld to bylo takze je to dokonce 30% a ne,,ani ne 20%jak pises:fatgreengrin: ach ta matika, taky sem ti napsal ze ti to vyslo , ale pokud pocitam , 4x sundani fankyse je 14,6 mld zisk , ty si mi ukradl dejme tomu 1,7 mld , takze me to vychazi ze jsem stale 12,9 mld v + :lol:ano psal jsi mi to , abych byl konkretni , a prelozil tvuj text aby tomu rozumeli ostatni tak jsi defakto napsal ,, je mi jedno kolik uctu znicim , pokazdy kdyz mi strelite jeden , vezmu si dalsi , proc bych mel budovat neco sam , kdyz to je takto jednodussi , ucty sem ja nevybudoval a kdyz tam ztratim letku , je mi to naprosto u zadele :fatgreengrin: a ano az me strelite tendle ucet , vezmu si i poslednia klidne ho taky sesrotuju:thumbsup: ,, konec citace jeho zpravy , a zkus napsat ze to tak nebylo ( mirne poupraven text , nesmi se vkladat original ) a to sou ucty hracu jako Kessy , Delko , Thane , Bimbo , a o tech nekolika predchozich ani nemluve :thumbsup: takze asi tolik k tvemu hracskemu umeni :attention:

• Pani a ak tu je dama tak nerieste kraviny a radsej hrajte. Serte na minulost kto koho strelil, kto kolko uctov pochoval, kto komu co ukradol, stale je to o nicom, budte len radi za tych par ludi co hra tuto hru. To hovorim teraz vseobecne. Fankys sa snazi ale tak ako v zivote niekomu sa dari viac a niekomu menej ale aspon ta snaha tam je. Takze uzivajte vikend

• Ja zapomel ze ti nejde ta matematika :fatgreengrin: ukradl si mi ted parkrat df , to je pravda , tak 1,5-1,7mld to bylo takze je to dokonce 30% a ne,,ani ne 20%jak pises:fatgreengrin: ach ta matika, taky sem ti napsal ze ti to vyslo , ale pokud pocitam , 4x sundani fankyse je 14,6 mld zisk , ty si mi ukradl dejme tomu 1,7 mld , takze me to vychazi ze jsem stale 12,9 mld v + :lol:ano psal jsi mi to , abych byl konkretni , a prelozil tvuj text aby tomu rozumeli ostatni tak jsi defakto napsal ,, je mi jedno kolik uctu znicim , pokazdy kdyz mi strelite jeden , vezmu si dalsi , proc bych mel budovat neco sam , kdyz to je takto jednodussi , ucty sem ja nevybudoval a kdyz tam ztratim letku , je mi to naprosto u zadele :fatgreengrin: a ano az me strelite tendle ucet , vezmu si i poslednia klidne ho taky sesrotuju:thumbsup: ,, konec citace jeho zpravy , a zkus napsat ze to tak nebylo ( mirne poupraven text , nesmi se vkladat original ) a to sou ucty hracu jako Kessy , Delko , Thane , Bimbo , a o tech nekolika predchozich ani nemluve :thumbsup: takze asi tolik k tvemu hracskemu umeni :attention:

Předat účet Trickerovi po tom co psal může jen blázen , naprostá neúcta k tomu co vybudoval někdo před ním !!! Já osobně svůj účet nikdy nepředám to raději DELETE než aby se dostal někomu takovému do rukou :tongue3:

Předat účet Trickerovi po tom co psal může jen blázen , naprostá neúcta k tomu co vybudoval někdo před ním !!! Já osobně svůj účet nikdy nepředám to raději DELETE než aby se dostal někomu takovému do rukou :tongue3:

Jenže to bych Ti ten delete musel dovolit hochu. <3

• Vieš trick, je to len hra a ako to vždy píšem keď nejde o život nejde o nič. Je to prakticky spôsob ako sa zrelaxovať teda ak ti tú hru nekazia ešte aj GO a to úplne zbytočne. Ale predsa postaviť sa tomu tak ako ty, že prakticky ničíš námahu iných hráčov, a to len tak, to je fakt postoj úbožiaka. Je to len hra, ale ty ľudia pred tebou si dali nejakú tú námahu, aby sa niekde v tejto hre dostali, a venovali jej čas. Normálne ti prajem aby si stretol takého človeka ako si ty, v reále. Som zvedaví ako by ťa potešilo keď by si niečo robil, a venoval sa tomu a potom príde nejaký debil a zničí to.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Vy mu ty účty dávat nemusíte. Lidi mu je dávají dobrovolně. Z toho fóra má člověk skoro pocit, že jednou za rok musí Tricksterovi půjčit login, aby ho zničil a pošlapal jeho "snahu a práci" :D

• Jediny diablo to chape, kdyby mi ti hraci ucet dat nechteli tak ho nedaji :D sere vas to ? Ze budujete roky ucty a pak z toho nemate nic jen neprospane vecery ? :D nao ty se radsi vyjadri k sestrelu na siriu proto jen tady hejtujete go (ja taky) ale jinak zatim nic moc :D

• jako me je to jedno , ja sem rad ze se ty ucty po roce rozmrazily a my je diky tobe mohli dofarmit :thumbsup: jinak bychom nemeli tolik surek :fatgreengrin: takze jak pises ze z toho nic nemame tak vlastne kecas ( opet ) myslim ze ty letky v nasich reckach mluvi o necem jinem , jak rikam , dekuji ze se ti je povedlo ziskat, a my je mohly konecne rozebrat:hail: