• Ahoj, furt nějak hledám nějaké vlákna na expedici když jsem průzkumník ale moc se mi nedaří najít něco dobře popsaného v češtině můžu poprosit o nějaký odkaz na vlákno kde se toto řeší popřípadě sem napsat jaké kombinace letek je fajn posílat na expedici když jsem Průzkumník :) Díky :palec nahoru:

• Hvězdy smrti aspoň na 6h, čím víc tím líp

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• Teď vážně :D LS:VT 2:1 poměr a nic jineho. Nemas ztraty v deu, když náhodou ztratíš letku, což se ti určitě nejednou stane :) případně se daji BC ale ztraty v deu jsou obrovské při ztrátě letky a tak nejvíce se oplatí to. K tomu ještě přidat 1 průzkumník, 1 destr nebo reaper a případně sondu. Pak už mít jen štěstí a dobře se trefovat :)

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod