Velká ztráta

  • Hráče Ogame beru jako jednu velkou rodinu, ve které panuje rivalita, soutěživost a chuť ukázat ostatním, kdo je vlastně lepším. Někdy si tu až moc vážně poměřujeme svá ega a zapomínáme, že za monitorem někde v dáli sedí uplně stejný člověk. Člověk, díky kterému tu trávíme mnohem více času než-li by jsme chtěli. Člověk, který nás motivuje a posouvá nás ve hře dál, díky kterému jsme lepší hráči. ..........A právě o jednoho takové server Rhea a zároveň velká Ogame rodina přišla. LORDEKANABISI,... Petře, byl jsi pro mne velkým rivalem a soupeřem. Kdykoliv jsem spustil hru měl jsem v hlavě tvůj nick. Byl jsi skvělým hráčem a ještě lepším člověkem. Člověkem plný elánu a zapálenosti pro tuto hru, člověkem co mě denodenně motivoval zde trávit čas, ale také člověkem, který se bavil o normálních věcech z reálu a díky, kterému jsem se zde nesčetněkrát zasmál. Někdy jsme si křivdili, ale chovali k sobě vzájemnou úctu. Ukazoval jsi jak máš hru rád a během těžkého období podnikal útoky. Budeš nám tu všem chybět, nezasloužil jsi si takový osud. Budeš mi chybět jako soupeř a rival, ale hlavně mi budeš chybět jako člověk........:crying:

  • Napsat by to zřejmě měli lidé od něj z aliance, ale snad se nebudou zlobit......LORD měl v práci těžkou nehodu kdy spadl z několika metrů.......byl po operacích, ale pak dál hrál.....myslel jsem, že už bude okej, že si jen nějakou dobu poleží doma a dál probíhala naše studená válka....jenže pak zamrazil s tím, že musí opět na operaci (gallardo mi psal, že lorda bolela často hlava)....a včera mi cerb přeposlal sms co mu přišla, protože jsem tomu nechtěl uvěřit....je to strašný, mladej člověk.....myslím si, že LORDA znala spousta hráčů prošel spousty vesmíry a měl na nich spoustů přátel a chtěl jsem jsem aby se to dozvěděli.....mě to osobně vzalo hodně.....nemám vůbec žadnou chut hrat dál protože mi hlavou probleskne naše konverzace....

  • Je to smutné oznámení , ale je hezké se sním takto rozloučit :arrow: Má flotila za něho dnes bude celý večer pálit památné salvy ze všech kanonů :attention::attention::deathstar: A to bude velká salva když bude pálit 67m lodí :destroyer:

    Edited 2 times, last by Tomaso ().

  • Díky, že jsi to sem napsal.


    LORDE KANABISI, jsem rád, že jsem Tě mohl poznat, bral jsem Tě jako skvělého hráče a úžasného člověka, který si toho i v tak krátkém životě musel zažít opravdu hodně.

    Tvojí radost ze hry a ze života si budu pamatovat stále a budeš mi hrozně chybět, bez tebe už ta hra nikdy nebude jako dřív :(

    DÍKY ZA VŠE, KAMARÁDE!!

    Edited once, last by Gallardo ().

  • Na Siriu jsem z něho malem zešilel jak si tu letku hlidal.Těch skenu a rozmlacenejch sond co mě to stalo.Parkrat jsme pokecali a byl to pohodovej kluk a ani slovem nenaznačil co ma za problemy.Škoda takoveho hrače.

  • jo letku si hlídal pečlivě, když vycítil, že by k něčemu mohlo dojít letku člověk pak celkem dlouho neviděl :) takový hráči dneska chybí je jich jen hrstka co opravdu logujou před každým svým dopadem a snaží se co nejvíce maskovat.....právě své problémy nedával najevo a stále byl pozitivní, vše bral s nadhledem i když byl polámanej, tak působil jako člověk co má jen rýmu....