Slučování

• Tak co říkáte sloučení?

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

Edited once, last by Dominastor ().

• Ahojte,

za mňa som rád že prišlo zlúčenie ale nepáči mi že pomerne mladé UNI sa majú stretnúť z letkami Jupitera a Betelu... čakal by som že do tejto ich skupinky dajú Sirius a nás dajú okreme. Ešte môžme ísť na Kalisto ale Betel má kapánek lepšie parametre bude s nás viac DFka pre Tomasa :thumbsup: . Hmm takže v ALI sa interne rozhodneme kde pôjdeme... zatial ma láka pozrieť sa rovno na ten Betel ked už tak poriadne :D

Group II:

• Exodus: Jupiter [110], Spica [145], Hyperion [134], Rhea [144], Virgo [148], Aquarius [153], Uriel [147]
    • Target: Betelgeuse [128], Kallisto [137]
  • Souhlasim s vami , slouceni na 2 veci , myslim ze nas vice doufalo ve slouceni Betel , Sirius a Jupiter dohromady , bohuzel to zase nekdo vymyslel takto spatne , ale jak pise Eternal , rovnou betel , kdyz uz tak uz preci , robino z jupiku take vzdy vsude psal ze chce alespon par poslednich boju s nami , tak doufam ze dodrzi sva hlaseni a dojde take k nam se zbytkem FOGU , ale to uz nikdo neovlivnime

• celou dobu hrajem a hrajem ať nemusíme dělat FS :D a kurňa zase mě to čeká, uvidíme jak se k tomu postaví mé "Ogame já" a můj drahocenný čas a deut :D abych měl našetřeno aspoň 10mld.. :D ale jako vždy padnu snad se ctí a s pořádným soupeřem :)

• celou dobu hrajem a hrajem ať nemusíme dělat FS :D a kurňa zase mě to čeká, uvidíme jak se k tomu postaví mé "Ogame já" a můj drahocenný čas a deut :D abych měl našetřeno aspoň 10mld.. :D ale jako vždy padnu snad se ctí a s pořádným soupeřem :)

To je jasná věc, vzd, to brát s nadhledem , je to jen hra a jde o to si to pořádně zahrát, ty jsi na jakém serveru ?

Tiez to vidime na ten Betel :D

To je jasná věc, vzd, to brát s nadhledem , je to jen hra a jde o to si to pořádně zahrát, ty jsi na jakém serveru ?

Jsem na Rhee a aspoň chvíli teda ještě budu top1 v letkách :D ale moc dlouho to teda nevydří, krásně se mi spinká a sloučení mi trochu naruší tuto idylku, protože jsem v poslední době investoval celkem hodně sil trochu vypiplat účet.. :D ale tak pokud to dopadne špatně apoň bude více času na rodinu a dopřeju si pěknou dovolenou :) - až si to přečte Občan tak mi řekne, že pěkně kecám, ale nekecám :D

• Mě osobně přijde sloučení v pohodě, když beru v potaz rychlosti vesmírů, které se slučují

Mějte prosím na paměti, že fórum je místem pro komunikaci, hledání pomoci, poskytování zpětné vazby a socializace. I když můžete být naštvaní, otrávení a zoufalí, můžou tady být i jiní hráči, kteří chtějí zde strávit odpoledne a uvolnit se mimo hru.
    Ogame.cz SMod

• Exodus: Sirius [119], Libra [138], Nusakan [140], Polaris [142], Yildun [151]
    • Target: Ganimed [133], Japetus [136]

Nebolo by lepsie prestahovat "mladsie" vesmiri do tych starych ? Sirius zmazu a s nimi aj tie stavnate ícka. Ci sa mylim ?? Ak sa nepresunu aj icka tak ..... :crying::crying::crying:

Nebolo by lepsie prestahovat "mladsie" vesmiri do tych starych ? Sirius zmazu a s nimi aj tie stavnate ícka. Ci sa mylim ?? Ak sa nepresunu aj icka tak ..... :crying::crying::crying:

zkusím zjistit, ale nemyslím si, že se přesunou

Ogame.cz SMod

• ako čo sa týka rýchlosti fleet je to v pohode výber, len čo som pozeral je tam celkom veľký rozdiel medzi niektorými hráčmi na top pozícii. a je to dosť málo exodus vesmírov v jednej skupine, a ako bonus sú až 2 cieľové. Fakt som dúfal že dajú dokopy minimálne sirius betel a jupiter.

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Jedine sklamanie u mňa je že nieje šíria, bet a jup. Ja osobne idem na betel, za Ali fog nehovorím ale chcem si naposledy naplno zahrať a či padnem alebo nebudem zostrelený potom aj tak skončím keď uvidím že to upadá. Poďte všetci na betel kto chce lietať, ak nechcete robiť fs tak nevidím zmysel hry, pretože byť kráľ v prázdnom kráľovstve je k hov...

když si nevybere server, tak by ho to automaticky mělo na některý hodit. takže naděje tu je

co jsem vyluštil z řeckého a maďarského fóra, tak máte možnost jít na dva měsíce do mrazu a až vás to hodí na hřbitov, tak můžete přejít kam chcete bez toho omezení TOP20.

já jsem z toho sloučení totálně nas**nej. Dva měsíce v mrazu a jen co přejdu na nový vesmír, tak vydají sloučení s tim odkud jsem odešel, tvle.

a taky nechápu ten seznam změn parametrů v tom příspěvku, protože tam žádnou změnu nevidím.

ale aspoň, že se něco děje. už jsem nedoufal

• a taky nechápu ten seznam změn parametrů v tom příspěvku, protože tam žádnou změnu nevidím.

ale aspoň, že se něco děje. už jsem nedoufal

U weznu tuším zapnuli App ?

Ogame.cz SMod

• Jedine sklamanie u mňa je že nieje šíria, bet a jup. Ja osobne idem na betel, za Ali fog nehovorím ale chcem si naposledy naplno zahrať a či padnem alebo nebudem zostrelený potom aj tak skončím keď uvidím že to upadá. Poďte všetci na betel kto chce lietať, ak nechcete robiť fs tak nevidím zmysel hry, pretože byť kráľ v prázdnom kráľovstve je k hov...

Naprosto stim souhlasím, jak říkám, mrzí mě že nedají dohromady tyto 3 vesmiry , aby byla aspoň poradna řežba, já budu rád když jako Jupiter dojdete , jak píšeš, je to poslední možnost si s takovými uctama na Cz ogame zahrát...... a o fs to píšeš taky přesně, o tom ta hra je

• When the universes are merged, Wezn will receive a poll asking if we are enabling ACS on the server. We have not changed this already. And we would love to know your opinion on this.

As for the merger itself: It's impossible to please anyone. The plan has been changed many times. Especially since we wanted players to have a choice of which universes they wanted to continue playing.

I'll admit that in the early stages of the plan the 3 biggest universes were planned to be merged into one group.

I personally glad about the merger. Many universes are extinct, where galaxies are empty. I hope you enjoy the game and we continue to see each other here.

Board Administrator OGame.cz since 15.12.2018.

• Jasný, sloučení je super. My reptáme jen tak z principu.

Můžu ještě dotaz? Skutečně Weznu zůstanou tak vysoké parametry, nebo je v tvém příspěvku chyba?