[CELKEM: 4.806.771.000] Majkl [FOG] vs. arpad [alience] (Ú: 150.280.000, O: 4.656.491.000)

  • Arpad si myslel že mu raketování projde, tak tady je na to odpověď :)


    Dne 10-11-2020 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník Majkl [FOG]

    ________________________________________________


    Bitevní křižník 1.000.000

    _________________________________________


    Obránce arpad [alience]

    ________________________________________________


    Malý transportér 111.241

    Velký transportér 8.183

    Lehký stíhač 111

    Těžký stíhač 40.339

    Křižník 1.688

    Bitevní loď 8.384

    Kolonizační loď 35

    Recyklátor 17.680

    Špionážní sonda 2.658

    Bombardér 1.210

    Ničitel 17.965

    Hvězda smrti 28

    Bitevní křižník 2.280

    Pathfinder 222

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Majkl [FOG]

    ________________________________________________


    Bitevní křižník 998.232 ( -1.768 )

    _________________________________________


    Obránce arpad [alience]

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________



    Útočník vyhrál bitvu!


    Útočník získal:

    340.154.629 Kov, 133.183.251 Krystaly a 121.142.753 Deuterium

    85.038.657 Kov, 33.295.812 Krystaly a 30.285.688 Deuterium


    Útočník ztratil celkem 150.280.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 4.656.491.000 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 1.752.627.100 kovu a 1.320.067.700 krystalů.

    Útočník získal celkem 743.100.790 surovin.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    ________________________________________________


    Trosky vytěžené útočníkem(ky):

    1.752.627.100 Kov a 1.320.121.600 Krystaly



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: 2.124.780.386

    Krystaly: 1.415.880.663

    Deuterium: 124.908.441

    Útočník(ci) získal(i) 3.665.569.490 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: -2.875.906.286

    Krystaly: -1.981.570.063

    Deuterium: -542.115.441

    Obránce(i) ztratil(i) celkem 5.399.591.790 surovin.



    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.1



  • Pěkná bitva gratuluji :smile2: A ano 3.6mld se počítají :smile2:

    Jen si nemůžu pomoct ale posílat 1.000.000 BC kde by ti stačilo jen 100.000 vypadá že si něco musíš kompenzovat :quote::lol:

  • No ja nevim kluci, podle me kdyby poslal 100k tak to asi neproleti a kdyby ano, velke ztraty, ale simulaci jsem si nezkousel :)) kdezto uz tech hs je to beze ztrat pri 5k nebo 50k takze dobrej pokus o vtip ale priste lepe promyslet :lol::headbanging:

  • No ja nevim kluci, podle me kdyby poslal 100k tak to asi neproleti a kdyby ano, velke ztraty, ale simulaci jsem si nezkousel :)) kdezto uz tech hs je to beze ztrat pri 5k nebo 50k takze dobrej pokus o vtip ale priste lepe promyslet :lol::headbanging:

    Ach jo.. s tebou musí být hrozná sranda :sad2:

    Myslím že jako vtip to bylo promyšleny dobře, jenže když chce být někdo hnidopich, tak si vždycky něco najde :tongue3:

  • No ja nevim kluci, podle me kdyby poslal 100k tak to asi neproleti a kdyby ano, velke ztraty, ale simulaci jsem si nezkousel :)) kdezto uz tech hs je to beze ztrat pri 5k nebo 50k takze dobrej pokus o vtip ale priste lepe promyslet :lol::headbanging:

    Ach jo.. s tebou musí být hrozná sranda :sad2:

    Myslím že jako vtip to bylo promyšleny dobře, jenže když chce být někdo hnidopich, tak si vždycky něco najde :tongue3:

    Tak snazi se byt asi zajimavy , no nejak moc mu to nejde :thumbsup:

  • kto ma tu spomina v tejto mrtvej sekcii :). Pekny boj aj ked nikoho nepoznam :). Helehele, rcob sup na betel a stavat fleety lebo apokalypsa sa blizi :). Quick inak som rad ze si to nevzdal a obnovujes jak sa na dobreho hraca patri a tomaso, ahoj :)

  • kto ma tu spomina v tejto mrtvej sekcii :). Pekny boj aj ked nikoho nepoznam :). Helehele, rcob sup na betel a stavat fleety lebo apokalypsa sa blizi :). Quick inak som rad ze si to nevzdal a obnovujes jak sa na dobreho hraca patri a tomaso, ahoj :)

