[CELKEM: 694.853.000] Tomaso [RCoB] vs. Fankys [WaB] (Ú: 14.195.000, O: 680.658.000)

• Jediny diablo to chape, kdyby mi ti hraci ucet dat nechteli tak ho nedaji :D sere vas to ? Ze budujete roky ucty a pak z toho nemate nic jen neprospane vecery ? :D nao ty se radsi vyjadri k sestrelu na siriu proto jen tady hejtujete go (ja taky) ale jinak zatim nic moc :D

Ja sa vyjadrovať k boju nebudem z jedného dôvodu.

Niesom si vedomí toho, že by som požiadal salfu o to, aby mi robil poštára, a písal niekomu čo sa stalo a prečo som to nechal sedieť. Pokiaľ viem tak Dominástora nemám v bloku ani v hre, ani na fóre a dokonca ho mám vo FL aj na Facebooku. Ak niekto nieje schopný opýtať sa ma rovno čo sa stalo ja nemám žiaden dôvod sa k boju vyjadriť. Mňa zostrel nijako neštve. Narozdiel od teba som sa pustil do obnoví, a v hre pokračujem stále na jednom a Tom istom účte. Ja nehejtujem ale to čo tu predvádzaš to tvoje preberanie účtov je fakt úbohosť.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• A inak tak veľmi všetci túžite vedieť prečo má res zostrelili. Všetko sa udialo v poradí v akom to napíšem. Píšem to tu preto lebo nejaký expert uzavrel vlákno s mojím zostrelom 🤣🤣🤣

Zabil ma vlak, potom ma zrazilo auto a nakoniec ma zožrali supy. 🤣🤣🤣

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• A inak tak veľmi všetci túžite vedieť prečo má res zostrelili. Všetko sa udialo v poradí v akom to napíšem. Píšem to tu preto lebo nejaký expert uzavrel vlákno s mojím zostrelom 🤣🤣🤣

No a potom se konečně ten kolotoč zastavil...

v tom pripade to chapu, me u sestrelu vetsinou skoli chlast :D

A když jsem konečně doběhl k jeho mrtvole a rozehnal ty supy , Nao opět povstal !!:hail: