Plošné mražení neaktivních hráčů ??

• Ahoj,

můžete mi někdo vysvětlit, proč jste dneska během dne zamrazili většinu neaktivních účtů?

Tímhle stylem se na to většina hráčů vykašle, když už nemají žádné farmy v podobě neaktivních hráčů..

EDIT:

"

Vážení hráči,

Za chvíli bude nahrána změna, která nastaví mód dovolené u každého účtu přihlášeného do hry přes Facebook.

Důvodem jsou problémy, které vznikly po aktualizaci lobby a ovlivňují hráče pomocí přihlášení.

Stav dovolené lze kdykoli zrušit.

Váš tým OGame"

Budete plošně ty neaktivní hráče zase rozmrazovat ??

Edited once, last by L3nny ().

• Poptám se.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Vývojáři nic takové podle mě neplánují (pak by jim mohl někdo nadávat že kvůli nim přišel o letku) a my sami to udělat nemůžeme

Pozn.: toto není oficiální vyjádření jen osobní názor

Kdo chce praštit ban kladivem?

• Jde o "íčka" - neaktivní, kteří už dávno žádnou letku nemají, jen je ostatní farmí, takže jde jen o nápravu toho, co svým bugfixem ve hře změnili..

• Ja se treba za koupenou TH presunul do systemu obsazenem neaktivnim hracem, abych ho mohl farmit :-) a ted se mi zmrazil. Mozna by soudruzi v NDR mohli zvazit opetovne rozmrazeni. Aktivni hraci uz to maji vyresene.

• Napsat ticket, už jsem vyřizoval, ale bohužel toto není v mé kompetenci...

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Vývojáři nic takové podle mě neplánují (pak by jim mohl někdo nadávat že kvůli nim přišel o letku) a my sami to udělat nemůžeme

Pozn.: toto není oficiální vyjádření jen osobní názor

Jaka letka?? xDD

Vdit uz to byli neaktivní týdny, ne-li měsíce, zadna letka tam uz nebyla. ;)

L3nnyho jde jen o farmech ktery ted jsou zamrazeni.

.....

Jo aha už to objasňujete.

Dekujem Dominastore!!! :thumbsup:

veni - vidi - vici

:huntsman::evilgrin2::cool2:___CZ-Quoaor Top 1___ :evil2:8-):huntsman:

• S tou letkou to byl příklad, nemusíte mě hned tahat za slovo. Prostě to tam nahoře musí nějak vymyslet když to poto. A když ne tak budete moc smutně koukat na nanukové farmy :D

Kdo chce praštit ban kladivem?