Ahoj, furt nějak hledám nějaké vlákna na expedici když jsem průzkumník ale moc se mi nedaří najít něco dobře popsaného v češtině můžu poprosit o nějaký odkaz na vlákno kde se toto řeší popřípadě sem napsat jaké kombinace letek je fajn posílat na expedici když jsem Průzkumník
Díky :palec nahoru:
Expedice
-
-
Hvězdy smrti aspoň na 6h, čím víc tím líp
-
Teď vážně
LS:VT 2:1 poměr a nic jineho. Nemas ztraty v deu, když náhodou ztratíš letku, což se ti určitě nejednou stane
případně se daji BC ale ztraty v deu jsou obrovské při ztrátě letky a tak nejvíce se oplatí to. K tomu ještě přidat 1 průzkumník, 1 destr nebo reaper a případně sondu. Pak už mít jen štěstí a dobře se trefovat 