[CELKEM: 2.496.743.000] SRA [CHAOS] vs. Engineer Castor (Ú: 12.160.000, O: 2.484.583.000)

• Dne 05-09-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník SRA [CHAOS]

Reaper 50.557

Obránce Engineer Castor

Malý transportér 31.673

Velký transportér 8.322

Lehký stíhač 29.031

Těžký stíhač 16.796

Křižník 4.576

Bitevní loď 10.578

Kolonizační loď 1

Recyklátor 5.001

Špionážní sonda 109.122

Bombardér 682

Hvězda smrti 1

Bitevní křižník 8.616

Pathfinder 6.349

Raketomet 2.100

Plasmová věž 20

Malý planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník SRA [CHAOS]

Reaper 50.481 ( -76 )

Obránce Engineer Castor

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

303.968.602 Kov, 25.202.644 Krystaly a 69.184.842 Deuterium

Útočník ztratil celkem 12.160.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 2.484.583.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 477.573.375 kovu a 376.668.000 krystalů.

Útočník získal celkem 398.356.088 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 775.081.977

Krystaly: 397.690.644

Deuterium: 67.664.842

Útočník(ci) získal(i) 1.240.437.463 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -1.576.247.602

Krystaly: -1.026.480.644

Deuterium: -280.210.842

Obránce(i) ztratil(i) celkem 2.882.939.088 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• Parádní příběh, super text, jen tak dál!

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• jako vzdy , mohlo to být zajímavé, ale naprosto o ničem, opět bez příběhu události a tak dále, takže za mě další velké - , už se to koukejte naucit:attention:

• jako vzdy , mohlo to být zajímavé, ale naprosto o ničem, opět bez příběhu události a tak dále, takže za mě další velké - , už se to koukejte naucit:attention:

wtf :Ddd to ku kazdemu hitu musis pridavat 15 riadkovy pribeh lol? Neviem co vobec napisat k takemu malemu hitu ale dobre no

pibehy davam clenom ali v hre ty vtom vesmire nehras ...tak pribeh je pe teeba nepodstatny... davam si to tu napamiatku a na ukazku ze vtomto vesmire vladnem ja ;)

pibehy davam clenom ali v hre ty vtom vesmire nehras ...tak pribeh je pe teeba nepodstatny... davam si to tu napamiatku a na ukazku ze vtomto vesmire vladnem ja ;)

Tak v tom pripade naprosto nechapes k cemu je Forum teto hry :thumbsup: to si to rovnou na pamatku muzes vytisknout na nastenku do pokojicku :lol:

Tak v tom pripade naprosto nechapes k cemu je Forum teto hry :thumbsup: to si to rovnou na pamatku muzes vytisknout na nastenku do pokojicku :lol:

Na pamiatku :D :D :D väčšiu hlúposť napísať nevieš??? Veď len počkaj prejde prvé zlúčeníe, a VŠETKY tieto boje skončia v takzvanom archíve (teda ak bude nejaký existovať), a po niekoľkých ďalších zlúčeniach to dopadne tak ako zo starými archívmi. Všetky budú odstránené, a kto si potom spomenie na hráča, ktorý sem dáva nejaké boje, a ani si ich ľudia na fóre poriadne nepozrú, preto že pre nich nesú zaujímavé :D :D :D

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

Na pamiatku :D :D :D väčšiu hlúposť napísať nevieš??? Veď len počkaj prejde prvé zlúčeníe, a VŠETKY tieto boje skončia v takzvanom archíve (teda ak bude nejaký existovať), a po niekoľkých ďalších zlúčeniach to dopadne tak ako zo starými archívmi. Všetky budú odstránené, a kto si potom spomenie na hráča, ktorý sem dáva nejaké boje, a ani si ich ľudia na fóre poriadne nepozrú, preto že pre nich nesú zaujímavé :D :D :D

Strašne ma baví ako píšeš sračky na iných ale ty si nepostol nejaký svoj hit už dlho :DD asi ti to moc nejde no :lol:

• pozri sa na sirius vole :D Ja za to nemôžem že sleduješ len sieň slávy na svojom vesmíre :D ja totiž poslednú dobu dávam na fórum dosť bojov. Narozdiel od teba sa sem prídem zabaviť, pozrieť si boje aj na iných vesmíroch, a napísať k ním koment, a :D nie len tam kde hrám. Tak tie sračky nepíš ty :lol: A ešte taký detail :D ja nie som fenrir ktorý sem dáva boje zo ziskom 20M :D A predstav si že ak aj niekto koho nepoznám, dá boj na fórum a zaujme ma, tak ho viem aj kladne ohodnotiť. Dokonca aj Malkinovi som napísal že Boj je pekný a k boju dal len pár riadkov textu nič viac a zaujalo ma to viacej aj napriek tomu že čísla v jeho boji boli o dosť menšie. Tu si to prečítaj :D

[TOT: 658.092.000] Malkin [Nostromo] vs. Canopus [O E] (A: 82.796.000, D: 575.296.000)

The post was edited 1 time, last by Deathaim ().

• pozri sa na sirius vole :D Ja za to nemôžem že sleduješ len sieň slávy na svojom vesmíre :D ja totiž poslednú dobu dávam na fórum dosť bojov. Narozdiel od teba sa sem prídem zabaviť, pozrieť si boje aj na iných vesmíroch, a napísať k ním koment, a :D nie len tam kde hrám. Tak tie sračky nepíš ty :lol: A ešte taký detail :D ja nie som fenrir ktorý sem dáva boje zo ziskom 20M :D A predstav si že ak aj niekto koho nepoznám, dá boj na fórum a zaujme ma, tak ho viem aj kladne ohodnotiť. Dokonca aj Malkinovi som napísal že Boj je pekný a k boju dal len pár riadkov textu nič viac a zaujalo ma to viacej aj napriek tomu že čísla v jeho boji boli o dosť menšie. Tu si to prečítaj :D

[TOT: 658.092.000] Malkin [Nostromo] vs. Canopus [O E] (A: 82.796.000, D: 575.296.000)

takže server čo ma 143 vs server čo ma 2500 dni :D svoje trapne komentare si nechaj pre seba a staraj sa o svoje uni, dik

• Pokud chcete pokračovat -> jděte do pm nebo na jeden server, ale ne tady.

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

takže server čo ma 143 vs server čo ma 2500 dni :D svoje trapne komentare si nechaj pre seba a staraj sa o svoje uni, dik

ja sa budem starať o ktorýkoľvek server to je prvá vec, a ta druhá tam som ti len ukázal komentár ale v pohode a nie boj samotný, tak sa nauč prosím čítať. Až raz vybuduješ taký účet ako mám ja, potom si môžeš dovoliť písať že moje komentáre sú trápne. Ty ani ten sra mi nesiahate ani po päty :D s tými vašimi smiešnymi účtami :D a zaďalšie tento konkrétny boj je z vesmíru cosmos a nie zo siriusu :D A pripomínam že ty si my položil otázku kedy som pridal naposledy boj. Odkázal som ťa na sirius preto aby si si pozrel kedy som tam naposledy pridal boj ja nwm prečo tu spomínaš vek daného vesmíru, ale v pohode.

The post was edited 3 times, last by Deathaim ().

• ja dám tiež jeden trápny koment. Čísla sú to pomerne pekne čo sa týka Uni ti boj pekný. Aby som povedal aj to že ten príbeh k boju býva väčšinou aj návod pre nováčikov ako niekoho sundat alebo ako sa vyvarovať chýb atď a je to aj zaujímavejšie keď si môžeš niečo prečítať. Kotpali komunikovať sa dá aj normálne a ak to nevieš tak budú ľudia k tebe pristupovať...

• :D :D :D

Jeden se chvástá vládce gala, když dostal top účet a po multi spojení se svym původním se dostal tam kam dostal a druhej kráč kterej má skoro v každém svém sektoru multi spojence Terror, údajně účet kamaráda se snaží jít v jeho šlépějích.

Trošku mi to připomíná kdysi hráče jako Luthor, Al Capone, SRJ a nevim kdo tam před x lety ještě kouzlil.

Taky se řídili heslem s poctivostí nejdál dojdeš a taky na ně došlo :D

Bitva obyčejná, žádnej pohyb let, za 10m dole, gratuluji :D

• :D :D :D

Jeden se chvástá vládce gala, když dostal top účet a po multi spojení se svym původním se dostal tam kam dostal a druhej kráč kterej má skoro v každém svém sektoru multi spojence Terror, údajně účet kamaráda se snaží jít v jeho šlépějích.

Trošku mi to připomíná kdysi hráče jako Luthor, Al Capone, SRJ a nevim kdo tam před x lety ještě kouzlil.

Taky se řídili heslem s poctivostí nejdál dojdeš a taky na ně došlo :D

Bitva obyčejná, žádnej pohyb let, za 10m dole, gratuluji :D

Tu si do teba ripnem :D Já som účet neprevzal, ale vymenil, a bol tam rozdiel myslím niečo okolo 10M bodov, A ja som vtedy vymenil top 1 účet na Wasate za top 4 alebo 5 účet na siriuse :D A to ti vie potvrdiť súčasný majiteľ toho účtu ktorý som Daroval, preto že ten účet hraje na beteli :D A vlastne o tom vedia potvrdiť chalani z aliancie :D

• to srovnávání serveru je celkem zábavný :thumbsup: ano některé servery běží leta, některé pár dní, dříve by to bylo znát, ale s tím jak se všechno zrychlilo s tím co dávají někde expi je to úplně buřt, server starý rok a hráč tam má bez sestřelů více bodů než já po třech letech na serveru jiným :cool2: takhle se to prostě srovnávat nedá, já osobně respektuju to, že autor nic k bitvě nenapíše (pravdou je, ale že pak bitva málokdy zaujme) .....ale tohle srovnávání a machrování na sebe je fakt kravina, myslím si, že každy ví kdo jak co umí takže trochu vzájemnýho respektu by v tý naší skromný český komunitě neuškodilo :thumbsup::thumbsup::thumbsup: