[CELKEM: 4.589.765.500] Kvothe vs. BlueTooth [WOTU] & PeK [CURSE] & Nightwalker [CURSE] (Ú: 3.957.560.000, O: 632.205.500)

  • Nie dávno, nie pradávno, v nie tak vzdialenej galaxii ...


    Kvothe je fleeter. Za mna velmi šikovný, rovnako nebezpečný pre blaho našich aktivít, preto bol jednou z priorít, odkedy mu skončil ban. Ak ma raz niekto zostrelí v týchto vodách, bude v tom zapletený, to som si istý :evil2:


    Akcia plánovaná, niekolko dní vopred. Investovanie všetkého do lodí, sledovanie pohybov nových kolonii, bol náš denný a nočný program.


    Pasca bola pripravená, v tejto hre je najlepšie vsadit na najvačšiu silu protivníka, nie na jeho slabiny.


    Takže na agresivitu a túžbu po krvi a šrote.


    Hráč Bluetooth dostal inštrukcie, aký bude postup a čo bude nasledovat - obetuje svoj mesiac, len aby sme mu zadarmo nastrelili nový, len o málinko menší ...


    V noci hvízdali hviezdy oblohou a Bluetooth prišiel o mesiac - flotila sa zjavila na phalanxe, ktorú obsluhoval Kvothe.


    Naneštastie nie celá flotila hráča Bluetooth, preto vo výsledku Kvothe poslal na útok iba to, čo bolo treba.


    Celý den akcie som sa snažil byt nenápadný, hlavne nech ma nikto nevidí v okolí našej cielovej destinácie, a čo sa stalo za tie 4 minúty, čo mi sedela fleet predtým, ako som ju odoslal na app obranu? Kvothe ma odfotil :kpinch: proste šikulka


    Ale, na moje počudovanie aj tak vyletel na svoj ciel na phalanxe, v dobe ked som bol naschval offline, rovnako PeK, náš jediný zodpovedný Robino hlásil cez discord stav ..


    Dve minúty pred časom stretu som sa prihlásil a sledovat pohyby v troskách, plán bol chytit recyklátory útočníka v jeho vlastnej záhrade, z tochto plánu sme upustili ked sme zistili, že 10b fleet Kvotheho čaká len na náš zúfalý pokus zarobit o niečo viac :crying: + dalšie dve Luxussné fleety podozrivo svietili nedaleko, posledné čo by nám bolo treba je skončit v strate :kpinch:


    V čase Kvotheho útoku zmizol mesiac nad planétou Bluetootha, za pomoci prekliatej mágie sa zjavili dve flotily na planéte obrancu ... a o pár sekúnd nový mesiac


    V bojovej správe je zahrnutá recyklácia útočníka, aj naša recyklácia.


    Dakujem našej ali za parádne odvedenú akciu, aj ked nevyšlo všetko ako sme si želali, zase sme raz spravili bordel a určite pridali na opatrnosti hocikomu, kto tu bude chciet odpalovat moon :squint:


    Rovnako dakujem hráčovi Bluetooth za dôveru v nás a vystavenie sa slušnému riziku :smile2:


    A nakoniec, Kvothe, dobrá hra a dúfam že hráme dalej, všetka čest pred tebou a tvojou dravostou :smile2: dobrý boj



    Dne 07-04-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník Kvothe

    ________________________________________________


    Křižník 50.000

    Bitevní křižník 20.000

    Pathfinder 6.800

    Bitevní loď 9.946

    _________________________________________


    Obránce BlueTooth [WOTU]

    ________________________________________________


    Malý transportér 20.377

    Velký transportér 29.014

    Lehký stíhač 359.976

    Těžký stíhač 1.942

    Křižník 472

    Bitevní loď 414

    Kolonizační loď 1

    Recyklátor 341

    Špionážní sonda 3.257

    Bombardér 269

    Solární satelit 865

    Ničitel 117

    Hvězda smrti 2

    Bitevní křižník 1.748

    Reaper 51

    Pathfinder 6.564

    Těžký laser 350

    Gaussův kanón 200

    _________________________________________


    Obránce PeK [CURSE]

    ________________________________________________


    Lehký stíhač 800.410

    Těžký stíhač 34.051

    Křižník 85.855

    Bitevní loď 30.701

    Bitevní křižník 20.372

    Bombardér 3.431

    Ničitel 16.641

    Reaper 1.710

    Pathfinder 5.000

    Kolonizační loď 1

    _________________________________________


    Obránce Nightwalker [CURSE]

    ________________________________________________


    Lehký stíhač 678.596

    Těžký stíhač 12.988

    Křižník 104.564

    Bitevní loď 13.437

    Bitevní křižník 27.721

    Bombardér 2.687

    Ničitel 17.166

    Reaper 1.385

    Recyklátor 1

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Kvothe

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________


    Obránce BlueTooth [WOTU]

    ________________________________________________


    Malý transportér 18.771 ( -1.606 )

    Velký transportér 28.647 ( -367 )

    Lehký stíhač 331.434 ( -28.542 )

    Těžký stíhač 1.871 ( -71 )

    Křižník 470 ( -2 )

    Bitevní loď 414 ( -0 )

    Kolonizační loď 1 ( -0 )

    Recyklátor 336 ( -5 )

    Špionážní sonda 2.963 ( -294 )

    Bombardér 269 ( -0 )

    Solární satelit 794 ( -71 )

    Ničitel 117 ( -0 )

    Hvězda smrti 2 ( -0 )

    Bitevní křižník 1.748 ( -0 )

    Reaper 51 ( -0 )

    Pathfinder 6.549 ( -15 )

    Těžký laser 337 ( -13 )

    Gaussův kanón 200 ( -0 )

    _________________________________________


    Obránce PeK [CURSE]

    ________________________________________________


    Lehký stíhač 735.705 ( -64.705 )

    Těžký stíhač 32.799 ( -1.252 )

    Křižník 85.665 ( -190 )

    Bitevní loď 30.700 ( -1 )

    Bitevní křižník 20.372 ( -0 )

    Bombardér 3.431 ( -0 )

    Ničitel 16.641 ( -0 )

    Reaper 1.710 ( -0 )

    Pathfinder 4.992 ( -8 )

    Kolonizační loď 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Obránce Nightwalker [CURSE]

    ________________________________________________


    Lehký stíhač 624.590 ( -54.006 )

    Těžký stíhač 12.503 ( -485 )

    Křižník 104.313 ( -251 )

    Bitevní loď 13.437 ( -0 )

    Bitevní křižník 27.721 ( -0 )

    Bombardér 2.687 ( -0 )

    Ničitel 17.166 ( -0 )

    Reaper 1.385 ( -0 )

    Recyklátor 1 ( -0 )

    _________________________________________



    Obránce vyhrál bitvu!


    Útočník ztratil celkem 3.957.560.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 632.205.500 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 2.023.656.160 kovu a 1.232.734.144 krystalů.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    Obrovské množství volného kovu a krystalu se sráží dohromady.

    Nad planetou se vytvořil měsíc s průměrem 8.774 km.


    ________________________________________________


    Trosky vytěžené útočníkem(ky):

    1.040.000.000 Kov a 1.040.000.000 Krystaly

    ________________________________________________


    Trosky vytěžené obráncem(ci):

    983.656.160 Kov a 192.770.944 Krystaly



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: -1.061.970.000

    Krystaly: -361.190.000

    Deuterium: -454.400.000

    Útočník(ci) ztratil(i) celkem 1.877.560.000 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: 516.418.160

    Krystaly: 28.918.944

    Deuterium: -1.115.500

    Obránce(i) získal(i) 544.221.604 surovin.



    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.1

  • tiez sa pripajam a chvalim kvotheho za dravost, kosi to z kazdej strany a postazujem sa ze aj mne strelil moon ale kazda kosa raz narazi na kamen aj ked toto bol len kamienok a moje predstavy boli ine o tomto boji ale bohuzial sa nenaplnili ale to nevadi. Som rad ze kvothe hra a snad aj bude lebo by mi chybal :). Ali kolegom a blotovy super akcia a spolupraca

  • Parádní akce, lehce jsem jí zvrtal, ale myslím, že by se o moc ty čísla nakonec nelišily. Jak se říká - i mistr tesař se někdy utne - a s mojí fleetou se toho ještě moc kouzlit nedá :).


    Po zdařilém/nezdařilém útoku na mě jsem věděl, že se Kvothe bude chtít ještě vyšvihnout, když jsem mu trochu zhatil těžbu a trochu jsem ho v tom vykoupal :D - ale taky jsme prohodili pár příjemných slov. Doslova jsem si zničení moonu vynutil, jelikož mi 2x ve dvou dnech našel letku na stejném moonu a to bylo přesně v plánu. S robinem jsme v kontaktu defakto od počátku co sem zavítal, tak jsem mu napsal, že to vidím na MD a kvothe mi půjde po letce. Klasická odpověď - sprav FS s celú fleet. Na to se nedalo moc namítat, jenže v době FS už kolem mě pobíhala nahá žena a hrozila mi análním kolíkem. No nic poslal FS, ale letku klasicky rozdělil :D - to jsem ale zjistil až ráno.


    Jakmile jsem ráno otevřel oko, vzal do ruky telefon a rozjařele koukám, že mi zmizla správná koule :))))))). Robino na mě poslal automaticky pilotované špiónské letkouny a nový prcek byl na světě. No prostě paráda. Trochu jsem vyjádřil obavy o opětovném zničení moonu - opět blesková odpověď - neboj moon padne :D. Pak už se jen ladily detaily.


    Kdybychom ty recy nechytali nazpět, pravděpodobně bychom vzali i těžbu, ale těžko říct, jak by to sekundu po útoku "ogame" vyhodnotil - kdo by je nakonec vzal. Nakonec Kvoteho fleeta mi uštědřila další kouli u planety, takže další sondy padnout nemusely :).



    Děkuji za super akci, zase mě kolegové v práci mají méně rádi a o rodině ani nemluvím :D:D:D.

  • Hrál jsem aktivně jen 3 servery takže jsem relativně nováček, na prvním jsem jen odevzdával fleet ostatním proti své vůli a končil jako TOP1 v ztracených vojenských bodech. Na druhém serveru jsem také skončil jako TOP1 v ztracených vojenských bodech, ale už jsem se dostal dál a i někoho sundal :D Nyní na třetím serveru, jsem si už myslel, že jsem sežral všechnu moudrost světa a zase dostal školu od někoho, kdo mě kdysi neustále prudil jak dělám špatně FS (ano mluvím o tobě Robino!!!).


    Bohužel jsem žil v iluzi, že když letím na planetu pod falou, že mě může překvapit jen TH a nebo návštěva při návratu. Takže jsem tam letěl v klidu a jediné co mě trápilo bylo jestli zvládnu rozdělit fleet na 4 části na různé rychlosti a všechny je zamaskovat, aby to museli tipnout, ale měl jsem skoro celou jeho letku vysondovanou a tak vás jenom zklamu, že více bych toho stejně neposlal, už tady měli být ztráty jen asi 50M a 2,15Mld zisk, spíš mě štve, že jsem neposlal o 15k BKček méně (podle simulace pořád ok). Zároveň cíl si nechal recy jinde, takže jsem je sám poslal až 4s po dopadu fleetu a těsně před dopadem to o ty 4s posunul, aby když tak cíl minul okno svých reců. Vše jsem načasoval naprosto přesně a už se jen těšil jak si smlsnu. Najednou přišel šok.. Letka v haj*lu a na fale najednou vidím APP obranu co tam nebyla. Říkám si jestli jsem se nezbláznil, ale jakmile jsem v bitevce viděl, že jsem cíli vytvořil moon, který tam předtím podle mého měl být tak mi to secvaklo.. Táákže jsem rád, že jste mě něco naučili, ale fakt naštvanej, že jsem si nedal říct... věděl jsem, že Curse něco zkusí taky jsem psal Robinoj, že je vidět jak jsou natěšený, když jsem si všimnul Nighta s flotilou a deu a i PeK byl ready, ale já vůl jsem si myslel, že všechny přechytračím (v tomhle se moc neliším od postavy jejíž jméno používám). Návrat reců naštěstí odhadli špatně a je jen škoda, že jsem neposlal všechny protože jsem si je chtěl nechat pro případ, kdyby mě fakt chtěli lovit při návratu. Takže shrnuto... kdyby Modrejzub nechal dopad FS až na večer (podle toho bylo také jasné, že něco zkusí protože neměl nikdy většinu fleetu celý den na FS), tak bych teď alespoň neměl tichou domácnost protože sedět u ntb na ogame přes den moje paní moc nechápe a děti si taky nedaj říct. Na druhou stranu jsem se vážně zasmál jak se Robino snažil dělat blbého, když jsem mu psal jak jim jdou přípravy na mě :DD A už jsem zase TOP 2 ve ztracených vojenských bodech a to mě sundali poprvé.. můj osud se už zase naplňuje :P Pánové měl jsem na večer plány na 2 další hity a plánoval jak dnes skončím 6Mld v plusu, ehm..


    Gratuluju vám, vytřeli jste mně zrak. Snad zase najdu motivaci, protože dostat se po 3 týdnech banu do TOP 4 stálo nemálo úsilí.


    RIP :sbcruiser: Jste moje nejoblibenější lodičky a ztratit vás půlku zanechalo rány na mé duši.

    "I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

    You may have heard of me."

  • Ejha :) parádna akcia chlapi ! mám pocit že kvalitné stratégie ako za starých dobrých ogame čias ešte ani dnes Nevymreli ;)

    Radosť čítať takúto BZ

    A útočníkovi pevné nervy pri obnove :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

  • Ty jsi ten modrej zub? No znát svého nepřítele se vyplácí, když většina lidí to děla fakt hrozně špatně a nevšimnou si, že vedle nich máte kolonku s celou fleet a necháji to klidně 30m přes den sedět, tak já pak nevím, kdo se tváří jako blb nebo kdo jím je :D A stejně seš největší prevít ze všech!! Kdybys mi potom co jsem ti trefil část letky nepsal, jakej jsem haluzák a potom ještě 2x o haluzákoj co jsem ti ukradl velké trosky z expedic, tak bych nebyl tak vyhecovanej, že prostě musíš jít. :thumbsup:

    "I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

    You may have heard of me."

  • Ano :), tichá voda co :)). Ano byla to chyba jako blázen, ale měl jsem na výběr, buď risknu 30min a vyřeším v práci dost zásadní problém nebo pořeším fleet a bude nejspíš vyhazov :D z mého pohledu jsem moc na výběr neměl :D a sám víš kdy jsem se lognul, takže se musím naučit jen lépe slaňovat a příště o ty 4minutky budu rychlejší :)) navíc mě hřál ten pocit, že když mi padne letka, můžu ji vytěžit nebo mi padnou recy a vytěžim aspoň něco :D. Jasně v těch nervech co jsem u toho měl, jsem vytrousil, že si haluzak. Co se týká toho útoku, tak to se za toho haluzáka omlouvám, štěstí přeje připraveným a to jsi byl v ten moment ty, ale jak jsem ti už psal, kdys to i vytěžil smeknul bych, sklopil ocas a odešel bych jako spráskaný pes.


    Ty trosky mě ale snad vytočily jště více než ten fight. Nechápu jak si to mohl stihnout vytěžit - musel sis jich všimnou pár vteřin po tom co se tam objevily, a hned poslat expy. Já je poslal asi 6 minut poté, protože se mi mrchy zpozdily na expedici :D a to byla pro mě poslední kapka, tak jsem ti napsal co jsem napsal a říkal si, že tě to taky pěkně naprudí a vyvoláš z toho důsledky :D . A ejhle, jsem sice stařešina, ale někdy pár slov stači na to někoho takhle vyhecovat :)).

  • Gratuluju všem účastníkům k bitvě a útočníkovi přeju sílu do obnovy :)

    Poslední dobou se už takhle promyšlenejch akcí vidí minimum, tak je radost si tu něco takovýho přečíst :thumbsup: