[CELKEM: 6.881.752.000] Jynx [SPR] vs. Nao Imiku [Atlantis] & Inkognito [Atlantis] & chose20 [Atlantis] (Ú: 5.550.461.000, O: 1.331.291.000)

• Pozerám že nie vždy sú takýto upratovači, ktorý najprv všetko rozbijú a až potom upratujú na zahodenie. Mno fakt som nečakal, že mi niekto pošle nejaký nadbytočný neporiadok, priamo ku mne do firmy. To už musí byť niekto kto chce naozaj podporiť moju rozvíjajúcu sa firmu na cosme. Len že napriek tomu že chce podporiť len mňa asi nepočítal s tým, že nemám k dispozícii dostatok upratovačov, a tak som musel pozvať aj choseho a a inkognita. Teda ďalšie dve konkurenčné firmy :crying::crying::crying: . Chcem týmto poprosiť všetkých, ktorý majú záujem ma takto podporovať, aby mi posielali len toľko neporiadku, aby som to zvládol bez problémov upratať sám. Nerád živím konkurenčné firmy. A ešte dodám, že zákazník za to že nám urobil donášku, chcel nejaké drobné späť, tak že nám bohužiaľ nenechal všetko, ale my sme aj tak spokojný. Heslo dobrej firmy predsa znie náš zákazník náš pán :D

Útočník to zobral športovo, a pogratuloval, tak že mu prajem rýchlu obnovu

PS

Sú tam len naše recyklačné správy teda to čo bral útočník je v bilancii nezarátané.

Dne 23-09-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Jynx [SPR]

Lehký stíhač 303.569

Křižník 30.317

Bitevní loď 5.027

Bitevní křižník 37.122

Špionážní sonda 2

Obránce Nao Imiku [Atlantis]

Malý transportér 32.305

Lehký stíhač 32.961

Těžký stíhač 11.010

Křižník 3.833

Bitevní loď 2.076

Kolonizační loď 7

Recyklátor 19.352

Špionážní sonda 81.859

Bombardér 1.375

Ničitel 1.042

Hvězda smrti 1

Bitevní křižník 1.784

Reaper 1.313

Pathfinder 5.501

Obránce Inkognito [Atlantis]

Lehký stíhač 72.796

Těžký stíhač 17.255

Křižník 12.537

Bitevní loď 12.691

Bitevní křižník 11.808

Bombardér 2.728

Ničitel 3.762

Reaper 1.488

Obránce chose20 [Atlantis]

Lehký stíhač 22.238

Těžký stíhač 24.719

Křižník 24.986

Bitevní loď 15.275

Bitevní křižník 20.332

Bombardér 3.420

Ničitel 3.309

Reaper 1.673

Pathfinder 10.753

Po bitvě ...

útočník Jynx [SPR]

Zničen!

Obránce Nao Imiku [Atlantis]

Malý transportér 9.348 ( -22.957 )

Lehký stíhač 9.628 ( -23.333 )

Těžký stíhač 4.621 ( -6.389 )

Křižník 2.973 ( -860 )

Bitevní loď 2.043 ( -33 )

Kolonizační loď 5 ( -2 )

Recyklátor 10.517 ( -8.835 )

Špionážní sonda 10.128 ( -71.731 )

Bombardér 1.374 ( -1 )

Ničitel 1.042 ( -0 )

Hvězda smrti 1 ( -0 )

Bitevní křižník 1.776 ( -8 )

Reaper 1.313 ( -0 )

Pathfinder 4.036 ( -1.465 )

Obránce Inkognito [Atlantis]

Lehký stíhač 21.401 ( -51.395 )

Těžký stíhač 7.649 ( -9.606 )

Křižník 10.136 ( -2.401 )

Bitevní loď 12.549 ( -142 )

Bitevní křižník 11.798 ( -10 )

Bombardér 2.726 ( -2 )

Ničitel 3.762 ( -0 )

Reaper 1.488 ( -0 )

Obránce chose20 [Atlantis]

Lehký stíhač 6.909 ( -15.329 )

Těžký stíhač 11.338 ( -13.381 )

Křižník 20.455 ( -4.531 )

Bitevní loď 15.159 ( -116 )

Bitevní křižník 20.322 ( -10 )

Bombardér 3.418 ( -2 )

Ničitel 3.309 ( -0 )

Reaper 1.673 ( -0 )

Pathfinder 8.722 ( -2.031 )

Obránce vyhrál bitvu!

