Hráči z iných uni

• Jako ja hraji teď jak hraji ale asi začneme dělat fs sice posledních asi 5 měsíců skoro nehraji jen svezu těžbu a nechám tak ale pokud se sem nasere nějaký normální účet začal bych zase hrát aby jsme měli s Tomem zase co dělat

Presne tak , uvidíme co nastane , hold začnu dělat fs , aspoň si zas po roce rozpomenu jak se to vlastně.dela :thumbsup:

Jasně já to fs taky udělám konečně je to plný emocí ale mrzí mě že vlastně fog tímto zanikl a popravdě jsem ani nečekal že jde na ty servery hodit trojnásobný účet než je tam topka a zazdilo to lidi co ty účty mají léta, prostě píčovina

• Ono by stacilo , kdyby si uz nikdo nekoupil naprosto zadnou TH , ale musely bychom po cele OGAME , ne jen na CZ , Ale za me mas naprostou podporu , ja uz nekoupim ani sebemensi kousek TH , jako jsem to neudelal uz snad vic jak sozšířit ve hře ali kolegům, spojencům i nepřátelům a přenést to i koro rok !!!!!

K tomu se rád přidám, neboť jsem do ogame nikdy nedal ani korunu :D. Ale vzhledem k tomu, že na forum moc lidí nechodí, bylo by dobré to rozšířit i ve hře ali kolegům, spojencům i nepřátelům a navrhnout to i na cizích forech.

Czech ogame veteran

luthor_a_sjr.jpg

• No co jsem četl.na orgu tak tam je poměřování peněženek denním chlebem. Nevím jestli by s tím souhlasili.

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• bany zaregistrujes sa na novom uni vybers si sberatele kupis hromadu TH ideal na zacatek za 30.000kc a klikas kov kov kov menis a budujes doly na kov cim viac tym lepsie takto to nakliaks udelas si tak 14 -15 planet za mesic mas v tom tak 150.000kc a body mas jak Tomaso + - a to som dal asi malu sumu na tie body dajme to na takych 300k

• bany zaregistrujes sa na novom uni vybers si sberatele kupis hromadu TH ideal na zacatek za 30.000kc a klikas kov kov kov menis a budujes doly na kov cim viac tym lepsie takto to nakliaks udelas si tak 14 -15 planet za mesic mas v tom tak 150.000kc a body mas jak Tomaso + - a to som dal asi malu sumu na tie body dajme to na takych 300k

Nikdy jsem nechápal, proč do toho rve někdo tolik peněz. Asi mají potřebu koupit si pocit, že jsou v tý hře dobrý. Ale je to škoda. Myslím, že bojkot TH by mohl otevřít GF oči.

Czech ogame veteran

luthor_a_sjr.jpg

• Vemte si kolik her pod GF patří... Třeba takovej dobrej výcuc peněz je Metin, tam je to vyloženě pay to win

"...Undetected, unexpected, wings of glory, tell the story. Aviation, deviation, undetected, stealth perfected..." :oops:

"Ours, is a cycle of hatred... Alliance is forged and broken... we have paid the price, for sharing this world... and we have forgotten, what makes us strong..."

• TH nikdy nezakazu proste gf je firma a musi generovat zisk. Ako kazi to hru ano a vo velkom ale proste na druhu stranu keby ze mam firmu a najdem 20 blbcov co mi do toho nasypu chcem este dalsich takych 20

• To jo bez pardonu zm..ovina co GF udělalo jako nechápu proč můžou obrovsky učty kamkoliv a ty malé ne, mělo by to byt obráceně fakt jsem rad že jsem skončil jak hru ta v teamu... Je to hnus fakt tu hru po 15 letech dokázali tak dojepat že jen blázen bude hrát...

• Ciste pro sichr jsem včera to FS udělal ani nevím proč, lognu během oběda a nic se neděje návrat fleet za dvě hodiny,lognu čtvrt hodky po FS a už jsem měl oskenovanou fleet a jethro dole, během nějakých dvou hodin se objeví hráč s více jak dvojnásobkem bodů než má Robo a střeli dva léta budované účty na total mrtvém serveru kde je FS naprosto zbytečná ztráta deu ? Co to je doslova za sracku? Pokud to chtějí do budoucna směřovat tímto stylem tak to asi nemá ani smysl hrát, minimálně by bylo fér aby dotyčný hráč měl podobu 48 hodin blok útoku.....na tohle vám seru a raději položím všechny účty

Zajímavý názor...

Ale vysvětli mi proč... Já takto přišel o letku... mě si hejtil za mojí chybu... a teď tu čtu vlastně opačný názor... to mi hlava nebere... nebo v tom je jiný důvod?

• Ciste pro sichr jsem včera to FS udělal ani nevím proč, lognu během oběda a nic se neděje návrat fleet za dvě hodiny,lognu čtvrt hodky po FS a už jsem měl oskenovanou fleet a jethro dole, během nějakých dvou hodin se objeví hráč s více jak dvojnásobkem bodů než má Robo a střeli dva léta budované účty na total mrtvém serveru kde je FS naprosto zbytečná ztráta deu ? Co to je doslova za sracku? Pokud to chtějí do budoucna směřovat tímto stylem tak to asi nemá ani smysl hrát, minimálně by bylo fér aby dotyčný hráč měl podobu 48 hodin blok útoku.....na tohle vám seru a raději položím všechny účty

Zajímavý názor...

Ale vysvětli mi proč... Já takto přišel o letku... mě si hejtil za mojí chybu... a teď tu čtu vlastně opačný názor... to mi hlava nebere... nebo v tom je jiný důvod?

Nehejtil jsem tvou chybu pouze tvé vymluvy, v tomto vlákně šlo naprosto o úplně jinou věc o žádný bug nebo podobne, nejsi v obraze s touto situací která je naprosto odlišná

• Dostal sem chut si opet zahrat :)

A ne nehral sem pod jinym nickem....vzdy sem hral pod jedinym nickem a to BORGOVE...cekam zda se nenajde nejaky ucet ci se neotevre novej vesmir a zacnnu hrat pekne od 0

DANEKGRUUT.png