[CELKEM: 6.268.725.500] Nox [DARK ALI] & Director Saros [DARK ALI] & bal [DARK ALI] & Rumcajz [DARK ALI] & Captain Perseus [DARK ALI] vs. 50Shades [Evil] & Jimmy [Evil] & Druiwids Gabriel [Evil] & VIP [Evil] & Vaux6 [Evil] (Ú: 1.351.603.000, O: 4.917.122.

• a co ti hlava nebere?:w00t::biggrin: to, že mě pouze zajímá přechod některých lidí do ali, která sundala jejich ali kolegu, kterému srdnatě poskytli app obranu?:confused: pokud se tě tento dotaz nějak dotkl, tak se omlouvám, ale jak jsi psal kliiiid je to jen hra a ne reál :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• Občane...přesně jak píšeš...ten přechod hráčů by mě zajímal taky...nebo spíš proč se chovají jak srdnatý kolegové a pak ze sebe udělají čů...y??? :confused::confused::confused:

P.S. jsi jeden z mála, který podle mě zůstává nohama na zemi a bere to opravdu jako hru...klobouček... :hail::hail::hail:

• Občane...přesně jak píšeš...ten přechod hráčů by mě zajímal taky...nebo spíš proč se chovají jak srdnatý kolegové a pak ze sebe udělají čů...y??? :confused::confused::confused:

P.S. jsi jeden z mála, který podle mě zůstává nohama na zemi a bere to opravdu jako hru...klobouček... :hail::hail::hail:

Mne je ta hra tiez uplne u zadale ale to bude asi tym ze to neviem hrat :)

omluva, myslel jsem, že se divíš mé otázce :wink3: jasný, že jsem nohama na zemi.....rodina a vejplatnice, to jsou věci pro mě důležité :thumbsup::thumbsup::thumbsup: né lodě a pověst vytvořeného nicku (opravdu nejsem Clyde Shelton :buckteeth:) , a myslím si, že tak to tu má každý, jenže občas se někdo nechá unést v tomto virtuálním světě :rolleyes2:

Mne je ta hra tiez uplne u zadale ale to bude asi tym ze to neviem hrat :)

no právě a víš, že ti na xantu zmizel účet? protože když dáš smazat účet tak ten účet pak nenávratně zmizí :ninja::confused:

• Občane...tak to mi hlava nebere...

Ale "nejlepší fleeter" CZOgame Bany má na všechno odpověď, tak ti to asi vysvětlí...

Bany...NIKDY jsem neměl letku za 30 MLD...max za 25 a tu mi sundal někdo jiný, TY NE!!! A určitě nepadám 2x za měsíc. A že máš ty teď letku za necelých 70 MLD??? No a??? Až o ní přijdeš, tak se mi budeš koukat zdaleka na záda v celkovém TOP, ty hrdino...protože jsme od sebe jen 5 pozic a ano, několikrát jsem padl, ale hraji dál a to je důležité...protože to je jen hra a ne reál, takže jak říkal můj bývalý kolega SAB...jsou to jen jedničky a nuly... tak si vezmi prášek ty, já své užívám pravidelně, aby mi z tvých komentářů nebylo zle...

P.S. kdy bude ten TEBOU slíbený sraz JFA??? Tolik keců jsi okolo toho nažvanil a nic!!! Chlapi se na něj těšili!!! Tak víš co, raději jsi se na nás vy...l

díky Kangu že si to myslíš :D rozesmál si mě na noční :D A když si všechno tak hezky pamatuješ tak asi asi i pamatuješ kdo přesvědčil ty další dva aby tě sundali, ups.... Jinak co se srazu týče, to si mám domu pozvat tebe, vrchního blázna celý OG CZ komunity nebo Tordika co byl *****? :D poraď, jeden větší výhra než druhá... kolik tomu dáme než budeš zase dole? týden? dva?

//Warn za insult. Dominastor

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

The post was edited 1 time, last by Dominastor ().

• Občane...kdo je Clyde Shelton??? :confused::confused::confused:

přece ten kdo bere spravedlnost do vlastních rukou! :huntsman::thumbsup:

https://www.postavy.cz/clyde-shelton/

Já mám TV jako zvukovou clonu, kde si pouštím ten svůj ROCK a METAL!!! Tak prostě neznám ty hrdiny z obrazovky :question:

The post was edited 1 time, last by Kang: ​Bany...víš proč si vážím hráčů jako je salfa, Dominastor, chose, Marten nebo třeba Raizzack??? :confused: protože NIKDO z nich není schopen napsat takové urážky jako ty!!! Jsem moc rád, že už v JFA nejsi!!! :attention:​:attention:​:attention:​​​​​​​​​​ ().

• Bany...víš proč si vážím hráčů jako je salfa, Dominastor, chose, Marten nebo třeba Raizzack??? :confused: protože NIKDO z nich není schopen napsat takové urážky jako ty!!! Jsem moc rád, že už v JFA nejsi!!! :attention::attention::attention:

• Au. Tak to mě vážně zabolelo, teď mi dej tak 50 let času abych to vstřebal...

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

Prechod je prostej pojeb jako pulka toho co dark aly (DEATH)zpachtili za celou dobu :D:D

A VIP tvoje zprave k tomu me taky ohromila ta hra byla od zacatku zdimacka na prachy .. :D:D tak se na to nevymlouvej jen proto ze to neumis :D:D Cely to bylo divoky ale kdyby ste byli tak super aliance sehnali by ste si pomoc aby ste je sundali a nedostali na prdelku pulka z vas zkoncila a pulka presla k utocnikum coz radsi ani nerozebiram protoze to by byli moc konspiracni teorie a to tu asi ani nemuze byt :D

fajn bytva hip hip hura ze ste to sem dopracovali :P :D :D

• Ehmm Pokud jde o konspirace rád si nějakou i poslechnu jako básničku na dobrou noc :S bez konspirace neusnu :bibob: