[CELKEM: 1.994.777.000] Kvothe [N E] vs. The Undertaker [CSSP] (Ú: 29.290.000, O: 1.965.487.000)

• Asi páteční uvolnění a naivita v tom, že když jsem někoho hitnul, tak že budu už nažranej, ale já jsem hrozně nenažranej. :freakout:

Cíl už byl off, tak jsem ho prosondoval a objevil spící letku, poslal jsem tedy kolonizačku protože tu na hybridním uni s rychlým rozmístěním to je rychlovka a pak myslel, že je po všem, když se rozsvítila DP. Naštěstí zase za chvíli usla a já hned na to vyrazil ze systému a za pár minutek jsem měl já "Buger TH Bob", jak zní moje nová přezdívka, hotovo.:evil:

Dne 02-10-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Kvothe [N E]

Ničitel 16.769

Reaper 24.049

Obránce The Undertaker [CSSP]

Malý transportér 23.474

Velký transportér 8.593

Lehký stíhač 18.414

Těžký stíhač 4.506

Křižník 25.925

Bitevní loď 2.553

Kolonizační loď 7

Recyklátor 18.244

Špionážní sonda 8.033

Bombardér 330

Ničitel 489

Hvězda smrti 1

Bitevní křižník 1.310

Reaper 834

Pathfinder 2.014

Po bitvě ...

útočník Kvothe [N E]

Ničitel 16.623 ( -146 )

Reaper 23.980 ( -69 )

Obránce The Undertaker [CSSP]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

70.866.026 Kov, 9.777.209 Krystaly a 2.468.265 Deuterium

Útočník ztratil celkem 29.290.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 1.965.487.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 713.067.600 kovu a 389.175.600 krystalů.

Útočník získal celkem 83.111.500 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Trosky vytěžené útočníkem(ky):

237.689.200 Kov a 129.725.200 Krystaly

713.067.600 Kov a 389.224.600 Krystaly

Útočník(ci) vytěžil(i) celkem:

950.756.800 Kov a 518.949.800 Krystaly

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 1.006.997.826

Krystaly: 517.632.009

Deuterium: -1.101.735

Útočník(ci) získal(i) 1.523.528.100 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -1.244.687.026

Krystaly: -647.308.209

Deuterium: -156.603.265

Obránce(i) ztratil(i) celkem 2.048.598.500 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• Tak ja nechápem. Ja vás tu všetkých pozvem na hostinu ku mne, a vy stále lietate niekde kde vás nechcú. Ja nerozumiem, kde som urobil chybu keď som vás všetkých pozval k sebe :D gratulujem.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Kvothe ja ho střelil na xantu kde mi nechal okno dostatečny pro let ale ne pro těžbu , samozřejmě jsem byl podvodník, protože on u toho přece byl ačkoliv měl všude odpočty a údajně jsem využil jen bugu kdy jemu se to neobjevilo v letkách :thumbsup: zasmál jsem se a jsem rád, že svou bezchybnou hru ukázal i na jiném serveru :huntsman::thumbsup:

• Tak ja nechápem. Ja vás tu všetkých pozvem na hostinu ku mne, a vy stále lietate niekde kde vás nechcú. Ja nerozumiem, kde som urobil chybu keď som vás všetkých pozval k sebe :D gratulujem.

Tak já přijdu jo? ^.^

Kvothe ja ho střelil na xantu kde mi nechal okno dostatečny pro let ale ne pro těžbu , samozřejmě jsem byl podvodník, protože on u toho přece byl ačkoliv měl všude odpočty a údajně jsem využil jen bugu kdy jemu se to neobjevilo v letkách :thumbsup: zasmál jsem se a jsem rád, že svou bezchybnou hru ukázal i na jiném serveru :huntsman::thumbsup:

Ahá, no mně se hodilo, že od sestřelu Hea jsem konečně aktivoval třídu generál z prvních odměn a začal stavět rozparky. Ale řekl jsem si, že přes noc si to ještě ponechám a fakt se to hodilo, letělo to alespoň o pár minut rychleji :thumbsup: Ale jak říkáš.. měl třeba 30-40 minut mezery a pak, když na něj letíš 16 minut, tak jsi podvodník a buger. Já jsem jenom rád, že mi přispěl na další rozparky než budu přepínat :thumbsup: Líbí se mi, že dali možnost během serveru občas na chvíli změnit třídy for free. Za cca 2 měsíce v odměnách 2x třídy.

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

Tak já přijdu jo? ^.^

Kvothe ja ho střelil na xantu kde mi nechal okno dostatečny pro let ale ne pro těžbu , samozřejmě jsem byl podvodník, protože on u toho přece byl ačkoliv měl všude odpočty a údajně jsem využil jen bugu kdy jemu se to neobjevilo v letkách :thumbsup: zasmál jsem se a jsem rád, že svou bezchybnou hru ukázal i na jiném serveru :huntsman::thumbsup:

Ahá, no mně se hodilo, že od sestřelu Hea jsem konečně aktivoval třídu generál z prvních odměn a začal stavět rozparky. Ale řekl jsem si, že přes noc si to ještě ponechám a fakt se to hodilo, letělo to alespoň o pár minut rychleji :thumbsup: Ale jak říkáš.. měl třeba 30-40 minut mezery a pak, když na něj letíš 16 minut, tak jsi podvodník a buger. Já jsem jenom rád, že mi přispěl na další rozparky než budu přepínat :thumbsup: Líbí se mi, že dali možnost během serveru občas na chvíli změnit třídy for free. Za cca 2 měsíce v odměnách 2x třídy.

Kvothe Ja na teba už tak dlho čakám a ty stále nikde. A naposledy si to ešte aj odvolal. Ber si príklad z takého Jynxa. Prišiel dostal čo chcel, a my tiež, a všetci sme boli spokojný :D

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.