[CELKEM: 10.815.756.000] Nao Imiku [LV1] vs. Technocrat Rocket (Ú: 70.000.000, O: 10.745.756.000)

  • Ako zariadiť, aby Nao mi viacej nevyberal planétu.

    Postup:

    1. Presťahovať planétu. ( Super nápad )

    2. Presťahovať ju ku Chosemu. ( To je ako vymeniť nejakú obyčajnú raketu za Atómovú bombu. To je proste extrémne blbý nápad :D )

    3. Keď konečne zistíš že si hneď blízko Choseho, tak opäť presťahuješ planétu. ( Ďalší veľmi rozumný ťah )

    4. Presťahovať ju niekam kde Nao Bude letieť skoro 8 hodín s DS. ( Veľmi hlúpy nápad. )

    5. Nechať okno viac ako 9 hodín a spoliehať sa na vzdialenosť . ( Netuším čo sa odohrávalo v hlave obrancu, ale vyzeralo to asi takto: " Tak že som ďaleko od Naa, tak že kľudne si môžem nechať na planéte sedieť celu fleet. Na takú diaľku sa na 100% nepustí, a určite nebude riskovať že sa mu prihlásim a s DS ho to bude stáť neskutočne veľa Deu . To sa mu neoplatí. " Tá spotreba Bola Fakt neskutočne Veľká :D . Keby som po tak dlhej dobe nepoznal jeho aktivitu, tak pravdepodobne by som neletel, len že ak mu nedoplo, tak ja jeho aktivitu poznám veľmi dobre, a ten let určite risknem :D )

    6. Nechať Naa dať boj na fórum.


    Tak dávam vám postup, ako sa to teda (ne)robí, keď chcete aby vám dal Nao pokoj. A teraz príbeh.


    Keď že moji zákazníci nesú spokojný s mojimi APP obranami, tak som sa rozhodol že túto firmu zavriem a otvorím si upratovaciu firmu, a musím povedať že zatiaľ to ani z touto firmou nevyzerá nejako extra dobre. Toto bol náš prvý zákazník, a už mám sťažnosti že neupratali len neporiadok na planéte, ale ty idioti všetko rozbili, aby mali viacej práce, a až potom začali upratovať. Vraj že im tam nechali len pár nepotrebných vecí. To ja fakt nezoženiem nikde nejakých slušných zamestnancov???



    Dne 23-09-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:



    útočník Nao Imiku [LV1]

    ________________________________________________


    Hvězda smrti 19.800

    _________________________________________


    Obránce Technocrat Rocket

    ________________________________________________


    Recyklátor 100

    Špionážní sonda 30

    Solární satelit 654

    Hvězda smrti 210

    Crawler 968

    Reaper 250

    Raketomet 2.197.265

    Těžký laser 51.143

    Gaussův kanón 1.735

    Iontový kanón 57.674

    Plasmová věž 25.139

    Malý planetární štít 1

    Velký planetární štít 1

    _________________________________________



    Po bitvě ...


    útočník Nao Imiku [LV1]

    ________________________________________________


    Hvězda smrti 19.793 ( -7 )

    _________________________________________


    Obránce Technocrat Rocket

    ________________________________________________


    Zničen!

    _________________________________________



    Útočník vyhrál bitvu!


    Útočník získal:

    526.621.308 Kov, 4.988.794 Krystaly a 23.646.781 Deuterium


    Útočník ztratil celkem 70.000.000 surovin.

    Obránce ztratil celkem 10.745.756.000 surovin.

    Na těchto souřadnicích se vznáší 665.511.600 kovu a 531.374.400 krystalů.

    Útočník získal celkem 555.256.883 surovin.


    Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

    Útočník/Útočníci získal(i) trosky.



    Shrnutí zisku / ztrát:


    Útočník(ci) celkem

    Kov: 1.157.132.908

    Krystaly: 508.363.194

    Deuterium: 16.646.781

    Útočník(ci) získal(i) 1.682.142.883 surovin.


    Obránce(i) celkem

    Kov: -7.882.275.308

    Krystaly: -2.420.955.794

    Deuterium: -997.781.781

    Obránce(i) ztratil(i) celkem 11.301.012.883 surovin.



    Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • Teda, víc zničených lodí v bitvě jsem na tomhle fóru ještě neviděl. Gratulace k sestřelu "celu fleet" 210 DS :missilelauncher:

    Obránce to snad do večera stihne obnovit :fatgreengrin:

    Tak vieš ako keď neprší aspoň kvapka :D a pre mňa je to zisk zadara, tak že som spokojný :D a vďaka. A buĎ si istý že takto kvalitný hráč ako technokrat to bude obnovovať dlhšie ako do večera :D

    Where other men blindly follow the truth,

    REMEMBER, NOTHING IS TRUE

    Where other men are limited by morality or law,

    REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

  • ne asi , někteří hráči to prostě do teď neumí a nechápou :thumbsup: jako tady El diablo neví kdy mu začínal server a tvrdí jak je o 4 roky pozadu a přitom to byl rok :crazy: jen výmluvy , ale aby něco pořádného hrály, to ne :lol: