[CELKEM: 5.065.000] Don Athor [BaJ] vs. 6AXIS [DMGs] (Ú: 58.000, O: 5.007.000)

• Tak už mám měsíček :vain:

:mob: PS: stále jsem hnusný hmotař a dokonce i podle sestřeleného děcko :mob:
    Asi se stavím znovu :hmm:

útočník Don Athor [BaJ]

Křižník 114

Bitevní loď 131

Bitevní křižník 46

Ničitel 128

Obránce 6AXIS [DMGs]

Lehký stíhač 191

Těžký stíhač 55

Křižník 23

Bitevní loď 21

Recyklátor 11

Špionážní sonda 761

Pathfinder 17

Raketomet 110

Těžký laser 5

Malý planetární štít 1

Po bitvě ...

útočník Don Athor [BaJ]

Křižník 112 ( -2 )

Bitevní loď 131 ( -0 )

Bitevní křižník 46 ( -0 )

Ničitel 128 ( -0 )

Obránce 6AXIS [DMGs]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

0 Kov, 411.581 Krystaly a 48.898 Deuterium

Útočník ztratil celkem 58.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 5.007.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 1.815.800 kovu a 1.388.100 krystalů.

Útočník získal celkem 460.479 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 21%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 1.775.800

Krystaly: 1.785.681

Deuterium: 44.898

Útočník(ci) získal(i) 3.606.379 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -2.814.000

Krystaly: -2.400.581

Deuterium: -252.898

Obránce(i) ztratil(i) celkem 5.467.479 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

• Připominaš mě naše politiky.Profesně bida,ale prachy dokažou nemožne

Náhodou, tohle byl pěkný odchyt na návratu z útoku chvilku po tom co jsem dostavěl falu. navíc ten útok i otočil takže recky museli letět ještě jednou aby tam byli včas :)

• Lidi jako ty jsou přesně důvod, proč přestává být proti komu hrát. :) Jo, jsi borec, pohonil sis, dobrá práce umíš sem narvat prachy, šikulka. A teď bych prosil nějaký hezký fighty, ne decimaci slabýho účtu DM buyerem, děkuji.

• Lidi jako ty jsou přesně důvod, proč přestává být proti komu hrát. :) Jo, jsi borec, pohonil sis, dobrá práce umíš sem narvat prachy, šikulka. A teď bych prosil nějaký hezký fighty, ne decimaci slabýho účtu DM buyerem, děkuji.

Jojo, jen pojď do mě :) Hnusnej Hmotař hamba mi vůbec něco dávat na forum, jak jen si to můžu dovolit dobrovolně si koupit hmotu a použít jí ? Permaban bych za to měl dostat!

A teď trochu vážněji :)
    Hru mám rád, tak mi nevadí zasponzorovat.
    Několik let jsem hrát bez toho aniž bych do hry dal korunu. Začínal jsem s hrou když se spouštěl Jupiter (Datum zahájení: 3. října 2012) a dobrých 6 let jsem jí hrál pomalu denně :) Myslím si že ta hra si zalouží finančně podpořit a můžem být rádi že s tímto přístupem "kupovat TH je špatně a nikdo by to neměl dělat" hra ještě funguje :)
    Hostování téhle hry není zdarma, lidi kteří vytváří nový kontent do této hry to nedělají zdarma. Admin team taky nepracuje zdarma.

Do hry jsem upustil míň než je cena za AAA hru na které nahraješ 60 hodin a konec. To co jsem donátnul je opravdu HODNĚ malá cena za ty roky zábavy a nervů co mi tato hra dala :) Teď mám možnosti jak hru podpořit a nedělá mi to jedinou vrásku na čele že jsem dal peníze do Free to Play hry.

Problém v hráčích co končí -

Důvodů proč hráči končí je daleko víc a jsou daleko větší jak hmotaři. Zkus se ty připojit na nějakou jinou starou hru a začít jí hrát. Tvoje očekávání od té hry budou daleko větší než ti ta hra může nabídnout a tak s hraním po pár hodinách, dnech, týdnech přestaneš. To můžeš brát jako jeden z hlavních důvodů proč se sem nehrnou nový hráči.

Další důvod jsou lidi kteří o hře ví první poslední a poté se novým lidem vysmějí jako zde chose20 když si dovolí s něčím se pochlubit nebo se na něco zeptat. Vás by neodradilo kdyby se vám každý vysmál nebo dokonce vynadal za váš "úspěch" ve hře ?

Dále jsou zaběhlé aliance které hrají na všech uni kde se dá. Lidi co systematicky sundavají každého co najdou.. taky celkem fér jednání vůči nováčkům.. ;)

Pojďme teda zpátky k problému který jsi nastínil. Přestává být proti komu hrát... nemyslíš že se třeba lidi naučili jak chránit fleet a když náhodou dostanou sestřel tak se "nic neděje" a začnou na novým uni protože v tom nemají žádnou investici ? Není třeba tohle větší problém ? Zapínání novýho serveru vyloženě každý 3 měsíce nebo jak rychle to teď zapínají ? Za rok 2021 se zaplo 5 serverů.. Jsme v 10tém měsíci tohoto roku. Jestli to tak půjde dál máme tu další sloučení vesmírů a další masový opuštění hry jako se stalo při slučování naposled co si pamatuji.. To jsem přišel o můj krásný Antares kde jsem si skoro rok seděl v top 10 jako jeden ze 3 aktivních fleeterů. Hru jsem od tý doby zapl až teď a setkávám se zde z většiny jen s toxickými hráči.

Ale co :) Jak jsem psal v PS...

Stále jsem hnusný hmotař a děcko ;)

• Ako píšeš, th treba kupovať a stačí ak tam kde si sa nájdu 3 spolčený fleetery čo do toho cumia furt a tvoj nadskok zmažú za chvíli a aj ta strelia, nepodceňujem ťa ako hráča...na začiatok je tu fajn ale po nejakej dobe ten rozdiel sa smaže a stačí na tom uni pár fleeterov. Ale zas kto by strácal čas, ja som tam logol že skúsim a za 2 dni som zistil že cumiet do toho sa mi nechce a keď nemám hrať na plno tak to radšej nebudem, ja zostreli ťažko nesiem :).

• Ako píšeš, th treba kupovať a stačí ak tam kde si sa nájdu 3 spolčený fleetery čo do toho cumia furt a tvoj nadskok zmažú za chvíli a aj ta strelia, nepodceňujem ťa ako hráča...na začiatok je tu fajn ale po nejakej dobe ten rozdiel sa smaže a stačí na tom uni pár fleeterov. Ale zas kto by strácal čas, ja som tam logol že skúsim a za 2 dni som zistil že cumiet do toho sa mi nechce a keď nemám hrať na plno tak to radšej nebudem, ja zostreli ťažko nesiem :).

S tím že jsou daleko lepší hráči než já souhlasím, sám se beru za celkem nooba kterej se má ještě dost co učit. Náskok se smaže s tím problém nemám a jestli mě něko sestřelí nebudu na něj nadávat ale pogratuluju mu . Podobně jako na Cosmu od zlatíčka Kvothe_ Díky němu a jeho sestřelu na mě vím o nové taktice jak sundavat hráče kterou bych jinak nezjistil :)

Viz. vlákno: [CELKEM: 7.391.887.000] Hea [BaJ] & Brayenn [BaJ] & Jamminn [BaJ] & Lord Palma [BaJ] vs. kijamia [O E] & Kvothe [O E] (Ú: 5.638.219.000, O: 1.753.668.000)

Nebo i u "obyčejného" ustřeleného měsíce

Viz. vlákno: [CELKEM: 7.505.406.500] Kvothe [N E] & Hory [N E] vs. Hea [BaJ] (Ú: 1.491.274.000, O: 6.014.132.500)

Silnější a znalejší hráče který tě pořádně proškolí beru s velkým respektem :)

• Připominaš mě naše politiky.Profesně bida,ale prachy dokažou nemožne

Něco na tom bude, ale když si to ve finále odvážíš v reckách, tak je celkem jedno, jestli to je letka za TH, pokud to je hodně otravnej hráč, potěší to ještě o to víc :D :D

Lidi jako ty jsou přesně důvod, proč přestává být proti komu hrát. :) Jo, jsi borec, pohonil sis, dobrá práce umíš sem narvat prachy, šikulka. A teď bych prosil nějaký hezký fighty, ne decimaci slabýho účtu DM buyerem, děkuji.

Kdo umí, toho ani největší THčkář nesundá...

Chápu, že to pár nováčků odradí, ale nikdo jim nebrání kontaktovat zkušenější hráče, který se vždy o rady rádi podělej :)

A jak už několik dalších hráčů psalo, někdo nám tu hru sponzorovat musí :)

Edited once, last by Gallardo ().