• Tak dlouho jsme čekali na sloučení až jsem s tím přestal naprosto počítat a teďka se to potkalo v pro mě v blbou dobu. Buď to zkusím nebo zamrazím nebo najdu někoho, komu bych účet svěřil. S nastupcem by museli souhlasit v ali, to jest Robino, Cock Sparrer a Matty. Zatím nejsem přesunutý, ale domluva byla, že se půjde na Merkur.

Účet má okolo 360m bodů, samozřejmě s letkou(byla dlouhodobě největší na Izaru), dvě plovoučky, jede astro 24 a přes 100mld surek k investování.

• Tak dlouho jsme čekali na sloučení až jsem s tím přestal naprosto počítat a teďka se to potkalo v pro mě v blbou dobu. Buď to zkusím nebo zamrazím nebo najdu někoho, komu bych účet svěřil. S nastupcem by museli souhlasit v ali, to jest Robino, Cock Sparrer a Matty. Zatím nejsem přesunutý, ale domluva byla, že se půjde na Merkur.

Účet má okolo 360m bodů, samozřejmě s letkou(byla dlouhodobě největší na Izaru), dvě plovoučky, jede astro 24 a přes 100mld surek k investování.

Reno112 by si mohol dojst zaspominat :)

Ahoj jaké máš podmínky pro svého nástupce? Hraju na Merkuru pod tímto jménem. Hrál jsem na pozici top 3 a bylo mi fajn. Přišlo spojení a propadl jsem se až kamsi hluboko. Vůbec jsem nečekal, že se najdou až takoví siláci :D Jsem zapálený a aktivní hráč a možná bych uvažoval o převzetí rozvinutějšího účtu. Kdybys měl nějaké případné otázky tak mi klidně napiš ve hře na merkuru a pobavíme se o tom. Jsem teď v mrazáku a čekám jak jak skončí přesuny ;)

• V pohodě taky to znám. Taky jsem ho měl a měl jsem fakt na hovno průběh. Myslel jsem, že chcípnu. Já už nejsem v mrazáku takže kdyžtak klidně piš na merkuru ve hře kdybys na mě měl nějaké otázky. STaRDuST momentálně pozice 37