Protest za nový vesmír

  • Zdravím chcel by som sa informovať či je v pláne aj nový vesmír nakolko v ogame cz sa pravidelne vytváraju no tu na ogame sk je to bieda ale totálna v ogame cz aj pokročili v rýchlosti letu tažbe atd no na sk serveroch je mrtvo ide vám to totálne dolu vodou milý páni z GO berte to ako sťažnosť viacerých hráčov čo to prestali hrať lebo ste sa pravdepodobne vykašlali na staranie sa o hru a netvrdte že to nejde keď som videl že ide to všade no zázračne na slovenskom nič ved Slovensko hrám tuto hru už viac ako 15 rokov zažil som ešte vesmír UNI 1 a UNI 2 no ale teraz aspoň vidno ako páni z ogame sk na to tu totálne kašlú takže si myslím že by ste sa mohli odhodlať trocha alebo odstúpte a dajte tam nových GO čo to trocha oživia : Zlosť:: Zlosť:: Zlosť:: Zlosť:

  • Jaké nové? :D

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • hehe ale tu nik neni naštvaný a čavo jaké nové noo tak sa tam bež pozriet a zbadáš dokonca neviem že či nie nahodou každé 3 mesiace tam neotvaraju nové svety nerátal som to ale v cirke tak dako tak sa pr nesmej ked nevieš :D

  • jaké nové GO, kde bys je chtěl sehnat

    Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

  • Sk ma na haku Nemecko a nie GO...

    Môžme byť radi, že máme jednoho a mali by sme mu byť vďačný...už dávno mu nikto z vedenia neodpisuje aj keď sa im pokúšal viac krát hovoriť, že je tu nevyhnutná zmena...

    Je to trochu hanba útočiť na niekoho ak nemáš šajnu ako to v ogame funguje...

    CZ ma ešte akú takú základňu hráčov ...

  • pani GO... aj sa starate o tento Ogame či na to kašlete ?na siriuse vám už došlo XY správ o hráčovi čo sa stále vyhráža kadečím a nik to nerieši :D tak to idem aj ja porušovat pravidlá a prejde mi to :D Tuto hru hrám už od UNI 2 ale toto som ešte nezazil ani sa nečudujem prečo Ogame.sk hrá tak 50 ludí no nic idem poslat správu na centrálu asi :P

  • pani GO... aj sa starate o tento Ogame či na to kašlete ?na siriuse vám už došlo XY správ o hráčovi čo sa stále vyhráža kadečím a nik to nerieši :D tak to idem aj ja porušovat pravidlá a prejde mi to :D Tuto hru hrám už od UNI 2 ale toto som ešte nezazil ani sa nečudujem prečo Ogame.sk hrá tak 50 ludí no nic idem poslat správu na centrálu asi :P

    Kamo, mame 1 GO budme za to radi, ze stiha aspon niečo...a áno je to na hovno, ale za vela si môžete sami (nevravím ze ty konkretne)mali sme dost GO, ale vyhnali ich svojim správaním...

    Takisto niesme zaujímavý na trhu...plus malo kto to vie este hrat, maximálne tak robiť FS