TOP 02 [TOT: 113.823.300.000] SoCiAl [RCoB] vs. Trickster [WaB] (A: 21.182.504.000, D: 92.640.796.000)

  • Tak ja dneska pre zmenu nebudem tricka kritizovať. Ján totiž pogratulujem socialovi ku peknému úlovku, a taktiež neuveríte, ale gratulujem aj obrancovi ku ďalšiemu zničenému účtu 🤣🤣🤣. Tak ako útočníkovi, tak aj obrancovi ide jeho obľúbená činnosť v tejto hre perfektne 😋😋😋

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • ať je Trickův styl jakýkoliv a přebírá účty, které nevybudoval tak palec nahoru za jeho chuť do hry :) takových hráčů už moc nenajdete, ale chápu, že nějaká ta rivalita v komentech bejt musí! :thumbsup::thumbsup:

  • Tak jako to je věc jeho a těch co mu ty účty dávají, ale ruku na srdce kdo by neměl chuť do hry, když pokaždé když ho sundají dostane novej učet s fleetou za x desítek miliard:fatgreengrin:.

  • účet s fleetou jsem dostal jeden, a to byl tenhle, a to jsem si ani o něj neřekl :D jinak jsem učty dostal ale kde fleeta nebyla :)) ale v klidu, já se tady váma kochám jak všechno víte nejlíp, a jediné co po sestřelu uděláte je že mineříte :D nebo se pletu ?

    A ještě jedna maličkost, je někde napsáno, že tenhle účet mažu nebo nehraju, že všichni píšou že jsem dojebal další účet ? :D já myslím že ne, pokud ano opravte mě..... to jako když někdo příjde o letku, tak hned zničil účet ? :D já nevím kde sakra žijete kluci, ale měli by jste se někdy od té hry odtrhnout :D

  • Tak když někdo převezme učet a do 14 dní tam přijde o fleetu, tak sorry ale to je tak trochu dojebání, pač povyšení vypadá trochu jinak.
    Jinak předpokládám, že jsi chtěl napsat, že jsi převzal jediný učet na kterém ještě byla fleeta, ne?:biggrin:
    Ja narozdíl od tebe po sestřelu obnovil:cool2:.

  • Miner se nám ozval :D

    Hmm... Neviem čo máte všetci s minerom 🤣🤣🤣 . Miner je hráč ktorý stavia obranu, a k tomu sa ja nikdy neznížim. Ja som Baník vole Baník 🤣🤣🤣


    A ešte jedna vec. Stále hrám jeden a ten istý účet 🤣🤣🤣

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • Tak když někdo převezme učet a do 14 dní tam přijde o fleetu, tak sorry ale to je tak trochu dojebání, pač povyšení vypadá trochu jinak.
    Jinak předpokládám, že jsi chtěl napsat, že jsi převzal jediný učet na kterém ještě byla fleeta, ne?:biggrin:
    Ja narozdíl od tebe po sestřelu obnovil:cool2:.

    hrál jsem ho dýl a bohůžel i to se stává, Nao přišel taky během dvou týdnů o celkem 120mld nebo kolik to bylo :D a vidíš, dojebal účet ? :D převzal jsem účet co ted hraje robino, byla tam letka asi 8mld, dotáhl jsem to na nějakých 70 a přišel o to, hrál bych ho jenže se pak ozval robino že to nestíhá at si to vemu já, tak jsme si je akorát prohodili a on hrál můj bývalý a já jeho, kde byla letka 70mld cca a to jsem vytáhl na 90cca + surky, no a o to jsem přišel a to byl ten jediný účet s letkou... každopádně, já když dostal účet, krom tohoto byl bez letku, tu jsem si udělal a pak o ni přišel, ale furt jsem si ji udělal sám, to že na účtu bylo eko a výzkum ? za to bohůžel nemůžu :D a jo tys obnovil a pak zase přišel a ted je z tebe miner :D stejný případ jako Nao :D

  • Ten ucet mel letku 20-30 ,mld ne 8 jak pises , a nemluve o uctech pred rokem ktere si taky dostal castecne z letkou neb osurkama a dojebal nebo smazal je , ceho pak chces docilit ze si zrusil 10 planet na tomto uctu a vsechny je nastehoval k mym ? Tak ted si se nam opravdu predvedl :thumbsup: jen skoda ze takovej ***** jako ty se nikdy neukaze jinde nezli ve hre :fatgreengrin: ale tve vyslekdy mluvi za sve , co bychom od tebe mohli cekat nez trapne akce tohoto stylu

  • Tak když někdo převezme učet a do 14 dní tam přijde o fleetu, tak sorry ale to je tak trochu dojebání, pač povyšení vypadá trochu jinak.
    Jinak předpokládám, že jsi chtěl napsat, že jsi převzal jediný učet na kterém ještě byla fleeta, ne?:biggrin:
    Ja narozdíl od tebe po sestřelu obnovil:cool2:.