Útočník ztratil celkem 5.550.461.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 1.331.291.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 2.868.183.638 kovu a 2.025.074.165 krystalů.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené obráncem(ci):

121.259.803 Kov a 0 Krystaly

412.770.000 Kov a 0 Krystaly

312.258.835 Kov a 3.251.165 Krystaly

206.385.000 Kov a 206.385.000 Krystaly

157.755.000 Kov a 157.755.000 Krystaly

90.000.000 Kov a 90.000.000 Krystaly

157.755.000 Kov a 157.755.000 Krystaly

11.544.226 Kov a 8.150.773 Krystaly

480.000.000 Kov a 480.000.000 Krystaly

15.690.066 Kov a 11.077.933 Krystaly

Obránce(ci) vytěžil(i) celkem:

1.965.417.930 Kov a 1.114.374.871 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: -2.856.922.000

Krystaly: -2.076.075.000

Deuterium: -617.464.000

Útočník(ci) ztratil(i) celkem 5.550.461.000 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: 1.186.713.930

Krystaly: 623.524.871

Deuterium: -61.737.000

Obránce(i) získal(i) 1.748.501.801 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Takže ja a inkognito jsme konkurence jo?Ty si nejdřiv všechny pozveš,že mužou přiletět a potom nam brečiš ve zpravach,že na tebe leti utok a potřebuješ pomoc:tongue3:Čekal jsem,že utočnik při takovem utoku bude brzdit což se stalo,ale to bylo taky vše.Proč neodvolal to by mohl vysvětlit Nao.Jinak Nao dik za pozvani a ty krasny barvy.:thumbsup:

• bitva pekna akoread ty keci kdyby u toho nebyly ...ale barvicky pekny utocnik by mohl byt jinejma

• Takže ja a inkognito jsme konkurence jo?Ty si nejdřiv všechny pozveš,že mužou přiletět a potom nam brečiš ve zpravach,že na tebe leti utok a potřebuješ pomoc:tongue3:Čekal jsem,že utočnik při takovem utoku bude brzdit což se stalo,ale to bylo taky vše.Proč neodvolal to by mohl vysvětlit Nao.Jinak Nao dik za pozvani a ty krasny barvy.:thumbsup:

Ako on špionáž poslal, ale bol na mobile, tak že ju poslal pred dopad vašich flotíl, čo nám dosť nahralo, a spomalil to na 2x o 30 sec, čiže on by to stíhal, ak by neposral špionáž.

A jj jasné že konkurencia :D sme predsa tri rovnaké firmy v jednej ali, tak že je logické, že spolu súperíme o každého zákazníka. Len som naozaj nečakal, že sa nájde niekto kto má bude chcieť takto podporiť, a že to až takto preženie s tým čo mi pošle a moje upratovačky to jednoducho nezvládnu, a tak som z toho dôvodu že sme tri firmy na jednom mieste, dal zarobiť aj vám. Verím že sa mi to oplatilo, a nabudúce zavoláte na pomoc aj vy mňa. :D

Ako on špionáž poslal, ale bol na mobile, tak že ju poslal pred dopad vašich flotíl, čo nám dosť nahralo, a spomalil to na 2x o 30 sec, čiže on by to stíhal, ak by neposral špionáž.

A jj jasné že konkurencia :D sme predsa tri rovnaké firmy v jednej ali, tak že je logické, že spolu súperíme o každého zákazníka. Len som naozaj nečakal, že sa nájde niekto kto má bude chcieť takto podporiť, a že to až takto preženie s tým čo mi pošle a moje upratovačky to jednoducho nezvládnu, a tak som z toho dôvodu že sme tri firmy na jednom mieste, dal zarobiť aj vám. Verím že sa mi to oplatilo, a nabudúce zavoláte na pomoc aj vy mňa. :D

Zapomen.Ty si zveš lidi,tak si je sam vyhazuj a taky si po nich uklizej.:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• bitva pekna akoread ty keci kdyby u toho nebyly ...ale barvicky pekny utocnik by mohl byt jinejma

Tie kecy sú tam dobré. Na to má totálne nezaujíma tvoj názor. Tie kecy tu totiž skritizujú len dvaja ľudia ty a sra len aby ste sa ukázali. Ale ďalších xy ľudí ten príbeh pobaví. Za to u vás a vaších bojoch je to presne naopak 2 ľuďom sa to páči tebe a hráčovi sra, a xy ľudí vás kritizuje. A ak chceš komentovať boj, tak nikto ti nekáže čítať tie kecy :D . Ten koho nejaký príbeh zaujíma si to prečíta, a koho to nezaujíma nemusí to čítať. :lol: Ja dám totiž ľuďom na fóre na výber, Ty a sra nie.

Ak sa ti na tých bojoch páčia len tie čísla, skús sudoku, tam je čísel dosť a náhodou už aj farbičky sú fajn a ver že to dalo práce

@nao ja tu ráno napíšem kačicu že si farma a jynx sa hneď musí ísť presvedčiť o tom aká som kecka.

Boj a príbeh super a kamarátom pošli veľké ďakujem a samozrejme súradnice moony kam ti majú poslať šurky čo vyťažili :)

• jo zalozte s.r.o Lamičky :) jen jsem napsal svuj nazor na bitvu bitva pekna jen ty keci nic vic robino je to hra cisel jestli nejsi osel tak to viš ... a konec uz ti jsem psat nebudu a nekurvit ninju

• jo zalozte s.r.o Lamičky :) jen jsem napsal svuj nazor na bitvu bitva pekna jen ty keci nic vic robino je to hra cisel jestli nejsi osel tak to viš ... a konec uz ti jsem psat nebudu a nekurvit ninju

Ber ma s nadhľadom, mňa posledných 10 rokov hra nebaví tak len rypem;)

Zapomen.Ty si zveš lidi,tak si je sam vyhazuj a taky si po nich uklizej.:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Tak ja tu tvojej firme zháňam prácu, a ty takto ??? Mno za to keď budeš potrebovať moje služby, tak ťa to bude stáť o 20% viac :D

Ak sa ti na tých bojoch páčia len tie čísla, skús sudoku, tam je čísel dosť a náhodou už aj farbičky sú fajn a ver že to dalo práce

@nao ja tu ráno napíšem kačicu že si farma a jynx sa hneď musí ísť presvedčiť o tom aká som kecka.

Boj a príbeh super a kamarátom pošli veľké ďakujem a samozrejme súradnice moony kam ti majú poslať šurky čo vyťažili :)

Keby tak mali posielať surky oni mne to by som bral z fleku :D . Ale ja musím posielať im :crying::crying::crying: Recykloval som len ja a chose a ja som toho zobral najviac.

• Boj super. :thumbsup: S Jynxem už jsem hrál na jiných uni, není to špatnej hráč a chtěl to ještě odvolat, ale adrenalin a stupidní mobil udělali svoje, takže už prý z mobilu útočit nebude. ^.^

Docela jste mě navnadili zase taky něco zkusit, už dlouho jsem nic nevymyslel a nepostnul. ;(

jo zalozte s.r.o Lamičky :) jen jsem napsal svuj nazor na bitvu bitva pekna jen ty keci nic vic robino je to hra cisel jestli nejsi osel tak to viš ... a konec uz ti jsem psat nebudu a nekurvit ninju

Ber ma s nadhľadom, mňa posledných 10 rokov hra nebaví tak len rypem;)

Jasně, 10 let už tě to nebaví, ale zrecyklovat mě na Aquariu jsi musel :biggrin:

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• To som sa pomýlil :)

Hra čísel? Tak proč se tedy Bitevní křižník jmenuje bitevní křižník a ne třeba 7395-305 ? Zajímavé, já v té hře tedy vidím i slova a dokonce i věty :thumbsup: ale tak třeba jsi nedošel na základce tak vysoko aby tě naučili i písmenka :flowers:

• Řekl bych že posledních deset let to Robo v naší komunitě nebaví nikoho.....jsme jak kapři v rybníce někteří zdechnou samovolně ale zbytek jakmile vidí nahozenou návnadu hned po ní drapne:thumbsup::thumbsup: prostě nostalgie je mocná magie