[CELKEM: 265.085.000] Jynx [SPR] vs. Canopus [O E] (Ú: 10.555.000, O: 254.530.000)

• tak pro dnesek posledni za kolegu

je treba vyzkoumat rychlejsi recy, at se muze tezit vse a je pak vetsi zisk. Ale i tak to jde;)

Dne 24-08-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Jynx [SPR]

Bitevní křižník 15.289

Malý transportér 10.000

Obránce Canopus [O E]

Malý transportér 2.929

Velký transportér 2.842

Lehký stíhač 3.574

Těžký stíhač 101

Křižník 1.001

Bitevní loď 1.147

Kolonizační loď 4

Recyklátor 1.382

Špionážní sonda 864

Bombardér 108

Ničitel 302

Bitevní křižník 250

Reaper 1

Pathfinder 25

Po bitvě ...

útočník Jynx [SPR]

Bitevní křižník 15.258 ( -31 )

Malý transportér 8.020 ( -1.980 )

Obránce Canopus [O E]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

27.178.505 Kov, 19.202.896 Krystaly a 1.107.600 Deuterium

Útočník ztratil celkem 10.555.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 254.530.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 124.742.400 kovu a 75.012.800 krystalů.

Útočník získal celkem 47.489.001 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

32.881.200 Kov a 0 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 55.169.705

Krystaly: 14.002.896

Deuterium: 642.600

Útočník(ci) získal(i) 69.815.201 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -178.216.505

Krystaly: -107.768.896

Deuterium: -16.033.600

Obránce(i) ztratil(i) celkem 302.019.001 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

Neuspech???Ne...to je jen docasne zdrzeni:) v praveku Sirius, Taurus, Fidis a uz ani nevim dalsi...aktualne Bellatrix

gg Eskal, laborant patologie, Agarbatti, Mudr Jahoda, mic248 a dalsi na ktere jsem zapomnel:hail:

• hmm... Dosť veľké sklamanie že si niektorý hráči nevedia urobiť na fóre svoje vlastné účty, ale musí sem za nich dávať boje niekto iný.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• hmm... Dosť veľké sklamanie že si niektorý hráči nevedia urobiť na fóre svoje vlastné účty, ale musí sem za nich dávať boje niekto iný.

kdyby fungovala podpora, mohli by to tady davat sami

Neuspech???Ne...to je jen docasne zdrzeni:) v praveku Sirius, Taurus, Fidis a uz ani nevim dalsi...aktualne Bellatrix

gg Eskal, laborant patologie, Agarbatti, Mudr Jahoda, mic248 a dalsi na ktere jsem zapomnel:hail:

kdyby fungovala podpora, mohli by to tady davat sami

hmm... nevedia sa zaregistrovať??? :D :D :D že potrebujú podporu???

• To by mi mohli obnovit můj účet z roku 2010 ne? Musel jsem udělat novej. Jsem lama a nic neumím, jen blbě kecat, kupovat TH a spamovat:-)

Presne ako som si myslel :D a nebol ani problém sa k tomu priznať :D . Ja si myslím že je úplne jedno či máš účet založený od roku 2010 alebo si si založil teraz noví, len to hoď na fórum ty a nie niekto za teba. čím viac ľudí tým viac komentárov, a hlavne o to väčšia zábava čítať potom tie príspevky :D

• kdyby fungovala podpora, mohli by to tady davat sami

Na co potřebuješ podporu na vytvoření bitevní zprávy? Když někdo neví jak na to, tak ať mi napíše do PM. Ale tak chápu správně, že s tímhle problém není, tak jaký tedy?

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• To by mi mohli obnovit můj účet z roku 2010 ne? Musel jsem udělat novej. Jsem lama a nic neumím, jen blbě kecat, kupovat TH a spamovat:-)

Presne ako som si myslel :D a nebol ani problém sa k tomu priznať :D . Ja si myslím že je úplne jedno či máš účet založený od roku 2010 alebo si si založil teraz noví, len to hoď na fórum ty a nie niekto za teba. čím viac ľudí tým viac komentárov, a hlavne o to väčšia zábava čítať potom tie príspevky :D

Za mě nikdo BZ nedává, já BZ neprezentuji, jak se psalo v jiných threadech, BaJ jsme jen farmy a máme nadité peněženky:-) A ty bitevní body jsem si taky koupil:-) jako na UNI7 a Andromedě:-)

• mi to je fuk, zakazane to neni tak jsem to pro ne udelal

co zakazane je a proto se to stalo viz nize, dale to je asi zbytecne komentovat;)

1. ÚČTY

• Každý uživatel může mít pouze jeden účet.
    • Uživatel si nesmí vytvořit nový účet v případě, že by se na fórum nemohl přihlásit (v tomto případě se obraťte na podporu fóra), nebo byl z něj dočasně nebo trvale vyloučen.

• mi to je fuk, zakazane to neni tak jsem to pro ne udelal

co zakazane je a proto se to stalo viz nize, dale to je asi zbytecne komentovat;)

1. ÚČTY

• Každý uživatel může mít pouze jeden účet.
    • Uživatel si nesmí vytvořit nový účet v případě, že by se na fórum nemohl přihlásit (v tomto případě se obraťte na podporu fóra), nebo byl z něj dočasně nebo trvale vyloučen.

Je ale důležité rozdělovat nynější a dřívější fórum

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Jammina si z Andromedy nepamatuju :cool2:

Jammina si z Andromedy nepamatuju :cool2:

Ani Ali top2 RFC? Richthofen Flying circus?

Jammina si z Andromedy nepamatuju :cool2:

Když byla andromeda, ctihodný občan neexistoval. Trochu si porovnej data, a nebo dej svůj skutečný nick...

no pokud se dobře pamatuju tak andromedu ovládala aliance NoC, pak bývala Mantichora, VeFe, a další takže nevím v jakých letech tam byla ali RFC, ale zřejmě až poté co tyto aliance už nebyly :cool2: je úplně jedno jaký kdo má nick tenhle nick používám po návrata 4 roky :thumbsup::huntsman: