[CELKEM: 7.505.406.500] Kvothe [N E] & Hory [N E] vs. Hea [BaJ] (Ú: 1.491.274.000, O: 6.014.132.500)

• Hea wrote:

Mám špatný pocit že budu brzo taky doražen Khothem :)

Proroctví se tedy naplnilo.

Hráče Hea jsem měl v hledáčku už delší dobu, jeden z nejaktivnějších fleeterů na uni mně vybíral cíle, ale co je horší v posledních dnech se zaměřil na člena naší aliance Hory. Ten se mi ozval s tím, že se k němu nasáčkoval do systému, a tak jestli nedáme ninju. Vzhledem k tomu, že Hea už ode mne ninju tady na uni dostal a blbej není, tak jsme od ninji upustili. Co jsem tak občas koukal, tak dělal FS převážně z 4 měsíčků. Teď když ale šel po Horym, tak často střídal ty 2 u něj. No už jsem ho chtěl zkusit asi 4 dny po sobě, ale vždy se nedalo letět kvůli povětrnostním podmínkám ve vesmíru. Až včera jsem si řekl, že dnes je ten den. Začal jsem ho v podvečer sledovat a čumím jak blázen.. on už to dnes zabalil a já neměl vůbec ponětí, kde ten den jeho letka trávila čas. Ale zase jsem si řekl no co, tak mám čas zkusit odstřelit měsíčky oba. Tak jsem začal vše s Horym chystat. A když přišel na řadu MS, tak Hory usnul... :thumbsup: Naštěstí se našli další, kteří s MS pomohli, ale už by nebyl čas stihnout oba moony najednou, tak jsme rozpočítali ententýky pak už jen stačilo si říct, že sundám ten druhej moon a šli jsme na věc.

HSka vzletěli, budík na 3:36 (samozřejmě jen pro jistotu, já při akcích neusínám). Najednou otvírám oči, koukám na hodiny na mobilu a tam čas 4:08 a několik zpráv od Horyho ve stylu

"Hele tak trefa, je to tam"

"Tak co, jsi tu?"

"Hele byla by fakt škoda, kdybys to zaspal :D" :rofl:

Zbytek už byl pouze formalita, Hea vstával asi 30 minut před dopadem, a tak mu zbývali jen dvě možnosti. Šáhnout po kreditce nebo po popcornu, naštěstí zvolil tu rozumnější volbu. A užil si s námi ohňostroj. Vzal to velice sportovně a za to velký palec nahoru. :hail:

RIP 45x:deathstar:

Dne 30-09-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Kvothe [N E]

Lehký stíhač 654.255

Těžký stíhač 43.446

Křižník 95.836

Bitevní loď 11.227

Bitevní křižník 40.450

Bombardér 4.230

Ničitel 16.653

Reaper 3.030

Pathfinder 14.535

Malý transportér 32.000

útočník Hory [N E]

Lehký stíhač 127.981

Křižník 6.553

Bitevní loď 1.955

Bitevní křižník 5.052

Ničitel 1.007

Reaper 763

Malý transportér 30.000

Obránce Hea [BaJ]

Malý transportér 39.967

Velký transportér 28.831

Lehký stíhač 117.899

Těžký stíhač 5.445

Křižník 60.338

Bitevní loď 13.345

Kolonizační loď 45

Recyklátor 51.172

Špionážní sonda 52.548

Bombardér 2.523

Solární satelit 489

Ničitel 5.968

Hvězda smrti 1

Bitevní křižník 2.502

Reaper 517

Pathfinder 3.929

Raketomet 19.461

Lehký laser 2.846

Těžký laser 1.038

Gaussův kanón 13

Plasmová věž 10

Malý planetární štít 1

Velký planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník Kvothe [N E]

Lehký stíhač 420.036 ( -234.219 )

Těžký stíhač 34.108 ( -9.338 )

Křižník 91.207 ( -4.629 )

Bitevní loď 11.112 ( -115 )

Bitevní křižník 40.344 ( -106 )

Bombardér 4.227 ( -3 )

Ničitel 16.650 ( -3 )

Reaper 3.030 ( -0 )

Pathfinder 13.670 ( -865 )

Malý transportér 20.513 ( -11.487 )

útočník Hory [N E]

Lehký stíhač 82.046 ( -45.935 )

Křižník 6.250 ( -303 )

Bitevní loď 1.937 ( -18 )

Bitevní křižník 5.044 ( -8 )

Ničitel 1.007 ( -0 )

Reaper 761 ( -2 )

Malý transportér 19.287 ( -10.713 )

Obránce Hea [BaJ]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

29.472.990 Kov, 20.450.907 Krystaly a 6.268.353 Deuterium

Útočník ztratil celkem 1.491.274.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 6.014.132.500 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 3.682.473.020 kovu a 1.855.821.583 krystalů.

Útočník získal celkem 56.192.250 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 2.655.591.010

Krystaly: 1.459.977.490

Deuterium: -12.355.647

Útočník(ci) získal(i) 4.103.212.853 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -3.678.120.990

Krystaly: -1.954.227.907

Deuterium: -437.975.853

Obránce(i) ztratil(i) celkem 6.070.324.750 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• Gratuluji :sixstars:

Neříkám že je mě tak těžké sundat ale chyba byla ode mě dělat FS z jednoho moonu několik dní po sobě. Byl jsem ospalý, usnul u toho, na rychlovku to poslal o 3 hodiny co jsem se probral (asi v 9 večer) a vesele spal dál. Rozhodně nebylo příjemné probuzení. :blackeye:

Neříkám že je mě tak těžké sundat ale chyba byla ode mě dělat FS z jednoho moonu několik dní po sobě. Byl jsem ospalý, usnul u toho, na rychlovku to poslal o 3 hodiny co jsem se probral (asi v 9 večer) a vesele spal dál. Rozhodně nebylo příjemné probuzení. :blackeye:

Ako tento vesmír je v plienkach a toto nie je až tak hrozna strata, a dá sa obnoviť bez nejakých väčších problémov.

Kvothe

Tebe budem musieť spraviť nejaký zoznam kam môžeš lietať a kam nie. Pokiaľ sa pamätám tak dovolil som ti len tých hráčov ktorý idú po mne, a taký sú už len dvaja. Jeden nemenovaný a druhý Kvothe :D . Tak že snaž sa streliť toho nepomenovaného, a potom rýchlo ale veľmi rýchlo rozobrať svoju vlastnú fleet :D Gratulujem.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

Ako tento vesmír je v plienkach a toto nie je až tak hrozna strata, a dá sa obnoviť bez nejakých väčších problémov.

Kvothe

Tebe budem musieť spraviť nejaký zoznam kam môžeš lietať a kam nie. Pokiaľ sa pamätám tak dovolil som ti len tých hráčov ktorý idú po mne, a taký sú už len dvaja. Jeden nemenovaný a druhý Kvothe :D . Tak že snaž sa streliť toho nepomenovaného, a potom rýchlo ale veľmi rýchlo rozobrať svoju vlastnú fleet :D Gratulujem.

Tak ho zkus pojmenovat, nebuď slušnej a napiš jméno :D Alespoň bych zkusil splnit 2 ze 3 částí tvého questu :saint:

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• 2 z troch??? to nestačí :D a nenapíšem to meno aby som ti to neuľahčoval :D

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.