    Jsem rad ze to konecne zas trosicku oziva ve vice sekcich :fatgreengrin: a robino :hi:



  • Pěkná bitva gratuluji :smile2: A ano 3.6mld se počítají :smile2:

    Jen si nemůžu pomoct ale posílat 1.000.000 BC kde by ti stačilo jen 100.000 vypadá že si něco musíš kompenzovat :quote::lol:

    No ja nevim kluci, podle me kdyby poslal 100k tak to asi neproleti a kdyby ano, velke ztraty, ale simulaci jsem si nezkousel :)) kdezto uz tech hs je to beze ztrat pri 5k nebo 50k takze dobrej pokus o vtip ale priste lepe promyslet :lol::headbanging:

    Ach jo.. s tebou musí být hrozná sranda :sad2:

    Myslím že jako vtip to bylo promyšleny dobře, jenže když chce být někdo hnidopich, tak si vždycky něco najde :tongue3:

    :D hele Quick Nic ve zlém ale vypadá to že sis chtěl rejpnout a totálně ses ztrapnil :D Já se přiznám že jsem si do Tomaso rejpnul že se chtěl pochlubit 50 000 DS :D

    V první řadě jsem si vyzkoušel zda by to těch 5 000 DS sundalo, ale ty jsi to plácnul a ani sis to neověřil, takže totální trapas :lol::lol:

    A pak výmluva že to byl vtip hele za 1se mi to nezdá a za 2he kdyby to byl vtip tak se nepovedl :lol::lol:


    Vím jsme lidi a občas se nedaří ale já ti věřím že už příště to dáš, tak do toho příště už se ti to povede!!! 8)8)8):thumbsup::thumbsup::thumbsup:

    Edited 2 times, last by CryWolf ().

  • Já chci taky tolik BK...by občana kleplo :D

    Naco by ti to bolo, ked nemas fleet nemas starost :).

    jak znám občana, tak by mu to vrásky na čele nedělalo :thumbsup: občan nikdy nehledí na armádu ostatních a soustředí se pouze na tu svoji, ostatní armády ho zajímají, až když otevře sim a za předpokladu, že by proti němu stálo 1m BC tak by ho ani neotvíral a jen by se soustředil na tu svoji chabou letečku :blackeye::dead:....a popravdě nechtěl bych uplně být v kůži toho kdo má 1m BC :thumbsup::thumbsup:

  • Já chci taky tolik BK...by občana kleplo :D

    Naco by ti to bolo, ked nemas fleet nemas starost :).

    jak znám občana, tak by mu to vrásky na čele nedělalo :thumbsup: občan nikdy nehledí na armádu ostatních a soustředí se pouze na tu svoji, ostatní armády ho zajímají, až když otevře sim a za předpokladu, že by proti němu stálo 1m BC tak by ho ani neotvíral a jen by se soustředil na tu svoji chabou letečku :blackeye::dead:....a popravdě nechtěl bych uplně být v kůži toho kdo má 1m BC :thumbsup::thumbsup:

    Na betly som videl myslim 6.5mil bc a jedneho nemenovaneho sociala, bez urazky :)

  • Jasně že jsem si chtěl rýpnout. Ale to snad došlo každému :vain: Pointa byla, že 50k bylo jasně moc, tak jako tvýchy 1M bc :wink3: vím že 100k by to neproletělo( simuloval jsem si to předtím než jsem to napsal).

    Pokud se ti to jako vtip nelíbilo, tak se omlouvám. :smile2: Nejde se trefit do vkusu každého. Vím, že to pochopil Tomaso a s aspoň jedním člověkem co se zasmál se spokojím :cool2:

    Pokud sis musel simulovat jestli by 5k hs projelo tam tu letku, tak jsi očividně odborník :lol::lol::lol:

  • No ja nevim kazdy to asi berem jinak, nam je jasne ze jste se pokouseli o vtip :D podle me 1m bc neni zase az tak moc a lita se s tim normalne, takze to byl z vasi strany trochu nepovedeny vtip ale my to berem zkusili jste to nevyslo to vyjde priste :D ikdyz u tomasa vidim zamecek :D