    hrál jsem ho dýl a bohůžel i to se stává, Nao přišel taky během dvou týdnů o celkem 120mld nebo kolik to bylo :D a vidíš, dojebal účet ? :D převzal jsem účet co ted hraje robino, byla tam letka asi 8mld, dotáhl jsem to na nějakých 70 a přišel o to, hrál bych ho jenže se pak ozval robino že to nestíhá at si to vemu já, tak jsme si je akorát prohodili a on hrál můj bývalý a já jeho, kde byla letka 70mld cca a to jsem vytáhl na 90cca + surky, no a o to jsem přišel a to byl ten jediný účet s letkou... každopádně, já když dostal účet, krom tohoto byl bez letku, tu jsem si udělal a pak o ni přišel, ale furt jsem si ji udělal sám, to že na účtu bylo eko a výzkum ? za to bohůžel nemůžu :D a jo tys obnovil a pak zase přišel a ted je z tebe miner :D stejný případ jako Nao :D

    Trick keď prídem domov z práce nájdem ti na internete typy hráčov na ogame 🤣🤣🤣 fakt by si si to mal naštudovať. A zadruhé Naov účet má aj po zostrele viacej bodov, ako pred prevzatím 🤣🤣🤣 a áno dojebal som účet, ak sa už chceš vulgárne vyjadrovať, a nevieš to napísať slušnejšie 🤣🤣🤣 a narozdiel od teba ten účet stále hrajem. A ako baník len dočasne. Totiž chcem si nejako pomôcť s obnovou, tak že zlepšujem eko aby bola rýchlejšia

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • Ano máš pravdu spletl jsem si to s účtem od Thaneho ještě ten měl 8-10 mld ale bylo to ještě před tím velkým APP bojem :D ale víš co mě zajímá ze všeho nejvíc ? proč jste sakra všichni naštvaní že beru a ničím účty ? :DDDDD ti hráči mi je dávají z vlastní vůle, já nemám nůž na jejich krku :DDD vy snad máte být rádi že hraju a máte ze mě surky nebo snad ne ? :D logika opice opravdu :D a proč mi nadáváš do kryplů, když já tě ničím špatným nenařkl ? :D achjo....

  • tak pokud ty účty mají skončit zamražené tak ať je Trick klidně pohřbí (řečeno s nadsázkou) , sám si každý účet buduji od píky, ale přijde chvíle kdy se hezké letky válí v modrým kabátu a hra úplně ztrácí smysl ......takhle když se člověk přihlásí na forko tak skoro pokaždé vidí nějakou bitvu na betelu :) s Trickem jsem se nikterak herně nepotkal, ale každý musí uznat, že betel dost oživil, celkem dost toho i pokosil a i díky němu si rcob musí hlídat letky a trávit u hry čas a to je důležité, aby se hra udržela při životě musí se držet ty největší závisláci!! :thumbsup::thumbsup: jestli budeš obnovat tak hodně sil a SoCiAlovi gratulace k perfektnímu zisku :smile2:

  • SBM kouká celou dobu, jen vy to nevíte :P A dělá si poznámky ...

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • tak pokud ty účty mají skončit zamražené tak ať je Trick klidně pohřbí (řečeno s nadsázkou) , sám si každý účet buduji od píky, ale přijde chvíle kdy se hezké letky válí v modrým kabátu a hra úplně ztrácí smysl ......takhle když se člověk přihlásí na forko tak skoro pokaždé vidí nějakou bitvu na betelu :) s Trickem jsem se nikterak herně nepotkal, ale každý musí uznat, že betel dost oživil, celkem dost toho i pokosil a i díky němu si rcob musí hlídat letky a trávit u hry čas a to je důležité, aby se hra udržela při životě musí se držet ty největší závisláci!! :thumbsup::thumbsup: jestli budeš obnovat tak hodně sil a SoCiAlovi gratulace k perfektnímu zisku :smile2:

    Jenže oni mají moc malé IQ aby tohle pochopili :DDD Díky, pokusím se obnovit :)

  • tak pokud ty účty mají skončit zamražené tak ať je Trick klidně pohřbí (řečeno s nadsázkou) , sám si každý účet buduji od píky, ale přijde chvíle kdy se hezké letky válí v modrým kabátu a hra úplně ztrácí smysl ......takhle když se člověk přihlásí na forko tak skoro pokaždé vidí nějakou bitvu na betelu :) s Trickem jsem se nikterak herně nepotkal, ale každý musí uznat, že betel dost oživil, celkem dost toho i pokosil a i díky němu si rcob musí hlídat letky a trávit u hry čas a to je důležité, aby se hra udržela při životě musí se držet ty největší závisláci!! :thumbsup::thumbsup: jestli budeš obnovat tak hodně sil a SoCiAlovi gratulace k perfektnímu zisku :smile2:

    trick nepotrebuje obnovovat, nieje cas stracat cas, napoleon mu da acc :)

  • Nam je jedno ze ty ucty prichazi o letky , me si ukradenej , jde jen o to ze neumis HRAt , ale jen skodit , nedokazes nic poradne uhrat , tak delas traprnicky :fatgreengrin: