Slučování

• sirius mal byť rozhodne cieľový, nakoľko tam bolo najviac aktívných hráčov zo všetkých vesmírov, ktoré sú v našej skupine. Bola by väčšia sranda :D . A teraz by sme nemuseli riešiť dilemu, kam máme ísť. Predsa len teraz prídeme o pár super cieľov, ktoré nám budu chýbať :mob:

Where other men blindly follow the truth,

REMEMBER, NOTHING IS TRUE

Where other men are limited by morality or law,

REMEMBER, EVERYTHING IS PERMITTED.

• Tak slučování je překně na prd... Jelikož mi nebylo odpovězeno na následně poslaný ticket a neměla jsem možnost výběru vesmíru a přesunu, tak jsem nedostala odměny za přesun. Tak tedy pěkně děkuji. A další věc... Momentální systém odměn. Děláte si srandu? Opravdu musím si kupovat temnou hmotu abych mohla dostat odměny? To tuhle leta starou hru udělejte raději kompletně pay to win...

• Tak slučování je překně na prd... Jelikož mi nebylo odpovězeno na následně poslaný ticket a neměla jsem možnost výběru vesmíru a přesunu, tak jsem nedostala odměny za přesun. Tak tedy pěkně děkuji. A další věc... Momentální systém odměn. Děláte si srandu? Opravdu musím si kupovat temnou hmotu abych mohla dostat odměny? To tuhle leta starou hru udělejte raději kompletně pay to win...

Tuším že odměnu normálně dostaneš jen o něco menší pokuď nemáš důstojníky nebo se pletu?

O odměnách za přesun nic nevím možná ti to budou kompenzovat :)

Tuším že odměnu normálně dostaneš jen o něco menší pokuď nemáš důstojníky nebo se pletu?

O odměnách za přesun nic nevím možná ti to budou kompenzovat :)

Nepochopil jsi to. Pokuď jsi se sám přesunul tak jsi mohl získat velící důstojníky a zlaté předměty. Já nedostala nic jelikož jsem tam tu možnost vlastního přesunu neměla. A co se týče úkolů... Všimla jsem si že každý má různé úkoly a já mám v 2 úkoly s temnou díky kterým nezvládnu udělat 1. den (1. úkol na okamžité postavení budovy pomocí hmoty a 2. nákup v obchodu) . Celé to posr...

• tahají prachy , a zas jim některé úkoly nefungují co tak sleduje u hráči, kdyby to nechali na tom obyčejném přihlášení, udělali by lepe

• Běžte se slučovanim do hajzlu.Sirius kterej aspon trochu fungoval jste totalně podělali.Ted si mužete celej OG strčit někam.By mě zajimalo kterej chytrak to slučovani vymyslel a kdo rozhodnul,že Sirius nebude cilovej vesmir.Musel to bejt opravdu odborniku na tuto hru.

• Sirius: 90% accounts was dead (about 80% accounts was moved to graveyard) and had 9 galaxies, if I good remember. Yeah, very good target uni, absolutely.

better than ganimed :D

• Tohle je to nejzmršenější slučování, co jsem zažil. Z vesmíru, co měl přes 2200 hráčů jsem šel na vesmír, který má snad nejméně hráčů v historii ogame (263), tak kdo sakra ten cílovej vesmír vybíral a proč? Mimochodem jsem přišel o alianční třídu, kterou jsem měl zdarma a ted bych za ní měl dávat 400k TH, když jsem za TH nikdy nedal ani korunu? Navíc ani ty blbý odměny nefungujou. Měl jsem úkol ošpionit 10 planet, co jsem udělal a nic, měl jsem vytěžit pole trosek, což jsem udělal a nic. Jsem jeden z nejvytrvalejších ogame playerů na CZ scéně a hraju to snad 16 let a přestál jsem lecos a zažil jsem spoustu, spoustu totálních kiksů od GF ale tohle si myslím, že je to nejhoší, co zatim předvedli. V podstatě uplně popřeli smysl slučování vesmírů a to je oživení vsmírů a oni to místo toho umrtvili. By mě fakt zajímalo, jak z pěti exodus vesmírů, který se mají přelít do dvou, může vzniknout vesmír o 263 hráčích.

• Pamätám si jedno zlúčenie ktoré tiež dosrali podobným spôsobom, len pre zmenu nehodili na mŕtvy uni, ale na vesmír, kde mali top hráči naozaj gigantický náskok. Vtedy som bol síce nasraný, ale po čase ma to začalo baviť, lebo bolo na čo lietať, a teda bola aj reálna možnosť dobehnúť tých top hráčov. Ale teraz to fakt posrali. S chalanmi sme fakt dúfali že asoň sirius Jupiter a Betel dajú do jednej skuiny, aj napriek tomu, aký ma tomaso na beteli náskok, ale aspoň by bola sranda. Reálne sme si mysleli, že už väčšie svinstvo sa nedá vymyslieť pri spojení. Ale GF to opäť dokázali. Posrali to ešte viac ako sme si mysleli že bude reálne možné.

• A teď s pravdou ven. Bál se Fenrir LV1 nebo LV1 Fenrira :hail:

Mno my sme stavovali na to, že Fenrir pôjde na 100% na genimed, len že ten vol opakoval po nás, a taktiež čakal kto kam pôjde. My sme sa prakticky presúvali 10 minút pred ukončením výberu možnosti, a Fenrir Vtedy nebol ešte na žiadnom vesmíre. My sme si zvolili Genimed podľa počtu letiek. My sme boli skoro vśetci ráno v práci, tak že skok sme robili cez telefóny, tak že naozaj netušíme kedy tam Fenrir skočil. či to bolo pred nami, alebo po nás. Kde sa Fenrir nachádzal sme zistili až niečo po 12:00 Mno a samozréjme na koľko sme boli v práci, tak sme nemohli čakať dajme tomu na 1 minútu pred ukončením výberu. Museli sme mať nejakú časovú rezervu.

Mno my sme stavovali na to, že Fenrir pôjde na 100% na genimed, len že ten vol opakoval po nás, a taktiež čakal kto kam pôjde. My sme sa prakticky presúvali 10 minút pred ukončením výberu možnosti, a Fenrir Vtedy nebol ešte na žiadnom vesmíre. My sme si zvolili Genimed podľa počtu letiek. My sme boli skoro vśetci ráno v práci, tak že skok sme robili cez telefóny, tak že naozaj netušíme kedy tam Fenrir skočil. či to bolo pred nami, alebo po nás. Kde sa Fenrir nachádzal sme zistili až niečo po 12:00

3-4 weeks ago I would have actually moved to Ganimed, but in the last ten or so days I've got my work life heavily messed up. I am not able to devote as much time to the game as I need.

And anyway %DF is too big for me, I still remember Polish Oberon from 80%.

Když se podívám, kolik má Fenrir zničených vojenských bodů a kolik jich má Salfa, tak je to naprosto neporovnatelné. Takže bych to viděl na první variantu.

• Nao že mu vubec odpovidaš.Jsem zvědavěj komu tam poleze do řiti

Nech vie veď za to nič nedám. A nikto tu na fóre nebude písať o LV 1 že sme pred niekým utiekli.

A teď s pravdou ven. Bál se Fenrir LV1 nebo LV1 Fenrira :hail:

Mno my sme stavovali na to, že Fenrir pôjde na 100% na genimed, len že ten vol opakoval po nás, a taktiež čakal kto kam pôjde. My sme sa prakticky presúvali 10 minút pred ukončením výberu možnosti, a Fenrir Vtedy nebol ešte na žiadnom vesmíre. My sme si zvolili Genimed podľa počtu letiek. My sme boli skoro vśetci ráno v práci, tak že skok sme robili cez telefóny, tak že naozaj netušíme kedy tam Fenrir skočil. či to bolo pred nami, alebo po nás. Kde sa Fenrir nachádzal sme zistili až niečo po 12:00

3-4 weeks ago I would have actually moved to Ganimed, but in the last ten or so days I've got my work life heavily messed up. I am not able to devote as much time to the game as I need.

And anyway %DF is too big for me, I still remember Polish Oberon from 80%.

Mno vidíš a tu máš odpoveď od Fenrira. tak že závery si urobte sami.