[CELKEM: 5.204.490.000] Kvothe [N E] vs. Comfor [CSSP] (Ú: 564.549.000, O: 4.639.941.000)

• Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne. To je v kostce příběh toho hitu. Myslím, že to vyšlo na asi třetí nebo čtvrtej pokus.

Musel jsem se trochu zaměřit na alianci CSSP protože jsou největší konkurenti a snaží se si letky hlídat. :spiteful: Jenom tedy... tady to hlídání proběhlo stylem utéct z jednoho místa ke mně ještě blíže. :troll:

Obránci FR, snad to nezabalí, když je součástí velmi silné aliance.

Dne 18-11-2021 --:--:--, se následující letky utkaly v bitvě:

útočník Kvothe [N E]

Křižník 240.569

Bitevní křižník 132.496

Obránce Comfor [CSSP]

Malý transportér 30.537

Velký transportér 29.365

Lehký stíhač 110.431

Těžký stíhač 60.305

Křižník 22.021

Bitevní loď 5.749

Recyklátor 4.883

Špionážní sonda 38.512

Bombardér 2.591

Ničitel 2.448

Hvězda smrti 20

Bitevní křižník 7.380

Reaper 2.117

Pathfinder 9.854

Po bitvě ...

útočník Kvothe [N E]

Křižník 225.428 ( -15.141 )

Bitevní křižník 131.020 ( -1.476 )

Obránce Comfor [CSSP]

Zničen!

Útočník vyhrál bitvu!

Útočník získal:

14.729.415 Kov, 119.939.532 Krystaly a 20.515.776 Deuterium

Útočník ztratil celkem 564.549.000 surovin.

Obránce ztratil celkem 4.639.941.000 surovin.

Na těchto souřadnicích se vznáší 2.305.639.200 kovu a 1.511.003.200 krystalů.

Útočník získal celkem 155.184.723 surovin.

Šance na vytvoření měsíce z trosek byla 20%.

Útočník/Útočníci získal(i) trosky.

Shrnutí zisku / ztrát:

Útočník(ci) celkem

Kov: 1.973.268.615

Krystaly: 1.465.915.732

Deuterium: -31.906.224

Útočník(ci) získal(i) 3.407.278.123 surovin.

Obránce(i) celkem

Kov: -2.549.678.415

Krystaly: -1.843.666.532

Deuterium: -401.780.776

Obránce(i) ztratil(i) celkem 4.795.125.723 surovin.

Běží na OGotcha BZ Convertor 4.3.2

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• Pěkný, ale to že jsi díky mně přišel o 85 HS se nepochlubíš, co? Nebo jak jsi díky Inkvizitorovi přišel o 500M letku :rofl:

Lidé, kteří umějí číst a chápou psaný text si zde na bitevní sekci vesmíru Cosmos mohli přečíst o bitevní zprávě, ve které jistý Spanish Inquisition ustřelil hráči Kvothe expediční letku za cca 650M. A přímo v tom vlákně jistý hráč Kvothe gratuluje a vyjadřuje nadšení, že po něm taky někdo jde a oceňuje přitom 2 hráče. Zde již část mého příspěvku ve formě citace :

Každopádně, ač to zní absurdně, jsem hrozně rád, že někdo na mě konečně vzletěl a něco vybral. Moc se to nestává. Zatím jen 2 lidé za poslední měsíc proti mě zkusili něco udělat ať už útok nebo ninja na obranu - Inkvizitor a Alneo. Zbytek serveru moc neřešil, když nechávám expediční letku s několika sty M surek na moonu do rána. Takže za mě palec nahoru

Takže abys to pochopil i ty, tak to zkusím napsat znovu. Oceňuji VAŠI snahu něco dělat a zmínil jsem, že jsem dostal od TEBE ninju. Ale proč bych měl ztrácet čas a ZA TEBE sem dávat combat report vytvořenej z několika pokusů o MD během jedné vlny, kdy z toho ani žádnej CR nevznikl protože těch 17HSek bylo ztraceno v jednom kole, tak to teda nechápu. Nejdřív si srovnej fakta a zkoukni alespoň co za bitevní zprávy tu bylo. Nebudeš pak vypadat jako mamlas, co brečí na špatném hrobě :thumbsup:

"I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to Gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep.

You may have heard of me."

• Pěkný, ale to že jsi díky mně přišel o 85 HS se nepochlubíš, co? Nebo jak jsi díky Inkvizitorovi přišel o 500M letku :rofl:

Hmm... ale s tým sa pochváliť, ten kto ho zostrelil. Ja fakt nwm ako funguje tvoja logika, ale keď si pozriem tvoje príspevky, tak nikde v ních nečítam " Páni vidíte tento boj??? Ma tu zostrelili, tak sa vám chcem s tým pochváliť. " Neviem ale to čo si napísal mi fakt nedáva logiku :D :D :D

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

Lidé, kteří umějí číst a chápou psaný text si zde na bitevní sekci vesmíru Cosmos mohli přečíst o bitevní zprávě, ve které jistý Spanish Inquisition ustřelil hráči Kvothe expediční letku za cca 650M. A přímo v tom vlákně jistý hráč Kvothe gratuluje a vyjadřuje nadšení, že po něm taky někdo jde a oceňuje přitom 2 hráče. Zde již část mého příspěvku ve formě citace :

Každopádně, ač to zní absurdně, jsem hrozně rád, že někdo na mě konečně vzletěl a něco vybral. Moc se to nestává. Zatím jen 2 lidé za poslední měsíc proti mě zkusili něco udělat ať už útok nebo ninja na obranu - Inkvizitor a Alneo. Zbytek serveru moc neřešil, když nechávám expediční letku s několika sty M surek na moonu do rána. Takže za mě palec nahoru

Takže abys to pochopil i ty, tak to zkusím napsat znovu. Oceňuji VAŠI snahu něco dělat a zmínil jsem, že jsem dostal od TEBE ninju. Ale proč bych měl ztrácet čas a ZA TEBE sem dávat combat report vytvořenej z několika pokusů o MD během jedné vlny, kdy z toho ani žádnej CR nevznikl protože těch 17HSek bylo ztraceno v jednom kole, tak to teda nechápu. Nejdřív si srovnej fakta a zkoukni alespoň co za bitevní zprávy tu bylo. Nebudeš pak vypadat jako mamlas, co brečí na špatném hrobě :thumbsup:

Moje chyba, nečetl jsem předchozí reporty :crazy::headbanging:

• Jmenuj démona a zjeví se. Nemusíš být za mne ublíženy, I když moje snaha skončí v propadlišti dějin a nikdo si na ni nevzpomene, nebude mne to trápit, Hraju to pro svojí zábavu, ne pro vaši.

• mam na cosme k dispozícii účet ktorý má 11M bodov, ak máš záujem dám tiho. A je tam aj nejaka ta fleet

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.